0

Ma ktos doświadczenie ze zgubiona paczka przez InPost? Idzie odzyskać pieniądze?

1

Oscar Hernandez od czerwca!

2

Teraz Jamalek do ryżu i niech się naprawia do wtorku

0

@Emhyr dostajemy 100 mln i chyba z 10% od sprzedaży
Z własnej marki pewnie będzie z 70 % od sprzedaży do kasy
Ktoś to policzył i może faktycznie się to opłaci
Plus nowa marka sprawi się kibice będą chcieli być na bieżąco i odświeża swoje garderoby w pierwszym roku co powinno sprawić większą sprzedaż

0

@Fabik87 to dzięki poświęceniu elementa

3

@Luciano99 nie mów nam tego, narysuj rebus

1

@LM10GOAT mogli go mocniej klepać to może by wypadł do końca sezonu

0

@LjakRoberciik nie płać sami sobie wezmą z podatku

1

@budel17 to będą musieli w zmiennych dorzucić tira rutinoscorbinu

0

To ile za tego Pedriego? Kupię se go i postawie w ogrodzie może u mnie nie złapie konfuzji

1

Jose Bordalas obchodzi dziś 60 urodziny
Kurde chłop wygląda na 45

1

@Qba2312 opuścił mecz z Metz i ze Strasburgiem przez kontuzje

1

Xavi: nie odnosze wrażenia że jestem dobrym trenerem

0

@AmigoBlancos stary my się obawiamy meczu z Mallorca a co dopiero z Napoli xD

1

I cyk manita Porto

0

Ernesto chciał się podłożyć ale to za mało, musieli by jeszcze sobie że 2 swojaki wpakować

0

@FcPortoFan1999 fajnie się kibice bawią na Estasio do dragao

4

Nadal walczymy o 2 trofea

1

@karci0 dostał , nie zagra

0

W sumie remis tu nikogo nie urządza, niech zaczną strzelać

2

@FcPortoFan1999 w euforii
2:0 z Benfica do przerwy

0

@kanver_ ich laga jest lepsza :D

1

@Transu96 to chyba będzie trzeba szukać w Benjamin A

8

Pia z brazem !!!!!!

0

Słuchaj no Żuczek, sprawa jest,usisz pograć w pierwszym zespole

0

Dobrze że mamy Lewego, on umi w rozgrywanie

0

@kuz Getafe rozłożyło nogi wychodząc wysoko obroną

6

@Comentateiro 3 swojakow nie wsadzi

1

@MesQueUnClub96 jest jeszcze szansa że go joju dogoni?
Już marzec to chyba zaraz koniec pucharu?

2

@budel17 do kościoła wszyscy poszli

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?