0

@MESSIah16 bruno nie zagrał tak źle xd

3

@kulek22 szkoda ze neyowi trafiło sie takie pokolenie patałachów xdd
juz przed dwudzieska musiał ich wieźć

0

@DonMatteo901 pamietam ze miał 5 gwiazdek w fifie ;D

0

@trolownik Pewnie nic takiego
Zwykły trash talk

2

@fcbarcafan19 xDDD
piekna sprawa

0

@Alvarinho nie powinien
Ile można dawać sobie sobie skakać po mordzie
Bardzo dobrze że odpowiedział

0

@Rust_Cohle totalnie w punkt

0

jaaa
szkoda ze murarze przchodzą dalej ;//
no trudno
brawa dla chorwacji

0

@Pitinho gdyby jeszcze rakitic grałto moze bym zrozumiał xd

0

@PiotrR *makembe

2

@Comentateiro nawet w laptopie strzela bramki
GOAT

0

@MESSIah16 wow
pierwszy raz widze ladna pilkarke xd

0

@Janas11224 totalnie w punkt

0

@Kuuba77 to juz wgl beznadziejnie świadczy o talentach realu skoro nie łapia się do kadry ;D

0

@Kuba_1 co zrobił ?

0

@okiemtypera_lucaxx95 obojęnie byle żebby zaczeli strzelac
wstyd ,ze dostajemy takie gówno w fazie pucharowej mistrzostw świata xdd

1

@Kamilos84 oko pustynia araby

0

@Encore szkoda ,zę nie udało nam się go ogarnac ;d

0

@gumaz ja to co najwyzej dwa lata z rzedu w wakacje na snieżke xd
Warunki najgorsze z możliwych ( miałem takiego kaca ,ze organizm odmawiał mi posłuszeństwa xd )

0

@Medium kilka lat temu bym jeszcze sie mega jarał
teraz po prostu sprawdze jak cos wrzuci xd

2

@MESSIah16 chorwacja ma chyba za mało tej jakosci
z argentyna to derby wieć zupelnie inny meczyk
a potencjalny finał to jednak finał a one rządzą sie swoimi prawami ;D
Mają duże szanse ale i tak argentyna to bierze ;p

0

@tomek8756 w tym roku Argentyna
Za 4 Brazylia

0

@Lionel_Messi10 ney to sama swoją obecnością podbija ich poziom
Gościu absorbuje na siebie uwagę wszystkich przeciwników
Niesamowity jest

1

@Faro ee tam
To się okaże a teraz najważniejsze że dają show ;D

1

@Ghostface wczoraj za FCH trafilem baggio ;D

0

@betonito oby nie

0

@YeastMoss moze brazylia albo hiszpania
oni nam chyba nic nie zrobili xd

1

@Rl9k1nG no i git
nie podobało mu sie ,ze go nagrywali
króciutko ;D

2

@AmigoBlancos i oby tak zostało ;D

1

@Janiama 5-0
3 strzeli ney

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?