kuz

6

Ktoś pisał że stawia Chelsea wygra do 0 po kursie 2.5 :D

kuz

0

Piękna bramka Getafe.

kuz

1

Postaw na jedną bramkę w pierwszej połowie, sędzia nie uznaje prawidłowej bramki...

kuz

1

Nie no, zastopuj trochę. Jest dobry, ale Puyol, Thuram też grali w Barcelonie.

kuz

1

Andrzejek od Gomesów się melduje na boisku! :)

kuz

0

Tridente PSG pakuje po bramce dziś.

kuz

1

A na trybunach zwolennicy Ronaldo z hasłami: "SIIIIIII" :D

kuz

0

Ktoś tam postawił na dwie xD

kuz

0

Valverde Pique nie ściąga to chociaż sędzia pomyślał :D Teraz Suarez jeszcze.

kuz

0

Ja tam wierzę, że w końcówce strzelą 3 bramki :D

kuz

2

Jednego rudego już mieliśmy i jak to się skończyło? :D

kuz

0

Qarabag może pyknąć 3, nie obrażę się :D

kuz

0

Jak Atletico nie strzeli dzisiaj przynajmniej 3 bramek to będzie śmiech na sali :D

kuz

0

Stawiam, że w meczu przeciwko Galata co szczelił bramkę po rajdzie.

kuz

0

Totki wygrają :)

kuz

0

Może dlatego, że nienawidzę stylu bycia gościa i wynoszenia go na rękach chociaż do Messiego brakuje mu lata świetlne?

kuz

2

Zidane dodał aneks mówiący o Casemiro do cyrografu z diabłem.

kuz

61

Jest karny, WIELKI CR POWRACA Z ZAŚWIATÓW W CHWALE!

kuz

0

Ale nikt nie jest gotowy go kupić. :D

kuz

0

Po co głosowanie, do gola Guedesa nikt nawet startu nie ma :D Powiedziałbym nawet, że najlepszy gol ze wszystkich lig Europy.

kuz

0

Ja na grubo dałem na wygraną Totków i Szachtara. :D

kuz

0

Na legendarnym udaje mi się wygrać większość meczy, ale jeżeli jest Ronaldinho albo Pele czy Ronaldo Nazario to można zapomnieć o wygranej, choćbym prowadził 3-0 to i tak jestem pewien, że w drugiej połowie wcisną mi ze 3 bramki. O karnych z komputerem na legendarnym to nawet nie mówię, bo zna wszystkie kierunki strzału. :D

kuz

0

Kafejka internetowa + Kilka konsol, taka gralnia połączona z kafejką. Marzę o takim biznesie.

kuz

0

Też w Squad Battles, gdy u przeciwnika w składzie jest Ronaldinho, zostajecie zgwałceni totalnie? Praktycznie sam mnie rozklepuje.

kuz

0

Asensio jest słaby, przeciętny, Boudebouz czy Iniesta radzą sobie zdecydowanie lepiej, na DMF Paulinho jest kozakiem w duecie z Nzonzim albo Busquetsem, też ciekawa opcja.

kuz

0

Sprzedaj i kup dzików z LA Liga, umtiti godin fajne tanie karty, Semedo OTW I Iniesta też kozak. Polecam Boudeuza na SPO i Williamsa na PS. Starczy Ci jeszcze na dobrego napastnika ale to już wedle uznania, ja gram inform Zaza.

kuz

0

Lepszy procesor masz w pro i możliwość gry w 4K.

kuz

2

Osobiście, dodałbym możliwość podglądu obrazów i wideo w komentarzu, może w formie jakiegoś spoilera co by nie było spamu i niepotrzebnych kłótni. Kto chce ten otwiera, kto nie ten przewija dalej.

kuz

0

Od lat? Nie odzywaj się lepiej, wolę siedzieć na krześle niż z niego spadać.

kuz

0

Lepszy zespół? Ten antyfutbol? 11 w pole karne i murować bramkę, wszystko na dzidę do przodu albo w aut.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?