kuz

0

Bez Gomesa, Suareza i Pique to tak w sumie 8...

kuz

3

a Ty popraw interpunkcje i będzie gitara.

kuz

0

Gomes serio gra na skrzydle, oni szukają już chyba ostatniej nadziei, że na jakiejś pozycji ma umiejętności, został jeszcze bramkarz...

kuz

3

Ile razy taki komentarz tutaj zobaczę, a po meczu wszyscy autorzy znikają pod ziemią.

kuz

0

Gomes w pierwszym składzie na jeden z trudniejszych meczów?! Czy kogoś tutaj trzeba podregulować? Wracam z pracy a tu takie info...

kuz

0

To je dobre! :)

kuz

0

Guedesa

kuz

0

Ale Święcicki wczoraj mnie denerwował, zawsze musiał dodać coś, żeby Messiego pokazać w gorszym świetle i żeby nie było, że Cristiano gorszy chociaż zagrał padake. Fakt, przyznał że Messi jest lepszym piłkarzem ale widać było tą madrycką nienawiść.

kuz

0

Wszędzie remisy :D

kuz

0

Ta piłka jak się toczy wygląda jak jajo czy tylko ja mam dziwne odczucie? :D

kuz

0

na pudelku najwięcej. :D

kuz

57

Szybki żart zasłyszany:
Co dziewczyna Sergiego Roberto docenia najbardziej?
Może używać go w wielu różnych pozycjach. :D

kuz

2

Zajebisty odcinek :) Freeza odpłaci się Goku za Namek i odda mu trochę energii, żeby mógł się odbudować na rewanż z Jirenem. :)

kuz

12

Ciekawe, czy zdarza im się sturlać albo raczej spaść z tej ściany. :D Na dole pewnie mają jakieś materace, cwaniaki.

kuz

2

Ja na legendarnym i WC dostaje ostry wpier*ol i nie wstydzę się do tego przyznać. Na zawodowcu dochodzę łatwo do elity i to mi wystarczy. Szkoda nerwów. Na tych wyżej poziomach komputer gra jak jakiś nawiedzony, ba, kiedy przegrywa 1-0 to praktycznie pewne jest, że wsadzi Ci bramkę więc musisz strzelić na 2-0 żeby być spokojnym. W 17 na legendarnym i ultimate spokojnie się wygrywało, teraz jest to dla mnie zbyt wysoka bariera, może kwestia przyzwyczajenia, kto wie.

kuz

0

Oby Urugwaj coś wcisnął, życzył bym Suarezowi gola, wrócił by z kadry podbudowany bo brakuje mu trafień.

kuz

0

Też macie wrażenie, oglądając mecz Brazylii, że takie flaki z olejem i mecz chodzony? :D

kuz

0

Miałbym dalej 3 kupony w grze, a tak został jeden.

kuz

1

Wiem co czujesz, mi też Litwa zepsuła kupon. :D

kuz

0

Mam na kuponie jeszcze tylko Argentyne Urugwaj i Brazylie lub remis. :)

kuz

12

tak, bo minuta 15 trwa od 14:00 do 14:59

kuz

16

ale się uśmiałem.

kuz

1

Grosik zamyka japy! PIĘKNIE!

kuz

13

FIFA to jest życie. Za Andre Gomesa BVB zaproponowało 40 mln, podbiłem do 60 i się zgodzili, myślicie pewnie: "Kurde przecież to nierealne", nic bardziej mylnego. Nie dogadali się co do kontraktu. :D Najlepsze, że jeszcze w tym okienku sprzedałem go Liverpoolowi za 65 mln. xD

kuz

0

5 pijanych Januszy, podobno to wzmocniona wersja więc mówiło się też o 6 + syn Sebastian na kolanach.

kuz

0

Tyle, że on sam te bramki wypracował, a Ronaldo tylko dokłada nogi.

kuz

0

A co, nie napisał prawdy? :D Przegramy dwa klasyki, stracimy punkty z Atleti i biali mają majstra.

kuz

1

To prawda. Albo te Jego: "DEULOFEUUUUUUUUUUUU", chociaż strzał został zablokowany. Mistrzostwo, pozostaje przy grze z muzyką. :D

kuz

1

Gram właśnie w fife karierę, i Szpaku to jedna wielka tragedia, nawet w grze. Zamiast Denis Suarez jest Daniel, Orellana to Orleana, masakra. Czy oni nie sprawdzają tego przed premierą czy co. :D

kuz

1

Może w tym sezonie my będziemy grali piach i mecze będą kończyć się 1-0 wymęczone na maksa jak Real rok temu :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?