0

Lewy jakiś uraz czy dostał wolne od Flicka ?

0

@Pedri16Future wszyscy zjezdzaja na świeta
czesto to jedyna okazja w roku zeby się spotkać
wiec trzeba w pelni wykorzystac ;D

0

@Fog_W_1899 mi tam pasuje przynajmniej nudno nie jest ;D

0

@damian16161212 z rana orliczek z ziomkami + siłka
A wieczorem balet XD
Tak to już zwykle jest w tym okresie hahah

0

@bartulek98 z tego co kojarzę ma klauzulę 60 mln

1

@Frimpong ogólnie kozak płyta ;)

0

@TR3YWAY ja daję stówkę za combo
A jak trafi się promka na boksach to 8 dych xD

0

@Sulimo taktyczny Johnny bravo

0

@heniusss trzymaj się stary

0

Dobra
W Szczecinie gdzie się opłaca iść na balety
I jakie bary polecacie?

1

@blakkudium elegancka ;)

1

@lajcior w pewnym stanie już przejdzie xD

0

@Gaucho w tym sezonie to może i lepiej ze real wpadł w kryzys
przynajmniej dzieki temu jest wieksza szansa na wygranie ligi i zarząd nie wpadnie na ,,genialny" pomysł zwolnienia flicka xd

5

@kaamil1910 racja
ale my jesteśmy Barcelona
nie spełniasz wymagań wylatujesz tu nie powinno być żadnych sentymentów
na miejsce takiego gościa jest wielu utalentowanych głodnych gry chłopaków ktorych marzeniem jest tutaj trafić a ich chora pensja i problemy robią duży problem całej druzynie

1

@VegetaPolska nie możesz sie za bardzo wkręcic
pewnie cie będzie testować
jak wyjdziesz gdzies kiedyś to bedzie sie przymilać do tych przyjacioł
czasami pewnie nie bedzie ci przez długi czas odpisywać
jak masz luz i ciekawość cie żzera to dawaj
czasami się udaje
ale ogołnie nie pchał bym się w coś takiego

6

@blakkudium ale szef

1

@LAMC_10 ja w ten weekend przegrałem półtora kafla xD

0

0

@mientusek1407 mi po czasie zaczęło siedzieć haha

1

@Katalonik97 dowozi w tym sezonie dobrze
niech reszta chlopakow też zacznie i szykuje sie kapitalny sezon

1

@Safrani taktyczny serial

1

@July_6_BcN taa wiek też prawie trafny haha

1

@ferdas_rawa taktyczny genetyka

0

@MichuZ44 przynajmniej robi różnicę i reszta ma więcej miejsca bo chłopak jest zawsze podwajany
Zapowiada się piękna historia haha

0

@gumaz ja od połowy września idę na drugą część kanalowki
Jak widzę kwotę którą będę musiał zapłacić to jakoś mi się nie spieszy xd

0

@Piotrek1993 mi właśnie się wydaje że jakby tam przyszedł jakiś inny trener to przy dobrze rozegranym okienku wskoczyli by półkę wyżej

5

@Arden nie robi co robi
Narazie idzie mu super ;)

0

@Kamiloza91 dobrze
Jazda z boomerami którzy sprzedają gościa za wpisy w necie XD

2

@Adran360 sztos

0

@Gall wybitny może nie ale kluby wybitne odhaczył
to samo jego rodzinka haha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?