0

@FCBchampions poza tym lenglecik probowal znowu sabotować mecz ;/

1

@Arkadio90 dokladnie
ja zrobiłem mało tasiemka i z 2 zł wygrana 100 takze jestem zadowolony xd

1

i cyk stówka do przodu ;)

0

@Coutinho007 teraz czas na trinkiego xd

2

@Rewolucja123 co to właściwie za wywiad ,ze zadaja mu takie pytania ?

1

@BarcaInfo Wystarczy ,że będzie robił to co do niego należy xd kogo obchodzą jego włosy :D

1

@HERORICH2 Ja życzyłbym naszym klubom wymiany felix za gryzka ;)

2

@Przemo91 No i fajnie ;) Wolałbym sancho ale potężny norweg też zasłużył

0

@Krzychu1010 w niemczech będziesz pracować w zawodzie ;)

0

@Zimny po polsku nie znajdziesz . Jest po angielsku

0

@kryhaa to znaczy boruto xd

0

@Barclonismo ja właśnie przeczytałem najnowszy rozdział ale naruto xd

1

@Rysiu Niech będzie chociaż w połowie tak dobry jak bernardo silva to już będzie z niego ogromny uzytek ;)

2

@MesQueUnClub96 ekipę maja fajną na pewno Lm jest w ich zasięgu

0

@insp1re Mysle ,ze zarówno sztab jak zawodnicy zdaja sobie sprawę z tego natłoku meczy i mam nadzieje ,że piłkarze przejdą przez ten czas bez większych urazów . Ostatecznie pozostaję nam tylko kibicowac .
Takze do góry łeb ;) robimy komplet punktów i ciśniemy na gorę tabeli :D

0

@BarcaInfo niestety ale tamci bardziej zasługują no i jeszcze pan sancho który moim zdaniem powinien być zwycięzcą xd

1

@robsesh hah miałem wspaniałą karierke west hamem .
Wygrałem dwa razy z rzędu ligę europy , bylem w ćwierć finale ligi mistrzów , wygrałem fa cup i carabao no i zjałem dwa razy 3 miejsce w lidze . Skończylo się na tym ,zę w ostatnim sezonie (w którym wygrałem puchar anglii) wywalili mnie bo moi zawodnicy nagle przestawali umieć grac rozgrywkach ligowych xdd no i nie zdobyłem wyznaczonej ilosci punktów przez zarząd . po dłuższej przerwie stwierdziłem ,że tanio skóry nie sprzedam i znowu gram west hamem i juz w pierwszym sezonie zająłem 5 miejsce w lidze ;)

0

@Yosemite szkoda ,ze złotej pilki nie dostał nigdy :v

0

@Klaudix ciezko powiedzieć nie zastanawiałem się ale jesli miałbym wybrać to na pewno wole troche zmarznąć niz sie opalać xd

0

@damianex10 Pewnie nadal umiejętnościami pilkarskimi przewyzsza ekstraklape o kilka poziomow , takze ja wole cierpliwie poczekać ;) Kto wie może nawet wtedy odpale se jakis meczyk górnika xd

0

@BARCA_FOR_EVER Quebo
eripe
sarius
zeus
ostr

0

@Dziki15 szkoda ,ze nie grali /graja w barcelonie :v

1

@Barwindg szkoda ich ... zawsze ładne fanki maja na trybunach :v

0

@jeyx77x Nie wiem czy mozna dodać cos więcej , po prostu napiszę klasyczne W PUNKT no i +1 oczywiście xd

0

@Matelel wiadomo jeszcze bym widział kounde i kabaka z schalke . O i jeszcze jest tatsoba z bayeru

2

@LuisSalvano Od wielu lat na samym dole piszczela mam taką kulkę wypełnioną wodą
Nie interesowałem sie tym poniewaz nie odczuwam zadnego dyskomfortu związanego z tym . Gulka robi sie duża kiedy jestem w pozycji przykucu xd

0

@BarcaInfo jest kozakiem co tu duzo mówic xd

0

@Roobo Gosc jest najlepszym napastnikiem na swiecie . nie skrzydłowym , nie ofensywnym pomocnikiem tylko napastnikiem ! jego rolą ,zadaniem ,celem jest wbicie tego okrągłego przedmiotu do bramki ,ąz zeby on ten przedmiot wbił musi mieć najpierw piłke w obszarze jaki obejmuje pozycja napastnika . natomiast nasi pomocnicy oraz skrzydłowi nie zaoferowali przez całe 90 minut ( plus doliczony czas) nic co by mogło dać naszemu robciowi bramkę . Wieć uważam ,zę wynik tego spotkania to nie jest wina lewego ponieważ nie miał okazji zmienic wyniku meczu .

4

@Roobo a co miał zrobic ?
Jego rola na boisku to wykanczanie sytuacji wykreowanych przez ziomeczków z druzyny bądz robienie miejsca ziomeczką z druzyny . Jako ,ze żaden z naszych pomocników czy skrzydłowych nie próbował nawet wybiegac do przodu to wyszło jak wyszło ;v

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?