kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@VegetaPolska też spoko ;D
Zawsze fajnie było popykac w pingla haha
0
@Derean w sumie to Newcastle nie ma jakiś wirtuozów
Ciężko żeby grali inaczej
0
@VegetaPolska też w siatce ?
0
@partymaker co jak co ale skład mają bardzo fajny
Może być niespodzianka haha
1
@Hosh i nie ma w tym nic dziwnego
0
@DonCarletto ja nw stary xD
0
@marcin62 teraz jest pedri i jamal
Oby ktoś jeszcze doskoczył haha
1
@Kgorecki2500 niech gra jak najdłużej
Pan piłkarz ;D
1
@Luciano99 zazdro hahaha
0
@Damian11 noo zamyka mi mordę xD
Nie mogłem na chlopa patrzeć a teraz szkoda mrugać kiedy na piłkę hahah
Ogólnie ciekawe jak to wykminia z kontraktem
0
@bartulek98 Kane
Idealne zastępstwo dla robcia na 3/4 sezony
0
@DonCarletto Bailly to akurat kontuzje go zniszczyły
Papiery na granie miał chłop
Szkoda
0
@Unbe mi pasi akurat się z lokalnymi napiefrolole do meczyku haha
2
@mmaciass harry transfer marzenie
Jeszcze porównując do lewego to ma lepszy przegląd pola
Myślę że jeszcze będzie dojeżdżał w następnych sezonach
1
@Kessie dobra decyzja
0
@Encore jakby nie patrzeć to było bramkarze city to średniacy w porównaniu do tego pana
0
@buglikos w punkt
Ale nie mogliśmy sobie pozwolić na taki luksus
Kto wie może rash odpalił na dobre
Chyba mamy klauzulę wykupu za 30/40 mln więc nie jest źle
2
@Eklerek może my tym razem xD
4
Szef
Jak ktoś strzela na naszą bramkę to zamiast się martwić czekam z ciekawością na to jak interweniuje hahah
Totalny Kozak
3
@Cyzix szybcy skrzydłowi top środek pola i do tego wysocy zawodnicy
Wydaje się że mogą obnażyć wszystkie nasze wady XD
Liczę na wiele bramek i nasze końcowe zwycięstwo xD
0
@reloaded taktyk nos operacja
2
@Lanosss XD
Wielcy ludzie
0
@EsteBlanco kazdy widzi co chce ;p
możemy też powiedzieć ze najlepsi dryblerzy w historii grali u nas dlatego tyle karnych ;D
0
@Sebastian7 kvare przespaliśmy to może on się uda haha
1
@Kessie @July_6_BcN opinia ?
0
@July_6_BcN warto probować haha
no chyba ,ze robota spoko to wtedy może i warto zostać
0
@Colon taktyczny
0
@July_6_BcN zmień znajomych XD
1
@mrboom mocno xD
1
@Eklerek może i jest głupkiem ale dla mnie najlepszy napadzior jaki grał