19 grudnia 2016, 23:15
6
http://x3.cdn03.imgwykop.pl/c3201142/comment_aAIvnrPCN5jm1uvvODaoZInkGj87rIFL,w400.jpg Nie wiem, czy już było, ale te zdjęcie przeraża. Ambasador Rosji a za nim zamachowiec, który kilka minut po zrobieniu zdjęcia zastrzelił Rosjanina.
18 grudnia 2016, 23:19
7
Podsłyszane po meczu z telefonu Leo: "Słuchaj, mówiłem Ci, nie graj aż tak dobrze bo w końcu wszyscy się dowiedzą, że nie jesteś z Ziemi."
18 grudnia 2016, 21:28
1
Mendy właśnie sprawił kopa w dupę graczowi Lyonu i wyleciał z boiska...
18 grudnia 2016, 20:59
3
Ależ przyjęcie Iniesty, coś pięknego!
18 grudnia 2016, 18:37
5
Świat by eksplodował gdyby Bayern nie mógł trafić na Arsenal, więc na 100% tak nie będzie.
18 grudnia 2016, 17:36
Orgazmus powiadasz?
18 grudnia 2016, 17:31
To co, dzisiaj zmiatamy Asspanyol czy raczej na spokojnie 3-0?
18 grudnia 2016, 14:36
Do czego to doszło, żeby w KMŚ musiał pomagać sędzia a drużyna z Europy miała męczarnie :D takie coś tylko Real...
17 grudnia 2016, 19:40
0
h1z1: king of the kill
17 grudnia 2016, 18:41
też mam 12 więc oby nie było tam remisu :)
15 grudnia 2016, 19:40
Ajax pobiera od jakiegoś drugoligowca... ależ te puchary są niewdzięczne.
15 grudnia 2016, 15:44
W skarpetach do basenu co za wieśniak :D
15 grudnia 2016, 14:39
Koleś, który głosował w Złotej Piłce na Neuera Vidala i Mullera nie mógł tak powiedzieć.
14 grudnia 2016, 18:07
Też ich nie lubię, ale pieniądze od buka już lubię :)
14 grudnia 2016, 18:02
Co myślicie o dzisiejszych meczach PL? Liverpool Chelsea i ManU wygrają swoje mecze?
14 grudnia 2016, 16:51
Araby zapłacili po to żeby oglądać jak Messi ich ośmiesza i pokazuje się z jak najlepszej strony :)
13 grudnia 2016, 17:50
Sędziów chyba Barca swoich rodzimych przywiozła ze sobą. :D
13 grudnia 2016, 17:48
Ależ ten Rafinha rośnie na grajka, ma ten ruch, ten zamysł. Widać, że wyróżnia się bardzo w tym meczu. Super!
13 grudnia 2016, 15:56
Arsenal i Leicester, bardzo dobre kursy, Arsenal ma bardzo wysoką formę wciągną Everton na luzie, a Lisy po meczy z City mam nadzieję, że zagrają dobre spotkanie. Kursy powyżej 2.00 więc bardzo się opłaca zagrać 2 i 2.
12 grudnia 2016, 23:35
2
12 grudnia 2016, 23:25
No ten moment z Darylem i Rickiem, aż się łezka w oku kręci.
12 grudnia 2016, 21:53
Atletico tego nie zremisuje nawet, Villarreal jeszcze dołoży ze 2.
12 grudnia 2016, 21:52
Bez kitu, żałosne.
12 grudnia 2016, 20:11
No właśnie taka jest różnica, że wszystko co możesz to wypowiadać się na forum w internecie. :)
12 grudnia 2016, 19:03
Ibra, haha, czuję, że do 20 to się naśmiejemy tutaj jeszcze kilka razy haha! :D
12 grudnia 2016, 18:45
Nie odmawiam mu niczego, ale Lewandowski był po prostu lepszy i na minimum TOP6 zasługuje.
12 grudnia 2016, 18:41
VIDAL XDDDDDDDDDD NIE NO SORY ALE TO MNIE JUŻ PRZERASTA
12 grudnia 2016, 18:37
Komentarz usunięty przez użytkownika
12 grudnia 2016, 18:36
12 grudnia 2016, 18:35
To jakie Euro rozegrał Cristiano a jakie Copa America rozegrał Messi?
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
6
http://x3.cdn03.imgwykop.pl/c3201142/comment_aAIvnrPCN5jm1uvvODaoZInkGj87rIFL,w400.jpg
Nie wiem, czy już było, ale te zdjęcie przeraża. Ambasador Rosji a za nim zamachowiec, który kilka minut po zrobieniu zdjęcia zastrzelił Rosjanina.
7
Podsłyszane po meczu z telefonu Leo: "Słuchaj, mówiłem Ci, nie graj aż tak dobrze bo w końcu wszyscy się dowiedzą, że nie jesteś z Ziemi."
1
Mendy właśnie sprawił kopa w dupę graczowi Lyonu i wyleciał z boiska...
3
Ależ przyjęcie Iniesty, coś pięknego!
5
Świat by eksplodował gdyby Bayern nie mógł trafić na Arsenal, więc na 100% tak nie będzie.
5
Orgazmus powiadasz?
6
To co, dzisiaj zmiatamy Asspanyol czy raczej na spokojnie 3-0?
5
Do czego to doszło, żeby w KMŚ musiał pomagać sędzia a drużyna z Europy miała męczarnie :D takie coś tylko Real...
0
h1z1: king of the kill
0
też mam 12 więc oby nie było tam remisu :)
0
Ajax pobiera od jakiegoś drugoligowca... ależ te puchary są niewdzięczne.
0
W skarpetach do basenu co za wieśniak :D
1
Koleś, który głosował w Złotej Piłce na Neuera Vidala i Mullera nie mógł tak powiedzieć.
5
Też ich nie lubię, ale pieniądze od buka już lubię :)
0
Co myślicie o dzisiejszych meczach PL? Liverpool Chelsea i ManU wygrają swoje mecze?
0
Araby zapłacili po to żeby oglądać jak Messi ich ośmiesza i pokazuje się z jak najlepszej strony :)
0
Sędziów chyba Barca swoich rodzimych przywiozła ze sobą. :D
3
Ależ ten Rafinha rośnie na grajka, ma ten ruch, ten zamysł. Widać, że wyróżnia się bardzo w tym meczu. Super!
0
Arsenal i Leicester, bardzo dobre kursy, Arsenal ma bardzo wysoką formę wciągną Everton na luzie, a Lisy po meczy z City mam nadzieję, że zagrają dobre spotkanie. Kursy powyżej 2.00 więc bardzo się opłaca zagrać 2 i 2.
2
0
No ten moment z Darylem i Rickiem, aż się łezka w oku kręci.
0
Atletico tego nie zremisuje nawet, Villarreal jeszcze dołoży ze 2.
0
Bez kitu, żałosne.
0
No właśnie taka jest różnica, że wszystko co możesz to wypowiadać się na forum w internecie. :)
0
Ibra, haha, czuję, że do 20 to się naśmiejemy tutaj jeszcze kilka razy haha! :D
3
Nie odmawiam mu niczego, ale Lewandowski był po prostu lepszy i na minimum TOP6 zasługuje.
5
VIDAL XDDDDDDDDDD NIE NO SORY ALE TO MNIE JUŻ PRZERASTA
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
To jakie Euro rozegrał Cristiano a jakie Copa America rozegrał Messi?