omyłkowo dałem ten mecz na kupon z czystą dwójką, zląkłem się jak spojrzałem ale jak zobaczyłem wynik to już było okej, teraz tylko Bilbao wygra z Betisem i 300 za 2 :)
Skoro wygrywają to grają dobrze i koniec tematu, po co się czepiać tak samo jak o fart Realu? Póki są wyniki nie liczy się styl, chociaż Chelsea i tak ma nienajgorszy, nie to żebym lubił The Blues bo nie przepadam za nimi ale Conte szanuje.
Chelsea gra słabo? Przecież Conte zrobił z tej drużyny bardzo silną ekipę i idą zdecydowanie na mistrza w tym sezonie. Może nie strzelają jakoś dużo bramek ale każdy mecz jest pewny. Ja ciągle będę powtarzał, że połowa zasługi to Ngolo Kante bo ten gość jest niesamowity jak kiedyś Busi za swoich najlepszych czasów. DMF potrafi wygrać mecz ale tylko jak się skupisz to dojrzysz o co chodzi i w jaki sposób.
Tragedia z tym sedziowaniem, poza karnym dla Realu po faulu Masche i karnym Barcy po ręce Carvahala gwizdze jekies dziwne faule, których nie ma. Dobrze, że na razie błędy po równo i nie krzywdzące.
Bardzo dobre kursy na Chelsea, WHU z Arsenalem. Do pewniakow Juventus i oczywiście Barca, zawsze gram Barce, dziwi mnie kurs 1.8 bo ten mecz to zagadka, ale wiara musi być.
0
Pogba na 15 miejscu! Dziwne, bo podali od razu 14 a 15 pominęli, może ich błąd.
3
Chyba bym się udusił ze śmiechu :D
9
Lewandowski na 16 miejscu wg. France Football. Chyba czas przestać śledzić, śmiech na sali haha!
0
Nie ma żadnej gali, jest studio które trwa bodajże od 18 i do 20 będą ujawniać kolejne miejsca aż do 1. :)
1
Perez zapomniał przelać w tym miesiącu, prezenty, święta, losowanie LM, za wszystko trzeba przelew zrobić, zapomniał chłop.
18
http://i.imgur.com/2GqK6He.png Powiedzcie mi, że on jest Normalny :DD
0
Jak to nie ma? To w jaki sposób to ogłoszą?
1
Real jutro dostanie Leicester, nie łudźcie się na nic innego.
0
Bolasie nie zagra podobno aż do Stycznia 2018... Szok.
0
omyłkowo dałem ten mecz na kupon z czystą dwójką, zląkłem się jak spojrzałem ale jak zobaczyłem wynik to już było okej, teraz tylko Bilbao wygra z Betisem i 300 za 2 :)
1
Skoro wygrywają to grają dobrze i koniec tematu, po co się czepiać tak samo jak o fart Realu? Póki są wyniki nie liczy się styl, chociaż Chelsea i tak ma nienajgorszy, nie to żebym lubił The Blues bo nie przepadam za nimi ale Conte szanuje.
5
Chelsea gra słabo? Przecież Conte zrobił z tej drużyny bardzo silną ekipę i idą zdecydowanie na mistrza w tym sezonie. Może nie strzelają jakoś dużo bramek ale każdy mecz jest pewny. Ja ciągle będę powtarzał, że połowa zasługi to Ngolo Kante bo ten gość jest niesamowity jak kiedyś Busi za swoich najlepszych czasów. DMF potrafi wygrać mecz ale tylko jak się skupisz to dojrzysz o co chodzi i w jaki sposób.
76
https://scontent-cdg2-1.xx.fbcdn.net/v/t31.0-8/15493231_1854910444741443_8645276539264600898_o.jpg?oh=16fea974b1e11e7d2406cfab46ffc907&oe=58BD2080
0
hahaahahhaahhaahhahaahhaha
0
Dzisiaj Morata strzelił zza 16 więc chyba nie oglądasz meczu.
5
Chłopaki spokojnie, Real i tak wyrówna a w końcówce strzeli farfocla, to bardziej pewne niż śnieg zimą.
1
Widzę, że nie tylko ja mam wrażenie, że gdybym obstawiał przeciwko jakiejś drużynie do końca sezonu to by zdobyła mistrza bez żadnej porażki...
0
Jak myślicie, granie over 3.5 jutro na Barce się opłaca? :)
10
Kobiety kochają Mohito i Sinsay, przynajmniej moja. :)
1
Ale ciężko się ogląda to United, każda piłka jakąś bez celu, strzały w 4 piętro, gra wygląda bezproduktywnie.
1
Wolny Lewego - wszyscy się podniecają a dla mnie to taki flak trochę jak i ten ostatni. Może tylko moje odczucie.
0
Też poproszę o link do alliez :)
0
Został poinformowany bo inaczej by nie przyjechał, nie wytrzymał by tego upokorzenia ja gdyby jakimś cudem znowu Leo dostał.
0
Nie mogli zastosować tej sztuczki z wyjściem do przodu przed samym wykonaniem wolnego? To by był upokarzajacy gwóźdź do trumny dla Realu. :D
3
Tragedia z tym sedziowaniem, poza karnym dla Realu po faulu Masche i karnym Barcy po ręce Carvahala gwizdze jekies dziwne faule, których nie ma. Dobrze, że na razie błędy po równo i nie krzywdzące.
3
Mam nadzieje, że za 12 godzin będziemy prowadzić przynajmniej 2-0 :) Do Zo o 15!
0
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1334485793249031&id=100000628688127
0
Bardzo dobre kursy na Chelsea, WHU z Arsenalem. Do pewniakow Juventus i oczywiście Barca, zawsze gram Barce, dziwi mnie kurs 1.8 bo ten mecz to zagadka, ale wiara musi być.
0
Zagrałem X2 na wszelki wypadek
0
Postawiłem dzisiaj troszkę szmalu na PK i szczerze najbardziej obawiam się meczu Barcelony... jak myślicie, pykniemy Hercules rezerwami?