1

@Mixtape raczej fejk
nie wierze ,ze sa aż takimi idiotami xD

0

@LOPEZ16 bylem w Hiszpanii dwa tygodnie temu i akurat się trafiło dwóch chłopaków w koszulkach nazario z ta fryzura xD
Najlepsze że Polacy hahaha

0

@fejkenq taktyczny xDD

1

@takisobiektos ciekawe jakby chodził u flicka ;p

1

@Kessie xDD w punkt

1

@macio_944 jest powtarzalność hahah

14

Nie cierpie mieszania polityki do sportu ale to już i tak poszło za daleko
rosje wyrzucili , klekali przed jakims murzynem , nosili kolorowe opaski
to niech teraz robią swoje i wyrzucaja izrael.

0

@gumaz 5/6 +bramkarz
Najlepiej jest jak są ludzie na 3 składy wtedy cały czas utrzymuje się dynamikę gry haha
7 minut albo dwie bramki i zmiana drużyny

0

@gumaz zaraz siłka potem orliczek
Wale drzemkę i jazda w balet haha
Nie ma opiedralania się ;D

3

@blakkudium która by nie leciała na nocnego moderatora ;)

0

@icon3520 najwięcej pojedynków w pierwszej połowie wygrał Jamal
A najwięcej przegrał mendes XDD
Jakbyśmy mieli dyszke / lewe skrzydło na jego poziomie to nie byłoby co zbierać

1

@Encore taki sport
A efekt ...
Wow

0

@LeoMessiiBarcaPepa ja lubię chodzić na balety nawet na trzeźwo
Dużo ciekawych sytuacji można wyłapać
Po prostu jest beka

0

@LeoMessiiBarcaPepa dobry kontent jest na baletach xD
Moim zdaniem warto haha

6

@BulaKG najważniejsze że robisz to co lubisz ;)

1

@AmperA taktyczny film

0

@Lanosss i git niech się bawią ;)

1

@Comentateiro jeszcze bez musiali
Szefy

0

@Rifek ważne że oddaje w sumie

1

@blakkudium kvara mógłby wpaść na trening do Barcelony ;p

0

@Rifek nie wszystko musisz o nim wiedzieć najwyraźniej hahaha

0

@Cvzx i tak to się kręci hahah

0

@FcPortoFan1999 jak chce w Europie to niech próbuje
Jedno jest pewne że jeśli zostanie trenerem zacznę oglądać united xD

0

@Azazel_Pazuzu taktyczny xD

0

@FcPortoFan1999 niech próbuje
Może coś z tego będzie;p

1

@Kgorecki2500 smakowa;D

0

@MichuZ44 szefy

0

@Gaucho jeszcze kilka sezonów i za zasługi top 5 xD

3

@Andi18 w punkt xD

2

@Luciano99 tak będzie wyglądać moja magisterka xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?