14

jak mamy patrzeć na wszystkich przez pryzmat Messiego to wszystkie nasze perełki zgniją w Barcy B albo odejdą ;/

0

Puig w przyszłym sezonie powinien już dostawać minuty ze słabszymi rywalami w pierwszej drużynie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Collado bardziej Xavi chyba co nie?

14

Iniescie chyba , bo jakby inaczej

1

stary skąd Ty bierzesz te wszystkie informacje. Szacun

0

Douglas

9

z pierwszej 10 najbardziej utytułowanych zawodników aż 8 grało w Barcelonie

Alves 37 (trofea) (5 klubów)
Maxwell 37 (4 kluby)
Giggs 36 (1 klub)
Baia 35 (2 kluby)
Xavi 32 (1 klub)
Messi 31 (1 klub)
Iniesta 31 (1 klub)
Dalglish 31 (2 kluby)
Ibrahimovic 31 (6 klubów)
Pique 30 (2 kluby)

0

Barca-Arsenal był ciekawy według mnie

0

Andres czasem tego nie powiedział? ;/

5

ja też myśle że lepszego już nie będzie ;p

0

poprzeczka zostaje?

9

a Pique siatki nie wycina? :D

8

aj łezka się w oku zakręciła
DON ANDRES!!

1

jeszcze 45 minut

3

o taką Barce walczyłem :D
Don Andresa nam odmłodzili, już dawno nie widziałem żeby miał takie parcie na bramkę

0

mi ostatnio zasmakowało oshee vitamin polecam

0

Tvp sport

0

gada zeby gadać

0

bo komentator w meczu legend tak gadał :D

0

owacja dla R10 na Bernabeu była po meczu 2:6 dla nas?

0

Beletti też gra?

9

czyli Barcelone opuścić możesz ale Barcelona nie opuści Ciebie :D

0

słupek był :d

1

De Boer

0

a urodziny 92 ma, ciekawe

chyba że w radio kłamali

0

kurde Ronaldinho to jest fenomen :D

po za tym to dużo legend Barcy w tym meczu

0

dałbym do tego zestaswienia jeszcze Nzonziego

0

o cholera ;/

0

widzę że porażka z Realem nie jest tutaj brana pod uwagę. też bym chciał oczywiście :D
fajnie że dużo tu optymistów ale żeby 6 maja nie było płaczu ;p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?