13

@Roobo i to jest właśnie dobry marketing xD

1

@Cyzix to się liczy jako łeb do interesów haha

0

@AnalnaGrawitacja a nie potwierdzili przypadkiem ze to fake ?

0

@DAM1ANOo 4/5 sezonów pewnie będzie top
Moim zdaniem warto

2

@Popitek12 winter arc ?

1

@gaucho104 Neymar zdecydowanie;)

0

ogólnie byłoby mega fajnie
tylko za obu pewnie ze 150 mln xd

1

@NeroTFP1


cytując klasyka hahah

0

@RozowaPantera klimat jest spoko
poza tym to fajna okazja na spotkanie ze znajomymi
rok temu nie dałem rady ,byłem chory ale w tym wjezdzam na pełnej ;D

1

@Sysia11 ciekawe ile galata bedzie chciała za osihmena

0

@Encore szkoda kariery
Swoją drogą dziwne że real go nigdy nie próbował wyjąć

2

@Luciano99 @Comentateiro dożyć połowy twojego wieku to już szacun
A co dopiero być w stanie grać na multi i singlu jednego dnia hahah
Szef

0

@LeoMessiiBarcaPepa ja to ogolnie nie rozumiem jak można narzekac na coś na co nie ma się wpływu

0

Uff a chciałem na Romie pomnożyć sobie kaske xD

2

2

@Jakchcesz jeszcze tego z getafe na dół

1

@malypuzon idioci jak wszystkie inne sekty

0

@ali3gator potężny Turek ich robi na miękko ;p

1

@blakkudium elegancko

3

@PatrychoO taa formacja z wahadłem

0

@paweldunajecfcb nie ale w moim przypadku to już chyba za daleko zaszło xD
Obchodzi mnie czyjąś opinia tylko jeśli się o nią spytam
Tak to jednym uchem wchodzi drugim wychodzi haha

0

@marcin62 elegancko haha

1

@July_6_BcN team wiśnia

0

@tbas zobaczymy
Suszara w przerwie i jazda haha
Vamos!!

3

@Frimpong XDDDD

0

@clyde KDB Ronaldo
Yamal Neymar
pedri xavi

2

@Pawlak1992 @Luciano99 pewnie
to jest prawdziwy baller
@jowita już owinął wokół palca
choć atrybuty fizyczne reprezantanta zimbabwe moga wystarczyć zeby przekonać polkę
obaj dowiozą ;p

1

@BorzyKrzys zupa to nie obiad

3

@Filipem oby
Ciężko będzie znaleźć lepszego trenera

3

@Dankho94isback jedyneczke pokazuje xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?