0

ja myślę że i tak R10 i Leo by w jednym zespole nie mogli grać razem na najwyższym swoim poziomie

0

tak i też mamy teraz trenera który potrafi wyciągnąć 110% z zespołu:)
może znowu zaczniemy grać o najwyższe cele

0

4-3-3 może zobaczymy

0

szkoda że nasza kadra ostatnio ma gorsze czasy

1

kiedyś to się rower na komunie dawało :)

35

Dziś urodziny obchodzi DON ANDRES INIESTA!
szkoda ze ostatnie w Barcelonie

25

cytujesz Marcelo 2 dni po klasyku?

19

poziom to oni trzymają tylko szkoda że Realu :D

0

ligę mistrzów*

0

strzały celne chyba były 3

8

stare dobre czasy się przypomniały

1

ale Ernest zarotował :D żeńską drużyne wystawił heh

0

oj pirata to nie mam ale mam muszkietera :)

0

Real dziś gubi pkt :D

0

mam używany makaron ;p

0

Deco nic sie ie zmienia :D

0

niektórzy chcą dorównać Karolowi :D

1

Edytke trzeba tam wysłać :D

0

obie drużyny prowokowały, ktoś musiał tego nie wytrzymać;/

1

Ronaldo za to machanie łapami by ode mnie karteczke powąchał

0

spotkanie przypomina mi to starcie na Bernabeu z jesieni

0

myślałem że dostałbo sędzia trzymał w ręce

7

po co takie akcje pania Alba? bez sensu karka

0

zacieło się.........;/;/ przed golem kur..

1

14 dni bodajże

1

mi się marzy bramka Pique na 5:0 :D

1

akcji z bananem i bramki z klasyku nigdy nie zapomnę :D

1

reklamy

0

myślę że nawet na TOP3 będzie miał małe szanse tym bardziej że nie będzie go już w Europie

5

Zapomnij że Iniesta dostanie ZP

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?