kulek22
Dołączył/a: maj 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ma ktos doświadczenie ze zgubiona paczka przez InPost? Idzie odzyskać pieniądze?
1
Oscar Hernandez od czerwca!
2
Teraz Jamalek do ryżu i niech się naprawia do wtorku
0
@Emhyr dostajemy 100 mln i chyba z 10% od sprzedaży
Z własnej marki pewnie będzie z 70 % od sprzedaży do kasy
Ktoś to policzył i może faktycznie się to opłaci
Plus nowa marka sprawi się kibice będą chcieli być na bieżąco i odświeża swoje garderoby w pierwszym roku co powinno sprawić większą sprzedaż
0
@Fabik87 to dzięki poświęceniu elementa
3
@Luciano99 nie mów nam tego, narysuj rebus
1
@LM10GOAT mogli go mocniej klepać to może by wypadł do końca sezonu
0
@LjakRoberciik nie płać sami sobie wezmą z podatku
1
@budel17 to będą musieli w zmiennych dorzucić tira rutinoscorbinu
0
To ile za tego Pedriego? Kupię se go i postawie w ogrodzie może u mnie nie złapie konfuzji
1
Jose Bordalas obchodzi dziś 60 urodziny
Kurde chłop wygląda na 45
1
@Qba2312 opuścił mecz z Metz i ze Strasburgiem przez kontuzje
1
Xavi: nie odnosze wrażenia że jestem dobrym trenerem
0
@AmigoBlancos stary my się obawiamy meczu z Mallorca a co dopiero z Napoli xD
1
I cyk manita Porto
0
Ernesto chciał się podłożyć ale to za mało, musieli by jeszcze sobie że 2 swojaki wpakować
0
@FcPortoFan1999 fajnie się kibice bawią na Estasio do dragao
4
Nadal walczymy o 2 trofea
1
@karci0 dostał , nie zagra
0
W sumie remis tu nikogo nie urządza, niech zaczną strzelać
2
@FcPortoFan1999 w euforii
2:0 z Benfica do przerwy
0
@kanver_ ich laga jest lepsza :D
1
@Transu96 to chyba będzie trzeba szukać w Benjamin A
8
Pia z brazem !!!!!!
0
Słuchaj no Żuczek, sprawa jest,usisz pograć w pierwszym zespole
0
Dobrze że mamy Lewego, on umi w rozgrywanie
0
@kuz Getafe rozłożyło nogi wychodząc wysoko obroną
6
@Comentateiro 3 swojakow nie wsadzi
1
@MesQueUnClub96 jest jeszcze szansa że go joju dogoni?
Już marzec to chyba zaraz koniec pucharu?
2
@budel17 do kościoła wszyscy poszli