kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
13
@Roobo i to jest właśnie dobry marketing xD
1
@Cyzix to się liczy jako łeb do interesów haha
0
@AnalnaGrawitacja a nie potwierdzili przypadkiem ze to fake ?
0
@DAM1ANOo 4/5 sezonów pewnie będzie top
Moim zdaniem warto
2
@Popitek12 winter arc ?
1
@gaucho104 Neymar zdecydowanie;)
0
ogólnie byłoby mega fajnie
tylko za obu pewnie ze 150 mln xd
1
@NeroTFP1
cytując klasyka hahah
0
@RozowaPantera klimat jest spoko
poza tym to fajna okazja na spotkanie ze znajomymi
rok temu nie dałem rady ,byłem chory ale w tym wjezdzam na pełnej ;D
1
@Sysia11 ciekawe ile galata bedzie chciała za osihmena
0
@Encore szkoda kariery
Swoją drogą dziwne że real go nigdy nie próbował wyjąć
2
@Luciano99 @Comentateiro dożyć połowy twojego wieku to już szacun
A co dopiero być w stanie grać na multi i singlu jednego dnia hahah
Szef
0
@LeoMessiiBarcaPepa ja to ogolnie nie rozumiem jak można narzekac na coś na co nie ma się wpływu
0
Uff a chciałem na Romie pomnożyć sobie kaske xD
2
@July_6_BcN @Kessie
2
@Jakchcesz jeszcze tego z getafe na dół
1
@malypuzon idioci jak wszystkie inne sekty
0
@ali3gator potężny Turek ich robi na miękko ;p
1
@blakkudium elegancko
3
@PatrychoO taa formacja z wahadłem
0
@paweldunajecfcb nie ale w moim przypadku to już chyba za daleko zaszło xD
Obchodzi mnie czyjąś opinia tylko jeśli się o nią spytam
Tak to jednym uchem wchodzi drugim wychodzi haha
0
@marcin62 elegancko haha
1
@July_6_BcN team wiśnia
0
@tbas zobaczymy
Suszara w przerwie i jazda haha
Vamos!!
3
@Frimpong XDDDD
0
@clyde KDB Ronaldo
Yamal Neymar
pedri xavi
2
@Pawlak1992 @Luciano99 pewnie
to jest prawdziwy baller
@jowita już owinął wokół palca
choć atrybuty fizyczne reprezantanta zimbabwe moga wystarczyć zeby przekonać polkę
obaj dowiozą ;p
1
@BorzyKrzys zupa to nie obiad
3
@Filipem oby
Ciężko będzie znaleźć lepszego trenera
3
@Dankho94isback jedyneczke pokazuje xD