0

widzę że porażka z Realem nie jest tutaj brana pod uwagę. też bym chciał oczywiście :D
fajnie że dużo tu optymistów ale żeby 6 maja nie było płaczu ;p

4

Griezman i Langlet już oficjalnie?

0

Roma zapłaci rachunek :D

25

Ten Aspas to z zachowania przypomina mi Aduriza

1

z Enesta chyba zeszła presja , zupełnie inne zachowanie jak dotąd

2

ciekawostka

prawidłowa nazwa tego wielbłąda to dromedar a nie dromader :D

1

Xavi może dać nam dużo szczęścia jak trafi do klubu w odpowiednim dla siebie momencie (za 2-3 lata) i będzie miał odpowiednich zawodników

4

nie chciałbym mieszkać w mieście ;p

0

albo bardziej skupił sie na Valencji niż na Romie czyli to że ciągle gada że skupiają się na kolejnym przeciwniku to bzdury

1

nasi zawodnicy odpoczną w Rosji...

0

wytłumaczy mi ktoś jaki sens ma taka zmiana?

0

u mnie 13 i chmury...

0

jesteś szalonaa mówię Ci

2

odważna decyzja władz Bayernu że zatrudnią Niko Kovača na trenera

0

Thiago wszedł w 2 połowie w meczu z Sevilla

0

widze że Orange nie polecają ale ja mam orange po światłowodzie i nie narzekam

0

w 3 może by był ale nie wygrałby na pewno

0

surowego ;p

0

Thiago i Sandro meldują się na boisku w Monachium

1

i cyk Robben na lewą :D

4

ta na Puchar Króla pewnie

0

Pan Mandzukic 2 razy był skuteczny :D

0

bo Messi

56

powinna być opcja "symuluj wszystkie mecze do końca sezonu" :D

0

ja pierdziele Kim się uspokoił to teraz ci zaczynają

2

jedynym człowiekiem który może przywrócić tiki-take jest chyba Xavi

3

Lyon był ich pogromcą często wtedy

3

ostatnie 10 minut wczorajszego meczu pokazało że Barca mogła kontrolować ten mecz od początku tylko z jakiegoś powodu nie chciała (wystarczyło więcej biegać)
zawodnicy realizowali taktyke trenera a że on nie reagował to grali jak grali

jedna sytuacja mnie całkowicie rozłościła mianowicie kiedy po jakieś przebitce Messi miał taką samą odległość do piłki co zawodnik Romy(nie pamiętam kto ale on ruszył do piłki a Leo spacerkiem spoglądając na to co robią inni)
takimi detalami przegrywa się mecze niestety

0

szukasz asystenta?

1

po odejściu Puyola nie mamy takiego zawodnika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?