kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Mixtape raczej fejk
nie wierze ,ze sa aż takimi idiotami xD
0
@LOPEZ16 bylem w Hiszpanii dwa tygodnie temu i akurat się trafiło dwóch chłopaków w koszulkach nazario z ta fryzura xD
Najlepsze że Polacy hahaha
0
@fejkenq taktyczny xDD
1
@takisobiektos ciekawe jakby chodził u flicka ;p
1
@Kessie xDD w punkt
1
@macio_944 jest powtarzalność hahah
14
Nie cierpie mieszania polityki do sportu ale to już i tak poszło za daleko
rosje wyrzucili , klekali przed jakims murzynem , nosili kolorowe opaski
to niech teraz robią swoje i wyrzucaja izrael.
0
@gumaz 5/6 +bramkarz
Najlepiej jest jak są ludzie na 3 składy wtedy cały czas utrzymuje się dynamikę gry haha
7 minut albo dwie bramki i zmiana drużyny
0
@gumaz zaraz siłka potem orliczek
Wale drzemkę i jazda w balet haha
Nie ma opiedralania się ;D
3
@blakkudium która by nie leciała na nocnego moderatora ;)
0
@icon3520 najwięcej pojedynków w pierwszej połowie wygrał Jamal
A najwięcej przegrał mendes XDD
Jakbyśmy mieli dyszke / lewe skrzydło na jego poziomie to nie byłoby co zbierać
1
@Encore taki sport
A efekt ...
Wow
0
@LeoMessiiBarcaPepa ja lubię chodzić na balety nawet na trzeźwo
Dużo ciekawych sytuacji można wyłapać
Po prostu jest beka
0
@LeoMessiiBarcaPepa dobry kontent jest na baletach xD
Moim zdaniem warto haha
6
@BulaKG najważniejsze że robisz to co lubisz ;)
1
@AmperA taktyczny film
0
@Lanosss i git niech się bawią ;)
1
@Comentateiro jeszcze bez musiali
Szefy
0
@Rifek ważne że oddaje w sumie
1
@blakkudium kvara mógłby wpaść na trening do Barcelony ;p
0
@Rifek nie wszystko musisz o nim wiedzieć najwyraźniej hahaha
0
@Cvzx i tak to się kręci hahah
0
@FcPortoFan1999 jak chce w Europie to niech próbuje
Jedno jest pewne że jeśli zostanie trenerem zacznę oglądać united xD
0
@Azazel_Pazuzu taktyczny xD
0
@FcPortoFan1999 niech próbuje
Może coś z tego będzie;p
1
@Kgorecki2500 smakowa;D
0
@MichuZ44 szefy
0
@Gaucho jeszcze kilka sezonów i za zasługi top 5 xD
3
@Andi18 w punkt xD
2
@Luciano99 tak będzie wyglądać moja magisterka xD