To jest niepojęte, że taki ktoś jak ten cały El Jarek, jest głównym redaktorem największej strony o RM w Polsce. Czy on ma 16 lat? Zachowuje się jak totalne dziecko, brak jakiegokolwiek profesjonalizmu co powinna prezentować taka osoba. Wstyd.
Szkoda? Przecież na oficjalnym streamie masz Andersa i Semmlera, którzy zakrywają Izaka czapką. Izak jest najlepszy w Polsce jeśli chodzi o komentarz ale zagraniczny i tak jest 100 lat przed Polskim.
Bardzo dobrze. To całe gadanie o tolerancji i rasizmie... lepiej czuć się bezpieczniej, taki ktoś powinien w Europie zrobić porządek z tym ale nikt nie ma jaj.
Źle mówisz :) przejściówka z D-SUB na DVI załatwi sprawę, a jeżeli korzystasz z monitora przez HDMI to nie polecam. Kolega napisał, że gra w gry typu cs więc opóźnienie jest tutaj ważne, jak i odświeżanie monitora. HDMI to max 60hz gdzie przy DVI (o ile monitor spełnia wymagania) można osiągnąć nawet 75 hz co już daje dużą różnicę. GT6600 to może i stara karta i w GTA V na niej nie pograsz, ale monitor FULL HD nawet w rozdzielczości 720p pociągnie na luzie, więc śmiało inwestuj w monitor a kartę możesz przecież w dowolnym momencie wymienić, albo kupić lepszy PCet.
Tutaj raczej nie ma znaczenia jaki monitor, karta video i tak pociągnie rozdzielczość FULL HD więc śmiało możesz wymieniać monitor, a z czasem kupić nową kartę. Pamiętaj tylko, żeby monitor miał wejście DVI, wtedy kupujesz przejściówkę z D-SUB na DVI i wszystko śmiga, bo zakładam, że ta karta nie ma DVI a samo D-SUB.
4
W przypadku Di Stefano wszystko wiadomo i dalej nic nie zrobili z tą sprawą więc poczekasz pewnie jeszcze trochę :D
49
Nie, on jest naturalnie perfekcyjny.
0
Jak dzisiaj będzie jakiś wałek na rzecz Realu to będzie kpina :D
0
Obraża, wymyśla jakieś niestworzone rzeczy, używa znaków typu "XD", co dla mnie jest totalnie nieprofesjonalne rodem z gimnazjum.
15
To jest niepojęte, że taki ktoś jak ten cały El Jarek, jest głównym redaktorem największej strony o RM w Polsce. Czy on ma 16 lat? Zachowuje się jak totalne dziecko, brak jakiegokolwiek profesjonalizmu co powinna prezentować taka osoba. Wstyd.
0
Overpass to mapa Astralis, grają na niej bardzo dobrze więc nie byłbym taki pewien :)
0
Nie chyba jednak, tylko tak, jak się spodziewaliśmy :) Gdyby przegrali nuke to byłoby rozczarowanie.
0
Był :) bez dwóch zdań
4
Karny i czerwona dla Sevilli w 2 minucie, ciekawie się zaczyna. :D
0
Szkoda? Przecież na oficjalnym streamie masz Andersa i Semmlera, którzy zakrywają Izaka czapką. Izak jest najlepszy w Polsce jeśli chodzi o komentarz ale zagraniczny i tak jest 100 lat przed Polskim.
1
Powinna być jakaś komisja i uznać tę bramkę i 3 pkt dla Barcy, to jest skandal.
0
Jedno jest pewne, Aleix Vidal wciąga nosem każdego na PO i oby Lucho przejrzał na oczy.
51
Bardzo dobrze. To całe gadanie o tolerancji i rasizmie... lepiej czuć się bezpieczniej, taki ktoś powinien w Europie zrobić porządek z tym ale nikt nie ma jaj.
0
UD Las Palmas, polecam.
1
Skoro ma konto na playerze, i zapłacił za Eleven to przez apkę nie powinno być takiego problemu. Przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo.
1
Wykupić na player.pl eleven, wtedy ligowe można oglądać przynajmniej.
0
No i masz :) Ja dałem, że wygrają 1 połowę i niestety się zawiodłem..
0
https://www.twitch.tv/eleaguetv
21
Dla fanów CS:GO, Virtus.Pro zaczyna za moment walkę o półfinał z drużyną North. :)
0
W równoległym wszechświecie :)
6
Mówisz o pytaniu a kończysz kropką, to jak to jest?
0
Według mnie, lepiej zagrać z Atleti dwumecz, niż jeden mecz finałowy. W dwumeczu nie będzie mowy o farcie a wiemy jakie są finały.
0
Aaa to miałeś kilka meczy i tylko FCB została? Powinieneś być spokojny. :)
0
1000zł postawiłeś? :)
0
Źle mówisz :) przejściówka z D-SUB na DVI załatwi sprawę, a jeżeli korzystasz z monitora przez HDMI to nie polecam. Kolega napisał, że gra w gry typu cs więc opóźnienie jest tutaj ważne, jak i odświeżanie monitora. HDMI to max 60hz gdzie przy DVI (o ile monitor spełnia wymagania) można osiągnąć nawet 75 hz co już daje dużą różnicę. GT6600 to może i stara karta i w GTA V na niej nie pograsz, ale monitor FULL HD nawet w rozdzielczości 720p pociągnie na luzie, więc śmiało inwestuj w monitor a kartę możesz przecież w dowolnym momencie wymienić, albo kupić lepszy PCet.
0
Tutaj raczej nie ma znaczenia jaki monitor, karta video i tak pociągnie rozdzielczość FULL HD więc śmiało możesz wymieniać monitor, a z czasem kupić nową kartę. Pamiętaj tylko, żeby monitor miał wejście DVI, wtedy kupujesz przejściówkę z D-SUB na DVI i wszystko śmiga, bo zakładam, że ta karta nie ma DVI a samo D-SUB.
0
Zgadzam się w 100%, to samo pomyślałem.
5
Ronaldo poza golem z wolnego i zmarnowaniem dwóch setek niczym się nie wyróżniał.
1
Gdyby nie był na dopingu to ciekawe, czy w ogóle by je zdobyli, więc można gdybać.
0
Zawsze tak Robi, teraz będzie obrażony na cały świat przez kilka dni bo Messi ma dwa tryplety a on żadnego.