2

@Luciano99 to juz zrezygnowałeś z @Sysia11 ?

0

@partymaker ciekawe czy jaca słucha kogos z popu bo z rapu to wiadomo ;p

4

@Nazio87 ale to byłby meksyk xD

0

@Kengo wszyskie ktore ogladałem do tej pory
jeszcze ani razu sie nie nadziałem na gowno xd

0

@masq rash w tym sezonie naprawdę jest taki dobry ?

0

@pacjentzchoroszczy jest wart znacznie więcej

0

@Rust_Cohle gorący
nienawidze zimnej wody xd

0

@Qlimax86 jak zagadasz do moderacji to mogę zmienić;p

1

@Bezhistorii się grało w piłeczkę
Wejście od boku w kolano i nara
Przeprost w kolanie coś strzeliło No i jestem tu xd
Najprawdopodobniej łąkotka ale no bez rezonansu to sobie mogę gdybac

8

Wlatujemy na sor
Kolano rozwalone
Oby obyło się bez operacji xd
Dozoba ;)

0

@Survier bez przesady xd

0

czapki z głów
dzięki za wszystko

0

@wierbafcb jednym z nich jestem ja
zapamietaj

0

@Poro6niec standard życia z czasem się zwiększa to przecież zupełnie normalne
Poza tym większość tych 20 Latków sobie dorabia dodatkowo więc mogą sobie pozwolić na coś lepszego
Nie widzę w tym sensacji xd

0

@Jonyx wtedy trzeba zarzucić peron po leao

0

@dniel moim zdaniem najlepiej wziać goscia na przeszczep organow
albo po prostu testować wszelkiego rodzaju leki bakterie itd
przynajmniej na cos by sie przydał społeczenstwu

1

@Survier rap woda browar skręty
Chodzę uśmiechnięty ;p

0

@BulaKG tyle ile razy to leci na baletach hahah
Mi tam już się chyba nie znudzi ;D

0

@Khajio moim zdaniem to jest ta sama półka co modric xavi czy iniesta tylko że nie gra w realu/Barcy dlatego nigdy nie będzie tak doceniony xd

0

@KlonaZepan mordo kibicujemy barcelonie reprze polski
nikt od nas nie jest bardziej przystosowany do ogladania gowna xdd

1

@Firestone Superancko zainwestowalismy te kaskę xd
Tylko pogratulować

2

@Kondziubarca dla syna to musi obnizyć ;p

2

@Lionel_Messi10 albo u nas
cala trojke bierzemy
a co tam ;p

1

@urbipl ale kox
z ciekawosci bym kupil haha

0

@Sawik_10 a jak sobie radzi w serie A

0

@Danger204 to akurat ci wyszło xDD

0

@Klejnot_Nilu czyli idealnie haha

1

@PIWOSZ89 szanse zawsze jakieś są
O ile matematyka i duma zawodników espaniolu pozwolą xd

0

@Crystal37 komentarz taktyczny #film

0

@BorzyKrzys ojj jutro będzie ciężko
Trzymaj się tam
Miłej zabawy ;p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?