3

@Bocheno1 oo kłotnia w firmie
i to jak zwykle w takich sytuacjach powodem jest kobieta
@Luciano99 musisz szybko pogadać z pracownikami i załagodzic konflikt wewnętrzny w firmie

0

@Rust_Cohle nie ogladam utd ale bruno całkiem niezly sezon rozgrywa
chyba lepszy od pedriego jest
w sumie ciekawe jak wygladaja ich statystyki

0

@MarcelNJ11 sam sprawdź mordo

1

@Comfortable_ komentarz taktyczny

1

@gumaz będziemy chlac
Jadą świry kula mać hahah

0

@gumaz którego starego ?

0

@IronSanHybrid ta ?
Mi jeszcze musi coś udowodnić

1

@gumaz ma 11 lat
Zostaw go w spokoju

0

@TheNekro94 dobra dobra
Wszyscy barceloniarze to jedna rodzina
A on nas zdradził ...

3

@clyde juz nie przesadzaj xDD
nie przyszedł to nie przyszedł
a statusu legendy i tak nikt mu nie zabierze
wskocz se do jakiegos jeziorka i ochłoń bo to juz jest odkleja totalna xd

0

to juz niech chociaz neymara wezmą xd

0

@PatrychoO gramy punche punchlajny hahahah

28

jest w tym racja xd

0

@Encore idiotyczne to jest wpieprzanie polityki w sport xd

0

@Deviler ty a kiedy są te wybory ?
bo musze wiedzieć czy juz musze sie zapoznać z programami danych partii itd xd

1

@Lola120 @Medium
daj mu szansę ;p
stara sie lepiej niz pewien madryciak kiedykolwiek

0

@Sysia11 spooko
ja o kupiłem w karierce do sassuolo
chociaż tam jest w lepszym miejscu ;D

0

@Encore tielemans pewnie bedzie przebierac w ofertach
nw jak reszta

1

@antymadridista100 nw ale w ten week na przykład wylądowałem w mieście ponad 100 km ode mnie a za cholere nw jak sie tam dostałem xD
szkoda gadac

0

@FcPortoFan1999 a wiesz ile my mieliśmy najwięcej ?

0

@Nazio87 mozesz oznaczyć ;D

0

@MESSIah16 come to Barcelona

0

@Saviola88 a co ma przed nimi od razu rozłożyć nogi xDD

3

@Ptasior gościu gwarantuje dwa trofea na sezon xDD
Szef

0

@cris2706 z drugiej strony on sama swoją obecnością zabiera przeciwników
Dzięki niemu reszta ma więcej miejsca żeby grać

1

@KrwawiaceoczyVEB namówił
Wjeżdża grillek hahaha

0

@Emhyr top G trenerów

0

@Encore dla casemiro to w sumie pomarańczowa

0

@DonMatteo901 coś niecoś w tej Europie wygrali dodatkowo całkiem często są w półfinałach
Jakies argumenty są

1

@The Game 10 przede wszystkim tebas xDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?