Na legendarnym udaje mi się wygrać większość meczy, ale jeżeli jest Ronaldinho albo Pele czy Ronaldo Nazario to można zapomnieć o wygranej, choćbym prowadził 3-0 to i tak jestem pewien, że w drugiej połowie wcisną mi ze 3 bramki. O karnych z komputerem na legendarnym to nawet nie mówię, bo zna wszystkie kierunki strzału. :D
Asensio jest słaby, przeciętny, Boudebouz czy Iniesta radzą sobie zdecydowanie lepiej, na DMF Paulinho jest kozakiem w duecie z Nzonzim albo Busquetsem, też ciekawa opcja.
Sprzedaj i kup dzików z LA Liga, umtiti godin fajne tanie karty, Semedo OTW I Iniesta też kozak. Polecam Boudeuza na SPO i Williamsa na PS. Starczy Ci jeszcze na dobrego napastnika ale to już wedle uznania, ja gram inform Zaza.
Osobiście, dodałbym możliwość podglądu obrazów i wideo w komentarzu, może w formie jakiegoś spoilera co by nie było spamu i niepotrzebnych kłótni. Kto chce ten otwiera, kto nie ten przewija dalej.
6
Ktoś pisał że stawia Chelsea wygra do 0 po kursie 2.5 :D
0
Piękna bramka Getafe.
1
Postaw na jedną bramkę w pierwszej połowie, sędzia nie uznaje prawidłowej bramki...
1
Nie no, zastopuj trochę. Jest dobry, ale Puyol, Thuram też grali w Barcelonie.
1
Andrzejek od Gomesów się melduje na boisku! :)
0
Tridente PSG pakuje po bramce dziś.
1
A na trybunach zwolennicy Ronaldo z hasłami: "SIIIIIII" :D
0
Ktoś tam postawił na dwie xD
0
Valverde Pique nie ściąga to chociaż sędzia pomyślał :D Teraz Suarez jeszcze.
0
Ja tam wierzę, że w końcówce strzelą 3 bramki :D
2
Jednego rudego już mieliśmy i jak to się skończyło? :D
0
Qarabag może pyknąć 3, nie obrażę się :D
0
Jak Atletico nie strzeli dzisiaj przynajmniej 3 bramek to będzie śmiech na sali :D
0
Stawiam, że w meczu przeciwko Galata co szczelił bramkę po rajdzie.
0
Totki wygrają :)
0
Może dlatego, że nienawidzę stylu bycia gościa i wynoszenia go na rękach chociaż do Messiego brakuje mu lata świetlne?
2
Zidane dodał aneks mówiący o Casemiro do cyrografu z diabłem.
61
Jest karny, WIELKI CR POWRACA Z ZAŚWIATÓW W CHWALE!
0
Ale nikt nie jest gotowy go kupić. :D
0
Po co głosowanie, do gola Guedesa nikt nawet startu nie ma :D Powiedziałbym nawet, że najlepszy gol ze wszystkich lig Europy.
0
Ja na grubo dałem na wygraną Totków i Szachtara. :D
0
Na legendarnym udaje mi się wygrać większość meczy, ale jeżeli jest Ronaldinho albo Pele czy Ronaldo Nazario to można zapomnieć o wygranej, choćbym prowadził 3-0 to i tak jestem pewien, że w drugiej połowie wcisną mi ze 3 bramki. O karnych z komputerem na legendarnym to nawet nie mówię, bo zna wszystkie kierunki strzału. :D
0
Kafejka internetowa + Kilka konsol, taka gralnia połączona z kafejką. Marzę o takim biznesie.
0
Też w Squad Battles, gdy u przeciwnika w składzie jest Ronaldinho, zostajecie zgwałceni totalnie? Praktycznie sam mnie rozklepuje.
0
Asensio jest słaby, przeciętny, Boudebouz czy Iniesta radzą sobie zdecydowanie lepiej, na DMF Paulinho jest kozakiem w duecie z Nzonzim albo Busquetsem, też ciekawa opcja.
0
Sprzedaj i kup dzików z LA Liga, umtiti godin fajne tanie karty, Semedo OTW I Iniesta też kozak. Polecam Boudeuza na SPO i Williamsa na PS. Starczy Ci jeszcze na dobrego napastnika ale to już wedle uznania, ja gram inform Zaza.
0
Lepszy procesor masz w pro i możliwość gry w 4K.
2
Osobiście, dodałbym możliwość podglądu obrazów i wideo w komentarzu, może w formie jakiegoś spoilera co by nie było spamu i niepotrzebnych kłótni. Kto chce ten otwiera, kto nie ten przewija dalej.
0
Od lat? Nie odzywaj się lepiej, wolę siedzieć na krześle niż z niego spadać.
0
Lepszy zespół? Ten antyfutbol? 11 w pole karne i murować bramkę, wszystko na dzidę do przodu albo w aut.