27 listopada 2017, 18:25
0
Zagrałem Espanyol, a co tam.
27 listopada 2017, 16:36
1
Ja wstałem po 15, po 5 dniach pracy po 12h
26 listopada 2017, 22:40
4
Messi jak by się wku*wił to by sam Tebasowi te 5 mln rzucił na goal line, 4,5 + 500 tysi na okulary dla każdego arbitra...
26 listopada 2017, 22:35
Nie było spalonego... super!
26 listopada 2017, 22:32
Na Suareza nie da się patrzyć, co za wóz z węglem to szok.
26 listopada 2017, 22:02
I jest gol dla Valencii... super.
26 listopada 2017, 22:00
Czy MatS przestanie zadziwiać? Oby nie! :)
26 listopada 2017, 21:49
Bramka żadne miodzio bo to błąd bramkarza, ale gol to gol.
26 listopada 2017, 21:34
2
Nie ma, ta technologia jest tylko na Camp Nou, dzięki Intelowi. :)
26 listopada 2017, 21:30
Wow, Suarez się nie przewrócił... dziwne.
26 listopada 2017, 20:55
Nie przesadzaj, full hd to to nie jest. Nawet 720p nie ma, ale działa spoko! :)
25 listopada 2017, 22:23
Aktualnie mieszkam w Bydgoszczy, ale pochodzę z okolic Olsztyna, dokładnie Bartoszyce.
24 listopada 2017, 00:50
Dlatego fajnie jest pracować w Galerii i mieć zmiany na 9 na 12 albo na 15 :D Wtedy masz wszystkie i nie narzekasz
23 listopada 2017, 00:21
5
Bayern zdegradują za cokolwiek i trafi na Arsenal.
22 listopada 2017, 21:59
Suarez to ma chyba bardzo delikatną skórę pod szyją, wystarczy pogłaskać i już się dusi biedulek.
22 listopada 2017, 21:33
Co wchodzi jak wszędzie 0-0? :D
22 listopada 2017, 21:21
Wszyscy chyba podpisali jakiś pakt, że nie strzelają do przerwy oprócz PSG :D Ale nuda na stadionach. Overy kuleją.
22 listopada 2017, 21:16
Komentarz usunięty przez użytkownika
22 listopada 2017, 16:08
Jak trzeba nienawidzić Ronaldo, żeby go nie umieścić w drużynie roku? Sory ale od Niego i Messiego nie ma aktualnie nikogo kto może nawet odrobinę się zbliżyć do tego poziomu.
22 listopada 2017, 16:06
Lepszy sensor. I to w sumie tyle.
22 listopada 2017, 13:48
Myślę, że Benfica wygra albo zremisują. Ryzykownie grać CSKA.
21 listopada 2017, 22:14
Fenomenalny mecz Ronaldo, pokazał, że Złota Piłka należy mu się jak psu buda. Na tę chwilę brak lepszego grajka na świecie.-
21 listopada 2017, 21:53
Benzema - tej siły już nie zatrzymacie!
21 listopada 2017, 20:57
17
"Real Madryt jest w lidze mistrzów fantastyczny, od lat wygrywa te trofeum." Nie wiem co ćpał komentator ale pozdrawiam go serdecznie.
20 listopada 2017, 14:43
19 listopada 2017, 21:49
Zapomniałem dodać, zamiast tego grajka, bo temu to już ostatni pociąg odjechał dawno.
19 listopada 2017, 20:44
63
Kolejny już przykład, żeby nie osądzać transferu dopóki ostatecznie się nie zaaklimatyzuje i nie odpali. :)
18 listopada 2017, 22:16
Barca by te dwie ekipy zmiażdżyła, chociaż też nie mamy formy.
18 listopada 2017, 21:11
Dlaczego w meczach z Realem dla Saula czy innego taki strzał życia nie wyjdzie? :D Zawsze tylko my mamy pecha.
18 listopada 2017, 21:04
15
Ani looku, ani passu. Pozamiatał haha. :D
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Zagrałem Espanyol, a co tam.
1
Ja wstałem po 15, po 5 dniach pracy po 12h
4
Messi jak by się wku*wił to by sam Tebasowi te 5 mln rzucił na goal line, 4,5 + 500 tysi na okulary dla każdego arbitra...
0
Nie było spalonego... super!
0
Na Suareza nie da się patrzyć, co za wóz z węglem to szok.
0
I jest gol dla Valencii... super.
0
Czy MatS przestanie zadziwiać? Oby nie! :)
0
Bramka żadne miodzio bo to błąd bramkarza, ale gol to gol.
2
Nie ma, ta technologia jest tylko na Camp Nou, dzięki Intelowi. :)
1
Wow, Suarez się nie przewrócił... dziwne.
0
Nie przesadzaj, full hd to to nie jest. Nawet 720p nie ma, ale działa spoko! :)
1
Aktualnie mieszkam w Bydgoszczy, ale pochodzę z okolic Olsztyna, dokładnie Bartoszyce.
0
Dlatego fajnie jest pracować w Galerii i mieć zmiany na 9 na 12 albo na 15 :D Wtedy masz wszystkie i nie narzekasz
5
Bayern zdegradują za cokolwiek i trafi na Arsenal.
1
Suarez to ma chyba bardzo delikatną skórę pod szyją, wystarczy pogłaskać i już się dusi biedulek.
1
Co wchodzi jak wszędzie 0-0? :D
1
Wszyscy chyba podpisali jakiś pakt, że nie strzelają do przerwy oprócz PSG :D Ale nuda na stadionach. Overy kuleją.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Jak trzeba nienawidzić Ronaldo, żeby go nie umieścić w drużynie roku? Sory ale od Niego i Messiego nie ma aktualnie nikogo kto może nawet odrobinę się zbliżyć do tego poziomu.
0
Lepszy sensor. I to w sumie tyle.
0
Myślę, że Benfica wygra albo zremisują. Ryzykownie grać CSKA.
0
Fenomenalny mecz Ronaldo, pokazał, że Złota Piłka należy mu się jak psu buda. Na tę chwilę brak lepszego grajka na świecie.-
0
Benzema - tej siły już nie zatrzymacie!
17
"Real Madryt jest w lidze mistrzów fantastyczny, od lat wygrywa te trofeum." Nie wiem co ćpał komentator ale pozdrawiam go serdecznie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Zapomniałem dodać, zamiast tego grajka, bo temu to już ostatni pociąg odjechał dawno.
63
Kolejny już przykład, żeby nie osądzać transferu dopóki ostatecznie się nie zaaklimatyzuje i nie odpali. :)
2
Barca by te dwie ekipy zmiażdżyła, chociaż też nie mamy formy.
1
Dlaczego w meczach z Realem dla Saula czy innego taki strzał życia nie wyjdzie? :D Zawsze tylko my mamy pecha.
15
Ani looku, ani passu. Pozamiatał haha. :D