0

@MESSIah16 kubo też już zaczyna robić swoje

2

@Sulimo oglądałem one pieca xDD
Tasiemce mi nie straszne hahah

0

@gumaz ja mam farta bo mnie burza ominęła
Ogólnie duszno i trochę wietrznie
Aleee idzie przeżyć

0

@tristan87 no i fajnie
Niech się bawi ;p

0

@gumaz ja zaraz ale nad jeziorem

0

@tristan87 tylko nie to ... XD

0

@Gaz porownywanie kogokolwiek do niego jest krzywdzące xd

2

@SkilledHydra16 jakie to jest chore xD

0

@Krzysztof1987 w sumie od 2h czystego treningu ( nie licząc rozgrzewki ) już nie na sensu
Tylko zajezdzasz układ nerwowy a większych efektów z tego nie będzie
Ogólnie godzinka/półtora optymalnie

2

@Kgorecki2500 namówił xD

0

@ArterkHD rescik bo melanż od czwartku jest kręcony
Choć dzisiaj pewnie też wyjdę xDD

0

@MESSIah16 na pewno to jest pierwszą 5

2

@Encore wydawało mi się że będzie lepszy od xaviego i iniesty
Niesamowity potencjał
Kariera piękna ale no mógł osiągnąć zdecydowanie więcej

1

@Przemek2323 taktyczny

1

@Gaz mimo wszystko chciałbym żeby jeszcze wrócił xd

2

@tomek8756 u mnie było podobnie xDD
nauczyciel dostał krzesłem jak wchodził do klasy XDD

2

Oo rudy ma urodziny
32 lata już trochę dużo co
Pewnie wg ekspertów z La bamby jak by była okazja ściągnąć go za darmo to i tak lepiej wziąć jakiegos 16 latka z Brazylii co zrobił rainbowa w meczu drużyn u18 xDD

0

@BordowyPtak po prostu mniej ci się chce ruszać albo nasz mniej czasu żeby się poruszać
Metabolizm masz taki sam czy nasz 20/30/40 lat
Wszystko to kwestia samozaparcia xd
Tylko niektórzy nie potrafią spojrzeć prawdzie w oczy

2

@koziar pfff statystyki daje pod swoja narracje ...

0

@VegetaPolska leeeetsss gooo hahahaaha
dawno już nie było xD

0

@clyde taktyczny serial

0

@Emhyr stary hohlanda coś odwalił ?

1

@Luciano99 w dodatku jak ustawione będą te dzieciaki ...
Pozazdrościć

0

@Firestone wiadomo tylko ile by musiała wypic xd
zzerować 1,5l czystej chyba
w tym wieku zeby zniszczyc sobie wątrobę naprawde trzeba sie postarac xd
najprawdopodobniej tam było jakieś combo z lekami

0

@Trojanek23 wiadomo bo przecież daja puchary za posiadanie najmłodszej kadry

0

@Sawik_10 najlepszego może nie ale jest zdecydowanie lepszy od wszystkich naszych pomocnikow
wiadomo że to wzmocnienie do pierwszego skladu

1

@MESSIah16 stones przecież spd gra
przynajmniej w tych najwazniejszych meczach xd

0

@AmigoBlancos jude gra na dyszce ?

0

@Niente przyblizysz jego profil ?

1

@Gaucho pewnie nawija i smaży

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?