0

@FabianMrozek jak zawsze w punkt

0

@Lionel_Messi10 przeciętniak
gdyby miał chociaż tyle bramek co mental to co innego Xd

1

@Janiama Brazylia wygra
Któraś drużyna musi wyjść z pełna pula
2-1 dla Brazylii
Natomiast drugi meczyk ofensywne 2-2 a co tam

1

@MAGNETO maroko ;D

1

@wasacz własnie szkoda ,ze nie zdobyli medalu
piekna historia by była ;/

0

@bartas97 ojj oby nie
niech już idzie do tego chelsea Xdd

1

@Hartge i to jest tak samo bez sensu xdd
mi na przykład suarez zaimponował wtedy takim zachowaniem
zrobił wszystko ,żeby awansować
uważałem tak jako 10 latek podczas mundialu w RPA a teraz jeszcze bardziej mi imponuje ;p

0

@Emhyr no i mental oczywiście ;)

1

crisu co za podanie niczym neymar albo ronnie
szkoda ,zę do koreanca xD

0

@okiemtypera_lucaxx95 a to nie jest w większości dla beki ?


0

@Jarema2000 nie brzmi źle

0

@Emhyr nieźle go lukaku urządził xd

0

@MESSIah16 czy ja wiem
Dania i Niemcy to mocne kandydatury xD

1

@Comfortable_ jeszcze lepiej oczywiście
Szkoda że trafili na Hiszpanie ://
Jest dylemat


0

@esem91 niczym Kamil Grosicki

0

@barcelonaLM mistrzostwa by se podglądali a nie kombinują ;D

0

@Encore brazylia też dupy nie urywa
juz lepiej od nich sie prezenuje hiszpania xd

1

@Mario96w rekordowe xd

5

@Antimadridista_WR oby zawsze marzył o grze w barcelonie ;p
gość to totalny terminator
lipsk zgarnie fajną kaske

0

@FCB_dimiC wiesz jak jest to taki odruch Xd

1

@PatrychoO dlaczego tede k#### jest

0

@koksik2700 jednak dobre maroko otwiera oko ;D

0

@ArterkHD prawie mieli karnego
kilka centymetrow zadecydowało
a tak poza tym dupy nie urwało

5

@Bartula no raczej
boli go wielka polska ;D

0

no rudy dzisiaj robi im giere
niech strzelą cos Xd

0

@IronSanHybrid XDDDDDDD
piekne to jest

0

@Herato ciekawe jak pojdzie
juz plan minimum wykonany wiec nie ma ciśnienia, w dodatku rywal z którym nikt nie daje nam większych szans
wiec mozę zaczniemy grać w piłke ;D

1

Ciekawe gdzie pojdzie enzo fernandez
na tych mistrzostwach gra jak toalny szef

0

@tom9001 pieprzyć te analizy
przynajmniej obejrzymy dobry meczyk w 1/8 ;p

1

@Cochise bardziej w punkt sie nie dalo
powinni to gdzies przypiąć na stronie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?