0

@polishtoaster mozliwe . Wiec wtedy fati atak , dembele prawa i na lewą kogoś możemy kupić

1

@eckov ja liczę że fati za parę lat jak trochę przykoksi będzie grał na ataku a wtedy Dembele lewa i trincao prawa . Oczywiście jeśli wszystko pójdzie dobrze xd

0

Zarzuci ktoś jakiś fajny mem z naszym goat Marcinem brejtłajtem ?

1

@Prezes_sycylijczyk ja tam wole trzymać zidana na ławce jak najdłużej ;)

0

@kaamil1910 halland lukaku kane

2

@BarcaInfo może za niego psg będzie chciało zapłacić ponad 200 mln ;) Oby tak dalej gryzek

2

@HERORICH2 oferta wymiany na felixa nadal aktualna ;)

0

@tmQbassive kozak totalny ja na raz w swoim primie ,ze tak powiem robiłem 90 xd

5

@mokrychlopiec bo gra drugiego pivota wiec podaje głownie do boku i do tyłu

0

@MensculinVeB za bardzo chce i mu nie wychodzi :/

0

@BarcaInfo wolałbym ,zeby allegri zajął się realem :D

0

@NeroTFP prawda , tylko niech wtedy psg wygra 4-3 ;)

0

@marcin000019 nota twarda garda i zaciśnięte pięści xd

0

Gratulacje ,oby tak dalej ;)

0

@barteq i tak ma przed sobą kilka sezonów na najwyższym poziomie, a te 30 mln to była promocja

0

@lucca87fati musi trochę przykoksic żeby grać na ataku

0

@tristan87 szkoda gościa uwielbiam jego styl gry

0

/@Rewolucja123 Dobrze ,naprawdę dobrze 7/7,5

1

@BarcaInfo ale buduje hype :D

0

@Rewolucja123 wygrana kilkoma bramkami

0

@bixmix mnie w środe zabiło potężne 0-0 atletico xD

1

@FacE mi sie super gra tymi pilkami ligi mistrzów od adasia ;)

0

@Joe_Pesci za dekade będzie mieć dopiero 30 lat jesli będzie się prowadził tak jak ronaldo/ibra i nie będzie miał problemów z kontuzjami to nic go nie powinno powstrzymac xd

1

@Junngeas dominiczek to kozak mam nadzieję że przejdzie do jakiegoś dobrego klubu . Kto wie może ,, przesuną '' go do lipska

5

@Chaoss jako jeden z tych 20 Latków uważam ,że nie obchodzi mnie jego życie prywatne tylko to co robił na boisku. No a na boisku był czarodziejem . Fajnie się ogląda filmiki z nim i mam ogromny szacunek do jego osiągnięć

1

@SkN haaland upamecano i już jest dobrze ????

0

@Encore ja ogladam jeszcze raz gre o tron xd
Chociaż moze ostatni sezon sobie odpuszczę :D

0

Ehh ten menczester xd

0

To co jakie pewniaczki na dziś ?;)

1

Kolejna rośnie na naszych oczach :) Trzeba mieć nadzieję ,że kiedys trafi do nas i wtedy wejdzie na poziom Top of the top :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?