kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Arkadio90 https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=OTQyMDMwMzI5NTE1NzQwMDqhZoEVtdDoXecjsk4=
0
@FCBchampions poza tym lenglecik probowal znowu sabotować mecz ;/
1
@Arkadio90 dokladnie
ja zrobiłem mało tasiemka i z 2 zł wygrana 100 takze jestem zadowolony xd
1
i cyk stówka do przodu ;)
0
@Coutinho007 teraz czas na trinkiego xd
2
@Rewolucja123 co to właściwie za wywiad ,ze zadaja mu takie pytania ?
1
@BarcaInfo Wystarczy ,że będzie robił to co do niego należy xd kogo obchodzą jego włosy :D
1
@HERORICH2 Ja życzyłbym naszym klubom wymiany felix za gryzka ;)
2
@Przemo91 No i fajnie ;) Wolałbym sancho ale potężny norweg też zasłużył
0
@Krzychu1010 w niemczech będziesz pracować w zawodzie ;)
0
@Zimny po polsku nie znajdziesz . Jest po angielsku
0
@kryhaa to znaczy boruto xd
0
@Barclonismo ja właśnie przeczytałem najnowszy rozdział ale naruto xd
1
@Rysiu Niech będzie chociaż w połowie tak dobry jak bernardo silva to już będzie z niego ogromny uzytek ;)
2
@MesQueUnClub96 ekipę maja fajną na pewno Lm jest w ich zasięgu
0
@insp1re Mysle ,ze zarówno sztab jak zawodnicy zdaja sobie sprawę z tego natłoku meczy i mam nadzieje ,że piłkarze przejdą przez ten czas bez większych urazów . Ostatecznie pozostaję nam tylko kibicowac .
Takze do góry łeb ;) robimy komplet punktów i ciśniemy na gorę tabeli :D
0
@BarcaInfo niestety ale tamci bardziej zasługują no i jeszcze pan sancho który moim zdaniem powinien być zwycięzcą xd
1
@robsesh hah miałem wspaniałą karierke west hamem .
Wygrałem dwa razy z rzędu ligę europy , bylem w ćwierć finale ligi mistrzów , wygrałem fa cup i carabao no i zjałem dwa razy 3 miejsce w lidze . Skończylo się na tym ,zę w ostatnim sezonie (w którym wygrałem puchar anglii) wywalili mnie bo moi zawodnicy nagle przestawali umieć grac rozgrywkach ligowych xdd no i nie zdobyłem wyznaczonej ilosci punktów przez zarząd . po dłuższej przerwie stwierdziłem ,że tanio skóry nie sprzedam i znowu gram west hamem i juz w pierwszym sezonie zająłem 5 miejsce w lidze ;)
0
@Yosemite szkoda ,ze złotej pilki nie dostał nigdy :v
0
@Klaudix ciezko powiedzieć nie zastanawiałem się ale jesli miałbym wybrać to na pewno wole troche zmarznąć niz sie opalać xd
0
@damianex10 Pewnie nadal umiejętnościami pilkarskimi przewyzsza ekstraklape o kilka poziomow , takze ja wole cierpliwie poczekać ;) Kto wie może nawet wtedy odpale se jakis meczyk górnika xd
0
@BARCA_FOR_EVER Quebo
eripe
sarius
zeus
ostr
0
@Dziki15 szkoda ,ze nie grali /graja w barcelonie :v
1
@Barwindg szkoda ich ... zawsze ładne fanki maja na trybunach :v
0
@jeyx77x Nie wiem czy mozna dodać cos więcej , po prostu napiszę klasyczne W PUNKT no i +1 oczywiście xd
0
@Matelel wiadomo jeszcze bym widział kounde i kabaka z schalke . O i jeszcze jest tatsoba z bayeru
2
@LuisSalvano Od wielu lat na samym dole piszczela mam taką kulkę wypełnioną wodą
Nie interesowałem sie tym poniewaz nie odczuwam zadnego dyskomfortu związanego z tym . Gulka robi sie duża kiedy jestem w pozycji przykucu xd
0
@BarcaInfo jest kozakiem co tu duzo mówic xd
0
@Roobo Gosc jest najlepszym napastnikiem na swiecie . nie skrzydłowym , nie ofensywnym pomocnikiem tylko napastnikiem ! jego rolą ,zadaniem ,celem jest wbicie tego okrągłego przedmiotu do bramki ,ąz zeby on ten przedmiot wbił musi mieć najpierw piłke w obszarze jaki obejmuje pozycja napastnika . natomiast nasi pomocnicy oraz skrzydłowi nie zaoferowali przez całe 90 minut ( plus doliczony czas) nic co by mogło dać naszemu robciowi bramkę . Wieć uważam ,zę wynik tego spotkania to nie jest wina lewego ponieważ nie miał okazji zmienic wyniku meczu .
4
@Roobo a co miał zrobic ?
Jego rola na boisku to wykanczanie sytuacji wykreowanych przez ziomeczków z druzyny bądz robienie miejsca ziomeczką z druzyny . Jako ,ze żaden z naszych pomocników czy skrzydłowych nie próbował nawet wybiegac do przodu to wyszło jak wyszło ;v