kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MESSIah16 bruno nie zagrał tak źle xd
3
@kulek22 szkoda ze neyowi trafiło sie takie pokolenie patałachów xdd
juz przed dwudzieska musiał ich wieźć
0
@DonMatteo901 pamietam ze miał 5 gwiazdek w fifie ;D
0
@trolownik Pewnie nic takiego
Zwykły trash talk
2
@fcbarcafan19 xDDD
piekna sprawa
0
@Alvarinho nie powinien
Ile można dawać sobie sobie skakać po mordzie
Bardzo dobrze że odpowiedział
0
@Rust_Cohle totalnie w punkt
0
jaaa
szkoda ze murarze przchodzą dalej ;//
no trudno
brawa dla chorwacji
0
@Pitinho gdyby jeszcze rakitic grałto moze bym zrozumiał xd
0
@PiotrR *makembe
2
@Comentateiro nawet w laptopie strzela bramki
GOAT
0
@MESSIah16 wow
pierwszy raz widze ladna pilkarke xd
0
@Janas11224 totalnie w punkt
0
@Kuuba77 to juz wgl beznadziejnie świadczy o talentach realu skoro nie łapia się do kadry ;D
0
@Kuba_1 co zrobił ?
0
@okiemtypera_lucaxx95 obojęnie byle żebby zaczeli strzelac
wstyd ,ze dostajemy takie gówno w fazie pucharowej mistrzostw świata xdd
1
@Kamilos84 oko pustynia araby
0
@Encore szkoda ,zę nie udało nam się go ogarnac ;d
0
@gumaz ja to co najwyzej dwa lata z rzedu w wakacje na snieżke xd
Warunki najgorsze z możliwych ( miałem takiego kaca ,ze organizm odmawiał mi posłuszeństwa xd )
0
@Medium kilka lat temu bym jeszcze sie mega jarał
teraz po prostu sprawdze jak cos wrzuci xd
2
@MESSIah16 chorwacja ma chyba za mało tej jakosci
z argentyna to derby wieć zupelnie inny meczyk
a potencjalny finał to jednak finał a one rządzą sie swoimi prawami ;D
Mają duże szanse ale i tak argentyna to bierze ;p
0
@tomek8756 w tym roku Argentyna
Za 4 Brazylia
0
@Lionel_Messi10 ney to sama swoją obecnością podbija ich poziom
Gościu absorbuje na siebie uwagę wszystkich przeciwników
Niesamowity jest
1
@Faro ee tam
To się okaże a teraz najważniejsze że dają show ;D
1
@Ghostface wczoraj za FCH trafilem baggio ;D
0
@betonito oby nie
0
@YeastMoss moze brazylia albo hiszpania
oni nam chyba nic nie zrobili xd
1
@Rl9k1nG no i git
nie podobało mu sie ,ze go nagrywali
króciutko ;D
2
@AmigoBlancos i oby tak zostało ;D
1
@Janiama 5-0
3 strzeli ney