Ale Święcicki wczoraj mnie denerwował, zawsze musiał dodać coś, żeby Messiego pokazać w gorszym świetle i żeby nie było, że Cristiano gorszy chociaż zagrał padake. Fakt, przyznał że Messi jest lepszym piłkarzem ale widać było tą madrycką nienawiść.
Ja na legendarnym i WC dostaje ostry wpier*ol i nie wstydzę się do tego przyznać. Na zawodowcu dochodzę łatwo do elity i to mi wystarczy. Szkoda nerwów. Na tych wyżej poziomach komputer gra jak jakiś nawiedzony, ba, kiedy przegrywa 1-0 to praktycznie pewne jest, że wsadzi Ci bramkę więc musisz strzelić na 2-0 żeby być spokojnym. W 17 na legendarnym i ultimate spokojnie się wygrywało, teraz jest to dla mnie zbyt wysoka bariera, może kwestia przyzwyczajenia, kto wie.
FIFA to jest życie. Za Andre Gomesa BVB zaproponowało 40 mln, podbiłem do 60 i się zgodzili, myślicie pewnie: "Kurde przecież to nierealne", nic bardziej mylnego. Nie dogadali się co do kontraktu. :D Najlepsze, że jeszcze w tym okienku sprzedałem go Liverpoolowi za 65 mln. xD
Gram właśnie w fife karierę, i Szpaku to jedna wielka tragedia, nawet w grze. Zamiast Denis Suarez jest Daniel, Orellana to Orleana, masakra. Czy oni nie sprawdzają tego przed premierą czy co. :D
0
Bez Gomesa, Suareza i Pique to tak w sumie 8...
3
a Ty popraw interpunkcje i będzie gitara.
0
Gomes serio gra na skrzydle, oni szukają już chyba ostatniej nadziei, że na jakiejś pozycji ma umiejętności, został jeszcze bramkarz...
3
Ile razy taki komentarz tutaj zobaczę, a po meczu wszyscy autorzy znikają pod ziemią.
0
Gomes w pierwszym składzie na jeden z trudniejszych meczów?! Czy kogoś tutaj trzeba podregulować? Wracam z pracy a tu takie info...
0
0
Guedesa
0
Ale Święcicki wczoraj mnie denerwował, zawsze musiał dodać coś, żeby Messiego pokazać w gorszym świetle i żeby nie było, że Cristiano gorszy chociaż zagrał padake. Fakt, przyznał że Messi jest lepszym piłkarzem ale widać było tą madrycką nienawiść.
0
Wszędzie remisy :D
0
Ta piłka jak się toczy wygląda jak jajo czy tylko ja mam dziwne odczucie? :D
0
na pudelku najwięcej. :D
57
Szybki żart zasłyszany:
Co dziewczyna Sergiego Roberto docenia najbardziej?
Może używać go w wielu różnych pozycjach. :D
2
Zajebisty odcinek :) Freeza odpłaci się Goku za Namek i odda mu trochę energii, żeby mógł się odbudować na rewanż z Jirenem. :)
12
Ciekawe, czy zdarza im się sturlać albo raczej spaść z tej ściany. :D Na dole pewnie mają jakieś materace, cwaniaki.
2
Ja na legendarnym i WC dostaje ostry wpier*ol i nie wstydzę się do tego przyznać. Na zawodowcu dochodzę łatwo do elity i to mi wystarczy. Szkoda nerwów. Na tych wyżej poziomach komputer gra jak jakiś nawiedzony, ba, kiedy przegrywa 1-0 to praktycznie pewne jest, że wsadzi Ci bramkę więc musisz strzelić na 2-0 żeby być spokojnym. W 17 na legendarnym i ultimate spokojnie się wygrywało, teraz jest to dla mnie zbyt wysoka bariera, może kwestia przyzwyczajenia, kto wie.
0
Oby Urugwaj coś wcisnął, życzył bym Suarezowi gola, wrócił by z kadry podbudowany bo brakuje mu trafień.
0
Też macie wrażenie, oglądając mecz Brazylii, że takie flaki z olejem i mecz chodzony? :D
0
Miałbym dalej 3 kupony w grze, a tak został jeden.
1
Wiem co czujesz, mi też Litwa zepsuła kupon. :D
0
Mam na kuponie jeszcze tylko Argentyne Urugwaj i Brazylie lub remis. :)
12
tak, bo minuta 15 trwa od 14:00 do 14:59
16
ale się uśmiałem.
1
Grosik zamyka japy! PIĘKNIE!
13
FIFA to jest życie. Za Andre Gomesa BVB zaproponowało 40 mln, podbiłem do 60 i się zgodzili, myślicie pewnie: "Kurde przecież to nierealne", nic bardziej mylnego. Nie dogadali się co do kontraktu. :D Najlepsze, że jeszcze w tym okienku sprzedałem go Liverpoolowi za 65 mln. xD
0
5 pijanych Januszy, podobno to wzmocniona wersja więc mówiło się też o 6 + syn Sebastian na kolanach.
0
Tyle, że on sam te bramki wypracował, a Ronaldo tylko dokłada nogi.
0
A co, nie napisał prawdy? :D Przegramy dwa klasyki, stracimy punkty z Atleti i biali mają majstra.
1
To prawda. Albo te Jego: "DEULOFEUUUUUUUUUUUU", chociaż strzał został zablokowany. Mistrzostwo, pozostaje przy grze z muzyką. :D
1
Gram właśnie w fife karierę, i Szpaku to jedna wielka tragedia, nawet w grze. Zamiast Denis Suarez jest Daniel, Orellana to Orleana, masakra. Czy oni nie sprawdzają tego przed premierą czy co. :D
1
Może w tym sezonie my będziemy grali piach i mecze będą kończyć się 1-0 wymęczone na maksa jak Real rok temu :D