1

@PIWOSZ89 szanse zawsze jakieś są
O ile matematyka i duma zawodników espaniolu pozwolą xd

0

@Crystal37 komentarz taktyczny #film

0

@BorzyKrzys ojj jutro będzie ciężko
Trzymaj się tam
Miłej zabawy ;p

0

@mekston rudy musi pobic ten rekord henrego w koncu

0

@VegetaPolska wszystkie te cechy też opisują cb co ?
wiec też bedziesz wybitnym ruchaczem

1

@MesQueUnClub_87 najpierw to trzeba mieć kaca xd
Ja dalej jest tak zbombiony że szkoda gadać

0

@agaFCB nie no busi ma
Co nie zmienia faktu że nowe pokolenie wchodzi na mocne obroty

0

@Sawik_10 stary mówimy o momencie w którym Suarez prawie wygrał ligę Liverpoolowi
My najprawdopodobniej braliśmy wtedy najlepszego napastnika tego wieku a ty wyjezdzasz z lewym

0

@AdrianFCB10 no i po co dzwoniłes xd

0

@BartqRKO u nas w klasie ledwo wsyzscy mieli klasyfikacje z większosci przedmiotów xDD

0

@VegetaPolska ja w gorzowie i jest git
zaraz orliczek wlatuje ;D

0

@Encore taktyczny

0

@TheNekro94 powiem ci ze jestem na 4 sezonie bcs
totalny benger

1


wystepy rudego z arsenalem
co za chory człowiek XD

2

@Kinginiesta my ostatnio byliśmy na baletach w Szczecinie
I ziomki zaczęli śpiewać przyśpiewki Lecha xDD
Przeżyć przeżyliśmy ale nigdy tyle osób nie chciało nas zabić jak wtedy XDD

1

@barcelonaLM ja jesus i de gea w jednej paczce ;p

1

@MesQueUnClub96 nie wal z dychy młody
a przede wszystkim nie kradnij staremu kasy na prochy

1

@Compadre znajdzie się
jutro mam zajecia od 8 do 20 xD
mogę sie zamienic z @Bartula

2

@Bartula wszystko ma swoja cene

0

@Encore to pewniak ?
Coś tu śmierdzi brak hazarda xd

2

@AmigoBlancos raczej ta
Ciężko w sumie wskazać kogoś lepszego

1

@Medium lece jak uppercut

0

@Rewolucja123 wsadził go na minę xDD

0

@qbuteq mamy to xDD
mvp hahaha

1

@barcanawieki czyli jak messi do nas wroci to tebas bedzie po naszej stronie ;p

2

@JimMorrisonFCB jest wysoko xD

1

@Foton po prostu po grubszym wysilku jak od razu usiadziesz lub sie polozysz to mozesz zemdlec

0

@BartqRKO powinien dać więcej ;v

0

@okiemtypera_lucaxx95
Prawda
Ale mimo wszystko nie prezentują się najgorzej w tym dwumeczu
Milan tak muruje że nawet Messi w primie miałby problemy xd

0

Już coraz bliżej
Zaraz po bramie zaczną walić ;p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?