0

dzisiaj to akurat Semedo ma zapalenie migdałów

0

taka 2 połowa jak z Realem by się przydała

0

to nie jest śmieszne ten stadion na prawdę jest zaczarowany
trenerzy się zmieniają u nas i u nich a Anoeta nie do zdobycia
oni coraz bardziej się nakręcają ;/

0

superpuchar czasami nie zalicza się do poprzedniego sezonu?

0

nie My tylko City....

1

w lidze bo we wszystkich rozgrywkach to już dawno zostaliśmy sami

0

jak Barcelona(ta nasza) nic z tym nie robi to pewnie jest dopuszczalne

2

Cou nie zagra bo ma kontuzje

0

ponad 100 mln ale to chyba jest za cały rak nie za ten jeden dzień

0

loty odwołane?

0

czy można zastąpić zwykły dekoder (orange) dekoderem który obsługuje technologie 4k i czy potrzebny jest do tego jeszcze jakiś sprzęt dodatkowy?

0

przed chwilą skończyłem oglądać ten odcinek :D

0

obstawiam 2:2

1

spacja szaleje

1

wbrew pozorom to wypożyczenie Ardy nie jest wcale takie złe :)

1

Paco

0

to zawodnicy wybierają

0

no coś słabo cieszył się z naszych bramek

4

Kamil Stoch wylądował na 202. metrze i zajął szesnaste miejsce w kwalifikacjach

Pierwsze miejsce dla Daniela Andre Tandego, a drugie dla Andreasa Stjernena. Podium kwalifikacji uzupełnił Jernej Damjan.

14 Kubacki
16 Stoch
18 Hula
20 Kot
23 Żyła
29 Wolny

36

młody zdolny i do tego Kluivert :D
myśle że ojciec zrobi wszystko żeby zagrał kiedyś u nas

6

czyli chcą mieć czołówkę ligi w półfinałach :)
fajnie że nie będą musieli nasi daleko jeździć

0

co oni robią
te wszystkie asysty Alby do Leo są take same :D

0

koniec rajdu dla Rafała

Rafał Sonik, spadł z wydmy razem z quadem i uszkodził kolano. Polak dojechał do mety z 10. czasem, ale badania w ambulatorium na biwaku wykazały złamanie kości strzałkowej i piszczelowej. Samolot medyczny przetransportował rajdowca do szpitala w Limie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

a może Leganes?

2

szkoda mi Vidala najbardziej

89

idealna? 4 się śmieje jak jeden bije czarnego xD

2

taki o wywiad

"Smogorzewski rzeczywiście rozmawiał w cztery oczy z Hitlerem. Ale nie był to wywiad, raczej stosunkowo luźna rozmowa z kanclerzem. Hitler częstował dziennikarza szampanem, był szarmancki i uroczy, unikał natomiast wchodzenia w jakiekolwiek wątki dotyczące relacji polsko--niemieckich i generalnie polityki. Smogorzewski cały czas łudził się, że to rodzaj przydługiego wstępu do realnej rozmowy. Rzeczywistość była jednak jeszcze bardziej brutalna. Smogorzewski dostał od Hitlera w trakcie rozmowy plik kartek z odpowiedziami przygotowanymi przez ludzi Goebbelsa na przesłane im przez samego Smogorzewskiego pytania. Usłyszał, że nie wolno mu opublikować niczego więcej - ani jednego słowa wypowiedzianego podczas spotkania przez Hitlera."

2

a zachował się ten wywiad albo chociaż jkieś fragmenty?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?