kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MESSIah16 stones przecież spd gra
przynajmniej w tych najwazniejszych meczach xd
0
@AmigoBlancos jude gra na dyszce ?
0
@Niente przyblizysz jego profil ?
1
@Gaucho pewnie nawija i smaży
1
@BartqRKO mega sprawa haha
2
@Medium ja sie zatrzymalem na bacardi ze szklanki ej
0
@Peciak jak zawsze kolor skóry
1
@konrad1661 przeciez jest juz
neymar i cancelo
ale to będzie chodziło ...
0
@DonCarletto jeden grał w drugiej lidze hiszpanskiej a drugi gra pierwsze skrzypce w najwyzszej lidze i jeszcze jest młodszy
z resztą sami stawiacie wielkie miliony na grajkow którzy nie powąchali dobrze seniorskiego boiska i to co najmniej dwukrotnosć ceny turka xd
mysle ze jak pojdzie do was czy do nas czy gdziekolwiek indziej to zrobi wielka kariere ;D
1
@barcanawieki chyba Dembele i ney ostatnio się tak dobrze zapowiadali jak on
1
@DonCarletto z drugiej strony to jak porównywać malucha z mercedesem xd
2
@Khajio to juz sie w siurku nie mieści
co za pacany
brawo dla newcastle sztos okazja
3
@Comentateiro poł gundogana to i tak lepiej niz zajechany gavi xd
3
@HighestInTheRoom no kurde
Oby nie
0
@barcelonaLM hahahahah
niech sie bawia XDD
0
@Herato gdyby cała nasz repka miała chociaż połowe tego mentalu co on
to inaczej by się sprawy ułożyły xdd
1
@agaFCB ale z @VegetaPolska byś wyskoczyła
w końcu on znany każdemu ,nieszkodliwy
kawaler ... taka partia rzadko się zdarza ;p
1
@Arkon jednego jestem pewien ze to żę zaden z nich nie gra u nas to dramat xd
( oprocz bałwanka oczywiśćie haha)
0
@Memtzen07 co żeś sie spodziewał
ze tutaj zginę ?
pow pow pow nie ten rocznik Sk888888nie
0
@Sergio_Devils spodnie w dół majtki na bok i wjazd
3
@TaughtMule ale bym se poogladal takiego pijanego brazola u nas
0
@NorgeSucks to jeszcze nie jest otyłosc xd
0
@Nicko a to nie jest inna pozycja ?
0
@Cule1234 no i super
0
@hayek prawda
Ale ney też miał to wszystko
Ja bym dał znak równości
0
@takisobiektos co za odkleja xd
0
@Hellrider pewnie i tak styknie na co najmniej polfinal ligi mistrzow xD
0
@Hellrider serio jest az taka roznica pomiedzyy ksiazka a serialem xd
1
@SenseiFCB prosta rzecz a śmieszy xDD
0
@AFA90 jak chcesz to mogę ci walnąć plan rehabilitacji
Pisz priv