kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FabianMrozek jak zawsze w punkt
0
@Lionel_Messi10 przeciętniak
gdyby miał chociaż tyle bramek co mental to co innego Xd
1
@Janiama Brazylia wygra
Któraś drużyna musi wyjść z pełna pula
2-1 dla Brazylii
Natomiast drugi meczyk ofensywne 2-2 a co tam
1
@MAGNETO maroko ;D
1
@wasacz własnie szkoda ,ze nie zdobyli medalu
piekna historia by była ;/
0
@bartas97 ojj oby nie
niech już idzie do tego chelsea Xdd
1
@Hartge i to jest tak samo bez sensu xdd
mi na przykład suarez zaimponował wtedy takim zachowaniem
zrobił wszystko ,żeby awansować
uważałem tak jako 10 latek podczas mundialu w RPA a teraz jeszcze bardziej mi imponuje ;p
0
@Emhyr no i mental oczywiście ;)
1
crisu co za podanie niczym neymar albo ronnie
szkoda ,zę do koreanca xD
0
@okiemtypera_lucaxx95 a to nie jest w większości dla beki ?
0
@Jarema2000 nie brzmi źle
0
@Emhyr nieźle go lukaku urządził xd
0
@MESSIah16 czy ja wiem
Dania i Niemcy to mocne kandydatury xD
1
@Comfortable_ jeszcze lepiej oczywiście
Szkoda że trafili na Hiszpanie ://
Jest dylemat
0
@esem91 niczym Kamil Grosicki
0
@barcelonaLM mistrzostwa by se podglądali a nie kombinują ;D
0
@Encore brazylia też dupy nie urywa
juz lepiej od nich sie prezenuje hiszpania xd
1
@Mario96w rekordowe xd
5
@Antimadridista_WR oby zawsze marzył o grze w barcelonie ;p
gość to totalny terminator
lipsk zgarnie fajną kaske
0
@FCB_dimiC wiesz jak jest to taki odruch Xd
1
@PatrychoO dlaczego tede k#### jest
0
@koksik2700 jednak dobre maroko otwiera oko ;D
0
@ArterkHD prawie mieli karnego
kilka centymetrow zadecydowało
a tak poza tym dupy nie urwało
5
@Bartula no raczej
boli go wielka polska ;D
0
no rudy dzisiaj robi im giere
niech strzelą cos Xd
0
@IronSanHybrid XDDDDDDD
piekne to jest
0
@Herato ciekawe jak pojdzie
juz plan minimum wykonany wiec nie ma ciśnienia, w dodatku rywal z którym nikt nie daje nam większych szans
wiec mozę zaczniemy grać w piłke ;D
1
Ciekawe gdzie pojdzie enzo fernandez
na tych mistrzostwach gra jak toalny szef
0
@tom9001 pieprzyć te analizy
przynajmniej obejrzymy dobry meczyk w 1/8 ;p
1
@Cochise bardziej w punkt sie nie dalo
powinni to gdzies przypiąć na stronie