kulek22
Dołączył/a: maj 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
i kiedy dojadą?
1
nie wiem jak się tobie odwdzięczę
2
Campeones, campeones, ole ole ole!!!
jak było to sorry :D
3
a moim zdaniem oszczedza go na Villareal i Real :)
4
ofensywnie! może Ernesto da wolną rękę w ofensywnie i obejrzymy radosny football w naszym wykonaniu
0
o co Ci chodzi człowieku? Depor zadeklarowało że zrobią szpaler za PK przed meczem chyba
może też po zakończeniu meczu jak wygramy to zaakcentują nasze mistrzostwo
3
przed meczem szpaler za PK a po meczu za majstra?
0
fotkaa na kalendarz :D
1
tez szukam
13
fotazo
https://pliki.meczyki.pl/big/255/5ae31478c9c0e.jpg
0
Barto weź podstaw Don Andresowi kontrakt do podpisania na konferencji ;/
21
pchnięcie zewnętrzniakiem , piłka szybkościowa haah co to za januszinho komentarzu?
21
jak zagra na swoim poziomie to będzie 1:0
1
Pique Messi Busi Alba ;/
3
nawety jak będzie grał świetnie mam obawy o wyjście z grupy ;/
12
kurde Rysiek odpadł z Agent Gwiazdy ;/
0
przed chwilą Bayern był żałosny a teraz wszyscu w euforii
0
sportowcy....
0
oklejenie samochodu na jednolity kolor to ok 3000 jak się kiedyś dowiadywałem,
za taki projekt pewni więcej wołają
ponoć taka foli to wytrzyma z 5-6 lat
0
zależy czy malowany czy oklejany folią
0
pewnie chodzi o kwestie gustu
0
kto by chciał takie autko?
według mnie troche przesada
https://pliki.meczyki.pl/big/254/5ae04c7670ff9.jpg
19
pewno w nocy w szafke uderzył :D
0
Akurat Juvenil A ma chyba zaprezentować puchar na Camp Nou przed derbami :p
0
jakoś nadzwyczajnie aktywny się zrobiłeś podczas ego meczu, ciekawe dlaczego?
0
a jadłeś może orzeszki w oleju? mega są, polecam
0
spoko:)
nawet nie wiedziałem że syn Gudjohnsena gra u nas :)
niech się dzieciaki bawią
no Simons już może poważniej traktuje to co robi, mam nadzieje że bęzie się rozwijał jak dotąd tylko żeby oczekiwania jakie na nim spoczywają go nie przydusiły
5
Audi a3 8P.
1
jak ktoś ma duże boki to niech zrywa
0
a masz jakieś informacje może o Xavim Simonsie, małym Kluivercie albo o naszym Michale Żuku wiem że oni traktują to jeszcze jak zabawe ale fajnie by było jakby klub już się jakoś określił w ich temacie