kuz

1

Eleven kosztuje nawet 13 zł miesięcznie, jeżeli wykupisz pakiet na rok, żadne pieniądze dla zwykłego pracującego człowieka a ile nerwów Cię ominie.

kuz

0

Postawiłem na under 5.5 więc chyba mogę być spokojny, goleady nie będzie.

kuz

0

6 pkt, nie 3. :)

kuz

0

Pomyślcie, że ktoś pojechał do Barcelony spełnić marzenie być na meczu a tu taki psikus, popłakał bym się chyba.

kuz

0

Kiedy ostatnio Barca grała na CN bez kibiców? Dziwne uczucie.

kuz

0

Takie zmiany to sobie może robić, ale w okręgówce żeby dzieciaki się cieszyły minutą gry. Tutaj od drugiej połowy już powinna zacząć się rotacja, ale co ja tam wiem, nie jestem trenerem.

kuz

0

Zmiana w 88 minucie, jaki to ma sens? Nabić występy dla zawodników?

kuz

1

Każdy ma słabszy okres :) Podniesie się i będzie cieszył nas golami niemożliwymi przez kilka lat.

kuz

1

Praca od 9 do 21 :) Potem druga połowa meczyku :)

kuz

2

Też stoję przed dylematem czy wydawać 300zł na grę czy wstrzymać się i poczekać

kuz

0

Myślę, że dzisiaj zakończysz przygodę :D Sam mam Arsenal na kupnie więc nie to żebym był złośliwy.

kuz

0

Kompletnie nie rozumiem Twojego pytania... Po pierwsze edycja Ronaldo Nazario jest droższa i ma lepszy kontent, po drugie to takie same kopie tylko po prostu więcej dostajesz za edycję ikony.

kuz

1

W szkole CSGO to raczej sprzęt nie pozwalał, pamiętam jeszcze jak w 2007 nie można było w 1.6 turnieju zorganizować bo komputery nie dawały rady.

kuz

3

Na focie brak maszyny, pewnie płaczę w kącie gdzieś. :D

kuz

0

Informuję iż już 1-1 :D

kuz

3

Wg komentatorów CR jest nieświeży bo brakuje mu spotkań, brawo. :D

kuz

5

Kabaret z tego gościa dziś nie ma co :D szkoda się go robi aż, jak można być takim żałosnym :D

kuz

10

Jak Ronaldo jakiegoś farfocla wsadzi i zrobi swoją cieszynkę napinacza to chyba spadne z krzesła że śmiechu, ten typ jest żałosny.

kuz

0

Przy ostatniej formie City handicap - 1 wydawał się promocją...

kuz

0

Ale nudny mecz w Madrycie, dawno takiej kopaniny poza ekstraklasa nie oglądałem.

kuz

0

No tak jak napisałem, szkoda, że tak późno go ktoś wyciągnął.

kuz

0

Wiem, że transfer Dembele to już przeszłość i życzę mu jak najlepiej, ale patrząc co wyczynia Yarmolenko w bvb to chyba nawet lepiej na tym wyjdą Niemcy, mega zawodnik i dziwne że już dawno go z tego dynama nie wyciągnęli.

kuz

1

Nice i Monako do przodu, pierwsi są w gazie a drudzy musza w końcu wygrać.

kuz

4

Wiedziałem, że Ronaldo lubi latać do Maroko do kumpla i jest ten teges ale ze przeciwnicy go stymulują XD

kuz

0

Haha haha haha ha bekaaaaaaaaaaaaa

kuz

0

To co Kryszczianu dzisiaj będzie kopał piątki żeby szybciej Messiego dogonić.

kuz

0

Eibar a nie Girona

kuz

1

Będą LUDZIE z tego Paulinho!

kuz

2

Też macie wrażenie, że widzicie Messiego jak Denis prowadzi piłkę? :) Leżąc dość daleko od laptopa mylę ich. :D

kuz

1

Redakcja ma szykować medal? :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?