Takie zmiany to sobie może robić, ale w okręgówce żeby dzieciaki się cieszyły minutą gry. Tutaj od drugiej połowy już powinna zacząć się rotacja, ale co ja tam wiem, nie jestem trenerem.
Kompletnie nie rozumiem Twojego pytania... Po pierwsze edycja Ronaldo Nazario jest droższa i ma lepszy kontent, po drugie to takie same kopie tylko po prostu więcej dostajesz za edycję ikony.
Wiem, że transfer Dembele to już przeszłość i życzę mu jak najlepiej, ale patrząc co wyczynia Yarmolenko w bvb to chyba nawet lepiej na tym wyjdą Niemcy, mega zawodnik i dziwne że już dawno go z tego dynama nie wyciągnęli.
1
Eleven kosztuje nawet 13 zł miesięcznie, jeżeli wykupisz pakiet na rok, żadne pieniądze dla zwykłego pracującego człowieka a ile nerwów Cię ominie.
0
Postawiłem na under 5.5 więc chyba mogę być spokojny, goleady nie będzie.
0
6 pkt, nie 3. :)
0
Pomyślcie, że ktoś pojechał do Barcelony spełnić marzenie być na meczu a tu taki psikus, popłakał bym się chyba.
0
Kiedy ostatnio Barca grała na CN bez kibiców? Dziwne uczucie.
0
Takie zmiany to sobie może robić, ale w okręgówce żeby dzieciaki się cieszyły minutą gry. Tutaj od drugiej połowy już powinna zacząć się rotacja, ale co ja tam wiem, nie jestem trenerem.
0
Zmiana w 88 minucie, jaki to ma sens? Nabić występy dla zawodników?
1
Każdy ma słabszy okres :) Podniesie się i będzie cieszył nas golami niemożliwymi przez kilka lat.
1
Praca od 9 do 21 :) Potem druga połowa meczyku :)
2
Też stoję przed dylematem czy wydawać 300zł na grę czy wstrzymać się i poczekać
0
Myślę, że dzisiaj zakończysz przygodę :D Sam mam Arsenal na kupnie więc nie to żebym był złośliwy.
0
Kompletnie nie rozumiem Twojego pytania... Po pierwsze edycja Ronaldo Nazario jest droższa i ma lepszy kontent, po drugie to takie same kopie tylko po prostu więcej dostajesz za edycję ikony.
1
W szkole CSGO to raczej sprzęt nie pozwalał, pamiętam jeszcze jak w 2007 nie można było w 1.6 turnieju zorganizować bo komputery nie dawały rady.
3
Na focie brak maszyny, pewnie płaczę w kącie gdzieś. :D
0
Informuję iż już 1-1 :D
3
Wg komentatorów CR jest nieświeży bo brakuje mu spotkań, brawo. :D
5
Kabaret z tego gościa dziś nie ma co :D szkoda się go robi aż, jak można być takim żałosnym :D
10
Jak Ronaldo jakiegoś farfocla wsadzi i zrobi swoją cieszynkę napinacza to chyba spadne z krzesła że śmiechu, ten typ jest żałosny.
0
Przy ostatniej formie City handicap - 1 wydawał się promocją...
0
Ale nudny mecz w Madrycie, dawno takiej kopaniny poza ekstraklasa nie oglądałem.
0
No tak jak napisałem, szkoda, że tak późno go ktoś wyciągnął.
0
Wiem, że transfer Dembele to już przeszłość i życzę mu jak najlepiej, ale patrząc co wyczynia Yarmolenko w bvb to chyba nawet lepiej na tym wyjdą Niemcy, mega zawodnik i dziwne że już dawno go z tego dynama nie wyciągnęli.
1
Nice i Monako do przodu, pierwsi są w gazie a drudzy musza w końcu wygrać.
4
Wiedziałem, że Ronaldo lubi latać do Maroko do kumpla i jest ten teges ale ze przeciwnicy go stymulują XD
0
Haha haha haha ha bekaaaaaaaaaaaaa
0
To co Kryszczianu dzisiaj będzie kopał piątki żeby szybciej Messiego dogonić.
0
Eibar a nie Girona
1
Będą LUDZIE z tego Paulinho!
2
Też macie wrażenie, że widzicie Messiego jak Denis prowadzi piłkę? :) Leżąc dość daleko od laptopa mylę ich. :D
1
Redakcja ma szykować medal? :)