kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Luciano99 to juz zrezygnowałeś z @Sysia11 ?
0
@partymaker ciekawe czy jaca słucha kogos z popu bo z rapu to wiadomo ;p
4
@Nazio87 ale to byłby meksyk xD
0
@Kengo wszyskie ktore ogladałem do tej pory
jeszcze ani razu sie nie nadziałem na gowno xd
0
@masq rash w tym sezonie naprawdę jest taki dobry ?
0
@pacjentzchoroszczy jest wart znacznie więcej
0
@Rust_Cohle gorący
nienawidze zimnej wody xd
0
@Qlimax86 jak zagadasz do moderacji to mogę zmienić;p
1
@Bezhistorii się grało w piłeczkę
Wejście od boku w kolano i nara
Przeprost w kolanie coś strzeliło No i jestem tu xd
Najprawdopodobniej łąkotka ale no bez rezonansu to sobie mogę gdybac
8
Wlatujemy na sor
Kolano rozwalone
Oby obyło się bez operacji xd
Dozoba ;)
0
@Survier bez przesady xd
0
czapki z głów
dzięki za wszystko
0
@wierbafcb jednym z nich jestem ja
zapamietaj
0
@Poro6niec standard życia z czasem się zwiększa to przecież zupełnie normalne
Poza tym większość tych 20 Latków sobie dorabia dodatkowo więc mogą sobie pozwolić na coś lepszego
Nie widzę w tym sensacji xd
0
@Jonyx wtedy trzeba zarzucić peron po leao
0
@dniel moim zdaniem najlepiej wziać goscia na przeszczep organow
albo po prostu testować wszelkiego rodzaju leki bakterie itd
przynajmniej na cos by sie przydał społeczenstwu
1
@Survier rap woda browar skręty
Chodzę uśmiechnięty ;p
0
@BulaKG tyle ile razy to leci na baletach hahah
Mi tam już się chyba nie znudzi ;D
0
@Khajio moim zdaniem to jest ta sama półka co modric xavi czy iniesta tylko że nie gra w realu/Barcy dlatego nigdy nie będzie tak doceniony xd
0
@KlonaZepan mordo kibicujemy barcelonie reprze polski
nikt od nas nie jest bardziej przystosowany do ogladania gowna xdd
1
@Firestone Superancko zainwestowalismy te kaskę xd
Tylko pogratulować
2
@Kondziubarca dla syna to musi obnizyć ;p
2
@Lionel_Messi10 albo u nas
cala trojke bierzemy
a co tam ;p
1
@urbipl ale kox
z ciekawosci bym kupil haha
0
@Sawik_10 a jak sobie radzi w serie A
0
@Danger204 to akurat ci wyszło xDD
0
@Klejnot_Nilu czyli idealnie haha
1
@PIWOSZ89 szanse zawsze jakieś są
O ile matematyka i duma zawodników espaniolu pozwolą xd
0
@Crystal37 komentarz taktyczny #film
0
@BorzyKrzys ojj jutro będzie ciężko
Trzymaj się tam
Miłej zabawy ;p