kulek22
Dołączył/a: maj 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ja myślę że i tak R10 i Leo by w jednym zespole nie mogli grać razem na najwyższym swoim poziomie
0
tak i też mamy teraz trenera który potrafi wyciągnąć 110% z zespołu:)
może znowu zaczniemy grać o najwyższe cele
0
4-3-3 może zobaczymy
0
szkoda że nasza kadra ostatnio ma gorsze czasy
1
kiedyś to się rower na komunie dawało :)
35
Dziś urodziny obchodzi DON ANDRES INIESTA!
szkoda ze ostatnie w Barcelonie
25
cytujesz Marcelo 2 dni po klasyku?
19
poziom to oni trzymają tylko szkoda że Realu :D
0
ligę mistrzów*
0
strzały celne chyba były 3
8
stare dobre czasy się przypomniały
1
ale Ernest zarotował :D żeńską drużyne wystawił heh
0
oj pirata to nie mam ale mam muszkietera :)
0
Real dziś gubi pkt :D
0
mam używany makaron ;p
0
Deco nic sie ie zmienia :D
0
niektórzy chcą dorównać Karolowi :D
1
Edytke trzeba tam wysłać :D
0
obie drużyny prowokowały, ktoś musiał tego nie wytrzymać;/
1
Ronaldo za to machanie łapami by ode mnie karteczke powąchał
0
spotkanie przypomina mi to starcie na Bernabeu z jesieni
0
myślałem że dostałbo sędzia trzymał w ręce
7
po co takie akcje pania Alba? bez sensu karka
0
zacieło się.........;/;/ przed golem kur..
1
14 dni bodajże
1
mi się marzy bramka Pique na 5:0 :D
1
akcji z bananem i bramki z klasyku nigdy nie zapomnę :D
1
reklamy
0
myślę że nawet na TOP3 będzie miał małe szanse tym bardziej że nie będzie go już w Europie
5
Zapomnij że Iniesta dostanie ZP