kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@PIWOSZ89 szanse zawsze jakieś są
O ile matematyka i duma zawodników espaniolu pozwolą xd
0
@Crystal37 komentarz taktyczny #film
0
@BorzyKrzys ojj jutro będzie ciężko
Trzymaj się tam
Miłej zabawy ;p
0
@mekston rudy musi pobic ten rekord henrego w koncu
0
@VegetaPolska wszystkie te cechy też opisują cb co ?
wiec też bedziesz wybitnym ruchaczem
1
@MesQueUnClub_87 najpierw to trzeba mieć kaca xd
Ja dalej jest tak zbombiony że szkoda gadać
0
@agaFCB nie no busi ma
Co nie zmienia faktu że nowe pokolenie wchodzi na mocne obroty
0
@Sawik_10 stary mówimy o momencie w którym Suarez prawie wygrał ligę Liverpoolowi
My najprawdopodobniej braliśmy wtedy najlepszego napastnika tego wieku a ty wyjezdzasz z lewym
0
@AdrianFCB10 no i po co dzwoniłes xd
0
@BartqRKO u nas w klasie ledwo wsyzscy mieli klasyfikacje z większosci przedmiotów xDD
0
@VegetaPolska ja w gorzowie i jest git
zaraz orliczek wlatuje ;D
0
@Encore taktyczny
0
@TheNekro94 powiem ci ze jestem na 4 sezonie bcs
totalny benger
1
wystepy rudego z arsenalem
co za chory człowiek XD
2
@Kinginiesta my ostatnio byliśmy na baletach w Szczecinie
I ziomki zaczęli śpiewać przyśpiewki Lecha xDD
Przeżyć przeżyliśmy ale nigdy tyle osób nie chciało nas zabić jak wtedy XDD
1
@barcelonaLM ja jesus i de gea w jednej paczce ;p
1
@MesQueUnClub96 nie wal z dychy młody
a przede wszystkim nie kradnij staremu kasy na prochy
1
@Compadre znajdzie się
jutro mam zajecia od 8 do 20 xD
mogę sie zamienic z @Bartula
2
@Bartula wszystko ma swoja cene
0
@Encore to pewniak ?
Coś tu śmierdzi brak hazarda xd
2
@AmigoBlancos raczej ta
Ciężko w sumie wskazać kogoś lepszego
1
@Medium lece jak uppercut
0
@Rewolucja123 wsadził go na minę xDD
0
@qbuteq mamy to xDD
mvp hahaha
1
@barcanawieki czyli jak messi do nas wroci to tebas bedzie po naszej stronie ;p
2
@JimMorrisonFCB jest wysoko xD
1
@Foton po prostu po grubszym wysilku jak od razu usiadziesz lub sie polozysz to mozesz zemdlec
0
@BartqRKO powinien dać więcej ;v
0
@okiemtypera_lucaxx95
Prawda
Ale mimo wszystko nie prezentują się najgorzej w tym dwumeczu
Milan tak muruje że nawet Messi w primie miałby problemy xd
0
Już coraz bliżej
Zaraz po bramie zaczną walić ;p