kulek22
Dołączył/a: maj 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
dzisiaj to akurat Semedo ma zapalenie migdałów
0
taka 2 połowa jak z Realem by się przydała
0
to nie jest śmieszne ten stadion na prawdę jest zaczarowany
trenerzy się zmieniają u nas i u nich a Anoeta nie do zdobycia
oni coraz bardziej się nakręcają ;/
0
superpuchar czasami nie zalicza się do poprzedniego sezonu?
0
nie My tylko City....
1
w lidze bo we wszystkich rozgrywkach to już dawno zostaliśmy sami
0
jak Barcelona(ta nasza) nic z tym nie robi to pewnie jest dopuszczalne
2
Cou nie zagra bo ma kontuzje
0
ponad 100 mln ale to chyba jest za cały rak nie za ten jeden dzień
0
loty odwołane?
0
czy można zastąpić zwykły dekoder (orange) dekoderem który obsługuje technologie 4k i czy potrzebny jest do tego jeszcze jakiś sprzęt dodatkowy?
0
https://www.google.pl/search?client=opera&q=pogoda+madryt&sourceid=opera&ie=UTF-8&oe=UTF-8
0
przed chwilą skończyłem oglądać ten odcinek :D
0
obstawiam 2:2
1
spacja szaleje
1
wbrew pozorom to wypożyczenie Ardy nie jest wcale takie złe :)
1
Paco
0
to zawodnicy wybierają
0
no coś słabo cieszył się z naszych bramek
4
Kamil Stoch wylądował na 202. metrze i zajął szesnaste miejsce w kwalifikacjach
Pierwsze miejsce dla Daniela Andre Tandego, a drugie dla Andreasa Stjernena. Podium kwalifikacji uzupełnił Jernej Damjan.
14 Kubacki
16 Stoch
18 Hula
20 Kot
23 Żyła
29 Wolny
36
młody zdolny i do tego Kluivert :D
myśle że ojciec zrobi wszystko żeby zagrał kiedyś u nas
6
czyli chcą mieć czołówkę ligi w półfinałach :)
fajnie że nie będą musieli nasi daleko jeździć
0
co oni robią
te wszystkie asysty Alby do Leo są take same :D
0
koniec rajdu dla Rafała
Rafał Sonik, spadł z wydmy razem z quadem i uszkodził kolano. Polak dojechał do mety z 10. czasem, ale badania w ambulatorium na biwaku wykazały złamanie kości strzałkowej i piszczelowej. Samolot medyczny przetransportował rajdowca do szpitala w Limie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
a może Leganes?
2
szkoda mi Vidala najbardziej
89
idealna? 4 się śmieje jak jeden bije czarnego xD
2
taki o wywiad
"Smogorzewski rzeczywiście rozmawiał w cztery oczy z Hitlerem. Ale nie był to wywiad, raczej stosunkowo luźna rozmowa z kanclerzem. Hitler częstował dziennikarza szampanem, był szarmancki i uroczy, unikał natomiast wchodzenia w jakiekolwiek wątki dotyczące relacji polsko--niemieckich i generalnie polityki. Smogorzewski cały czas łudził się, że to rodzaj przydługiego wstępu do realnej rozmowy. Rzeczywistość była jednak jeszcze bardziej brutalna. Smogorzewski dostał od Hitlera w trakcie rozmowy plik kartek z odpowiedziami przygotowanymi przez ludzi Goebbelsa na przesłane im przez samego Smogorzewskiego pytania. Usłyszał, że nie wolno mu opublikować niczego więcej - ani jednego słowa wypowiedzianego podczas spotkania przez Hitlera."
2
a zachował się ten wywiad albo chociaż jkieś fragmenty?