kuz

0

Różnica jest taka, że Pepe dostawał te czerwone bezpośrednio za fatalne zachowanie.

kuz

0

Też macie jakiś błąd na Eleven Extra i nie możecie obejrzeć końcówki City?

kuz

0

Piszę w każdej wersji FIFY w sugestiach, bo jest taka opcja na Originie, żeby dodali w karierze możliwość powołania piłkarza z drużyny juniorskiej, a nie kupowanie itp, ale jak widać to nic nie daje. :D

kuz

1

Zawsze myślałem o rozpoczęciu kariery Barcą B w FIFIE, ale zawsze odciągała mnie myśl o braku realizmu, bo jakbym wywalczył awans do Primera Division to pewnie tam bym musiał grać a w prawdziwym świecie to nie ma prawa bytu, podejrzewam, że w 17 tego nie poprawili i pewnie dalej można grać Barca vs Barca B?

kuz

0

Oglądam mecz od drugiej połowy, więc stwierdzam to co widzę :D Strzelił ładną bramkę, ma przyśpieszenie, nie jeden chciałby takiego debiutu.

kuz

12

Bo obstawiłeś zwycięstwo w 90 min, a nie w dogrywce kolego.

kuz

5

Co to za dzik ten Arnaiz? Gdzie go chowali?

kuz

0

Myślałem, że to Roberto po dwóch powtórkach :D

kuz

0

Nie jest piękny. Piękny to wygrał nagrodę najlepszego gracza.

kuz

0

Do tego kradzione z fejsbuka, nawet nie podał autora.

kuz

5

Dokładnie, Vegeta to całkiem inny charakter :D Ronaldo to bardziej taki Mr Satan, nic nie robi a zgarnia całą chwałę.

kuz

9

Widać, kto z tych trenerów ma jakiekolwiek pojęcie o piłce i wciąż trzyma się tego, że nagroda jest za umiejętności i statystyki a nie za puchary, mało tych prawdziwych fachowców. O tych co głosowali na kolegów to już nawet żal wspominać bo robią sobie szkolne wybory mistera balu z takiej poważnej nagrody jaką kiedyś była ZP.

kuz

4

Nawałka też wariat, Messiego nawet nie uwzględnił xD

kuz

1

Czekamy na komentarz: "Można wyłączyć..." :D

kuz

1

Redmi Note 4x, nic lepszego aktualnie nie dostaniesz i nie będziesz żałował, uwierz mi. A jeśli coś lepszego to już musisz dołożyć trochę choćby do Huawei mate 10 lite.

kuz

0

Jutro ZP dają? :D

kuz

0

overek 2.5 we Francji :) pięknie.

kuz

1

Ten gość już się kończy, szkoda tylko (a może i nie szkoda), że będzie zajmował miejsce w składzie dla młodych a sam będzie grał padakę.

kuz

1

Przygotujmy się dziś na powrót wielkiego Ronaldo, hat trick to minimum dzisiaj i jutro gazety "przebudzenie KRÓLA". Tak przeczuwam, myślę, że Eibar nawet nie dojdzie do głosu, chociaż chciałbym się mylić.

kuz

2

To mówisz, że lepiej nie mieć obrony i dać sobie strzelić 3 bramki w pierwszej połowie, żeby było widowisko? :D

kuz

1

sex taśmy na każdego pracownika i właściciela klubu, przez tyle lat mu się uzbierało :D

kuz

2

Everton gra kaszanke w ostatnich kilku meczach, ale przecież przychodzi Arsenal i od razu mają formę :D śmiech na sali

kuz

0

McDonalda i Colę :D

kuz

1

Suarez i Jego kopanie się po czole to kabaret.

kuz

0

I w języku Polskim też leżymy jak widać.

kuz

0

Ktoś tam mówił żeby stawiać Zaze że strzeli, dzięki :)

kuz

1

Baczałaj dzięki Ci za uratowanie kuponu, do następnego! :)

kuz

0

Gooool, ależ zmiany Conte, Pan Trener!

kuz

6

Długo nie czekałem! :) Jeszcze raz Chelsea.

kuz

2

Baczałaj ratuj kupon

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?