Jaka tragedia ludzie?! Przecież on go uderzył w klatkę piersiową, może dał od Siebie Aduriz ale Umtiti przyaktorzyl pięknie. Widać na powtórce gdzie go uderzył...
Nie no, nie zrozumieliśmy się. Efekt Busiego tyczy się tylko Masche bo podałem przykład, a co do Alexisa masz 100% rację, że został zniszczony przez efekt Messiego. Kazano mu podporządkować grę pod Argentyńczyka. Mecze bez Messiego miał o wiele lepsze bo miał więcej swobody, nie pasował do ideologii gry Barcy.
Villa zniszczony wg. Ciebie? Przecież David miał swoje najlepsze lata właśnie w FCB, wygrał wszystko co się dało wygrać i tworzył MVP czyli tamtejszy tercet marzeń. Zrobił swoje ale niestety czasy się kończą, wiek zrobił swoje i musiał się pożegnać. Każdy chciałby sobie tak "zniszczyć" karierę jak to wg. Ciebie Barca zniszczyła dla Villi. Ibra charakterem nie pasował do Barcelony, Munir był za słaby poza tym jest młody i cała kariera przed nim więc co niby Barca miała mu zniszczyć? Jedynie tak jak kolega wyżej napisał, Song mógł wyjść lepiej na przenosinach do nas ale niestety, u nas jest pan Sergio Busquets, najlepszy DMF świata przy którym każdy inny ginie i nic dziwnego, że nie było miejsca dla dwójki. Nawet Masche został ŚO a przecież w Liverpoolu grał jako DMF. Efekt Busiego.
Jeśli wspominasz Messiego to można też mówić o Luisie Suarezie, Kubali Czy Ronaldinho. Każdy miał swoją epokę w której na swój sposób podnosił cały klub i powodował takie BOOM! Guardiola osiągnąłby to na każdym szczeblu tak jak Cryuff i Gamper, ostatni był założycielem, pierwszy wizjonerem a Guardiola może być człowiekiem, który wygrał i osiągnął wszystko, co możliwe. :) Duuużo tu gdybania.
10 grudnia dostałem Izotek + Dalacin C. Izotek na miesiąc po 2 tabletki dziennie (20mg) i Dalacin C co 8 godzin przez 10 dni. Jak na razie żadnych skutków ubocznych a cera jest gładka jak pupcia niemowlęcia, jakby ręką odjął wszystkie syfy, mam nadzieje, że tak zostanie.
1
Jaka tragedia ludzie?! Przecież on go uderzył w klatkę piersiową, może dał od Siebie Aduriz ale Umtiti przyaktorzyl pięknie. Widać na powtórce gdzie go uderzył...
0
Nie no, nie zrozumieliśmy się. Efekt Busiego tyczy się tylko Masche bo podałem przykład, a co do Alexisa masz 100% rację, że został zniszczony przez efekt Messiego. Kazano mu podporządkować grę pod Argentyńczyka. Mecze bez Messiego miał o wiele lepsze bo miał więcej swobody, nie pasował do ideologii gry Barcy.
1
Najlepsza opcja to NOD32 i kod z netu, profesjonalny antywirus.
3
Żart zasługuje na niewypał roku, chociaż dopiero się zaczął, to nie będzie większego. :D
0
Villa zniszczony wg. Ciebie? Przecież David miał swoje najlepsze lata właśnie w FCB, wygrał wszystko co się dało wygrać i tworzył MVP czyli tamtejszy tercet marzeń. Zrobił swoje ale niestety czasy się kończą, wiek zrobił swoje i musiał się pożegnać. Każdy chciałby sobie tak "zniszczyć" karierę jak to wg. Ciebie Barca zniszczyła dla Villi. Ibra charakterem nie pasował do Barcelony, Munir był za słaby poza tym jest młody i cała kariera przed nim więc co niby Barca miała mu zniszczyć? Jedynie tak jak kolega wyżej napisał, Song mógł wyjść lepiej na przenosinach do nas ale niestety, u nas jest pan Sergio Busquets, najlepszy DMF świata przy którym każdy inny ginie i nic dziwnego, że nie było miejsca dla dwójki. Nawet Masche został ŚO a przecież w Liverpoolu grał jako DMF. Efekt Busiego.
0
Jeśli wspominasz Messiego to można też mówić o Luisie Suarezie, Kubali Czy Ronaldinho. Każdy miał swoją epokę w której na swój sposób podnosił cały klub i powodował takie BOOM! Guardiola osiągnąłby to na każdym szczeblu tak jak Cryuff i Gamper, ostatni był założycielem, pierwszy wizjonerem a Guardiola może być człowiekiem, który wygrał i osiągnął wszystko, co możliwe. :) Duuużo tu gdybania.
0
Pożegnaj 50zł... Chelsea x2 Sevilla 1x i Barca czysta, tak bym to widział realnie.
0
Wiem wiem, ale tak widzę to po swojemu :)
0
Polecam Ci swój patent na szybkie dobre samopoczucie, herbata + 5 łyżek cukru, od razu robi się lepiej. :)
1
Bohemian Rhapsody/Brothers in Arms/Hey Joe
1
Nie rozumiem ludzi, którzy wymiotują na kacu, ja nigdy w życiu nie wymiotowałem, tylko ból głowy i ogólne nudności. :D
0
Gram na imprezie :D
0
A ja np. gram na imprezie i też nie jest fajnie patrzyć, jak inni się bawią, no ale cóż, kasa się zgadza. :)
0
Nie opłaca się grać w tę grę, szczególnie na PC pełno haxów do tego handicap i zepsuta fizyka gry.
8
Chyba nie musisz jej odinstalowywać, żeby zagrać na nowym komputerze. Wystarczy, że wylogujesz się z Origin na starym. :)
64
Przeszkadza mi to, że czarnoskórzy szukają na siłę obrażania ich rasy.
0
Serio myślisz, że Chelsea zabraknie w TOP4? Wątpie.
0
Stawki po 20zł :) Liverpool i Bilbao w ostatnich minutach ratowały kupon :)
2
Pochwalę się bilansem świątecznym :)
Wigilia - 300zł, 2 Dzień Świąt 250 i dzisiaj 170. :D Grajcie w święta, pewniaki nie zawodzą.
0
Śledzi ktoś naszą sekcje koszykówki? Dzisiaj gramy z Valencią i rzuciłem na kupon na podbicie kursu, damy radę?
1
over 4.5 jak nic :D
0
Ashley Williams, nie pożałujesz, szybki i silny masz dwa w jednym.
0
A Paco jest zaciemniony, jakby jeszcze nie odkryty :D Coś tu śmierdzi...
0
Asspainyol żegna się z pucharami? :D Ale beka
0
Autotune nałożone srogo, bo na instagramie ostro fałszował ostatnio :D
1
W ostatnich latach patrząc na losowania dla Realu to jest niemal niemożliwe żebyśmy dostali ich tak wcześnie..
0
Dieta antycholesterolowa, bo lek podwyższa ten czynnik, oraz mało witaminy A bo też jest jej dużo w Izoteku.
0
Wybacz pomyłkę.
0
10 grudnia dostałem Izotek + Dalacin C. Izotek na miesiąc po 2 tabletki dziennie (20mg) i Dalacin C co 8 godzin przez 10 dni. Jak na razie żadnych skutków ubocznych a cera jest gładka jak pupcia niemowlęcia, jakby ręką odjął wszystkie syfy, mam nadzieje, że tak zostanie.
5
W czasach gdy UEFA uchyla karę dla Realu, ten news wywołuje co najmniej zdziwienie, że mogą dogadać się z Barcą. :D