kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MESSIah16 kubo też już zaczyna robić swoje
2
@Sulimo oglądałem one pieca xDD
Tasiemce mi nie straszne hahah
0
@gumaz ja mam farta bo mnie burza ominęła
Ogólnie duszno i trochę wietrznie
Aleee idzie przeżyć
0
@tristan87 no i fajnie
Niech się bawi ;p
0
@gumaz ja zaraz ale nad jeziorem
0
@tristan87 tylko nie to ... XD
0
@Gaz porownywanie kogokolwiek do niego jest krzywdzące xd
2
@SkilledHydra16 jakie to jest chore xD
0
@Krzysztof1987 w sumie od 2h czystego treningu ( nie licząc rozgrzewki ) już nie na sensu
Tylko zajezdzasz układ nerwowy a większych efektów z tego nie będzie
Ogólnie godzinka/półtora optymalnie
2
@Kgorecki2500 namówił xD
0
@ArterkHD rescik bo melanż od czwartku jest kręcony
Choć dzisiaj pewnie też wyjdę xDD
0
@MESSIah16 na pewno to jest pierwszą 5
2
@Encore wydawało mi się że będzie lepszy od xaviego i iniesty
Niesamowity potencjał
Kariera piękna ale no mógł osiągnąć zdecydowanie więcej
1
@Przemek2323 taktyczny
1
@Gaz mimo wszystko chciałbym żeby jeszcze wrócił xd
2
@tomek8756 u mnie było podobnie xDD
nauczyciel dostał krzesłem jak wchodził do klasy XDD
2
Oo rudy ma urodziny
32 lata już trochę dużo co
Pewnie wg ekspertów z La bamby jak by była okazja ściągnąć go za darmo to i tak lepiej wziąć jakiegos 16 latka z Brazylii co zrobił rainbowa w meczu drużyn u18 xDD
0
@BordowyPtak po prostu mniej ci się chce ruszać albo nasz mniej czasu żeby się poruszać
Metabolizm masz taki sam czy nasz 20/30/40 lat
Wszystko to kwestia samozaparcia xd
Tylko niektórzy nie potrafią spojrzeć prawdzie w oczy
2
@koziar pfff statystyki daje pod swoja narracje ...
0
@VegetaPolska leeeetsss gooo hahahaaha
dawno już nie było xD
0
@clyde taktyczny serial
0
@Emhyr stary hohlanda coś odwalił ?
1
@Luciano99 w dodatku jak ustawione będą te dzieciaki ...
Pozazdrościć
0
@Firestone wiadomo tylko ile by musiała wypic xd
zzerować 1,5l czystej chyba
w tym wieku zeby zniszczyc sobie wątrobę naprawde trzeba sie postarac xd
najprawdopodobniej tam było jakieś combo z lekami
0
@Trojanek23 wiadomo bo przecież daja puchary za posiadanie najmłodszej kadry
0
@Sawik_10 najlepszego może nie ale jest zdecydowanie lepszy od wszystkich naszych pomocnikow
wiadomo że to wzmocnienie do pierwszego skladu
1
@MESSIah16 stones przecież spd gra
przynajmniej w tych najwazniejszych meczach xd
0
@AmigoBlancos jude gra na dyszce ?
0
@Niente przyblizysz jego profil ?
1
@Gaucho pewnie nawija i smaży