kuz

4

W przypadku Di Stefano wszystko wiadomo i dalej nic nie zrobili z tą sprawą więc poczekasz pewnie jeszcze trochę :D

kuz

49

Nie, on jest naturalnie perfekcyjny.

kuz

0

Jak dzisiaj będzie jakiś wałek na rzecz Realu to będzie kpina :D

kuz

0

Obraża, wymyśla jakieś niestworzone rzeczy, używa znaków typu "XD", co dla mnie jest totalnie nieprofesjonalne rodem z gimnazjum.

kuz

15

To jest niepojęte, że taki ktoś jak ten cały El Jarek, jest głównym redaktorem największej strony o RM w Polsce. Czy on ma 16 lat? Zachowuje się jak totalne dziecko, brak jakiegokolwiek profesjonalizmu co powinna prezentować taka osoba. Wstyd.

kuz

0

Overpass to mapa Astralis, grają na niej bardzo dobrze więc nie byłbym taki pewien :)

kuz

0

Nie chyba jednak, tylko tak, jak się spodziewaliśmy :) Gdyby przegrali nuke to byłoby rozczarowanie.

kuz

0

Był :) bez dwóch zdań

kuz

4

Karny i czerwona dla Sevilli w 2 minucie, ciekawie się zaczyna. :D

kuz

0

Szkoda? Przecież na oficjalnym streamie masz Andersa i Semmlera, którzy zakrywają Izaka czapką. Izak jest najlepszy w Polsce jeśli chodzi o komentarz ale zagraniczny i tak jest 100 lat przed Polskim.

kuz

1

Powinna być jakaś komisja i uznać tę bramkę i 3 pkt dla Barcy, to jest skandal.

kuz

0

Jedno jest pewne, Aleix Vidal wciąga nosem każdego na PO i oby Lucho przejrzał na oczy.

kuz

51

Bardzo dobrze. To całe gadanie o tolerancji i rasizmie... lepiej czuć się bezpieczniej, taki ktoś powinien w Europie zrobić porządek z tym ale nikt nie ma jaj.

kuz

0

UD Las Palmas, polecam.

kuz

1

Skoro ma konto na playerze, i zapłacił za Eleven to przez apkę nie powinno być takiego problemu. Przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo.

kuz

1

Wykupić na player.pl eleven, wtedy ligowe można oglądać przynajmniej.

kuz

0

No i masz :) Ja dałem, że wygrają 1 połowę i niestety się zawiodłem..

kuz

0

kuz

21

Dla fanów CS:GO, Virtus.Pro zaczyna za moment walkę o półfinał z drużyną North. :)

kuz

0

W równoległym wszechświecie :)

kuz

6

Mówisz o pytaniu a kończysz kropką, to jak to jest?

kuz

0

Według mnie, lepiej zagrać z Atleti dwumecz, niż jeden mecz finałowy. W dwumeczu nie będzie mowy o farcie a wiemy jakie są finały.

kuz

0

Aaa to miałeś kilka meczy i tylko FCB została? Powinieneś być spokojny. :)

kuz

0

1000zł postawiłeś? :)

kuz

0

Źle mówisz :) przejściówka z D-SUB na DVI załatwi sprawę, a jeżeli korzystasz z monitora przez HDMI to nie polecam. Kolega napisał, że gra w gry typu cs więc opóźnienie jest tutaj ważne, jak i odświeżanie monitora. HDMI to max 60hz gdzie przy DVI (o ile monitor spełnia wymagania) można osiągnąć nawet 75 hz co już daje dużą różnicę. GT6600 to może i stara karta i w GTA V na niej nie pograsz, ale monitor FULL HD nawet w rozdzielczości 720p pociągnie na luzie, więc śmiało inwestuj w monitor a kartę możesz przecież w dowolnym momencie wymienić, albo kupić lepszy PCet.

kuz

0

Tutaj raczej nie ma znaczenia jaki monitor, karta video i tak pociągnie rozdzielczość FULL HD więc śmiało możesz wymieniać monitor, a z czasem kupić nową kartę. Pamiętaj tylko, żeby monitor miał wejście DVI, wtedy kupujesz przejściówkę z D-SUB na DVI i wszystko śmiga, bo zakładam, że ta karta nie ma DVI a samo D-SUB.

kuz

0

Zgadzam się w 100%, to samo pomyślałem.

kuz

5

Ronaldo poza golem z wolnego i zmarnowaniem dwóch setek niczym się nie wyróżniał.

kuz

1

Gdyby nie był na dopingu to ciekawe, czy w ogóle by je zdobyli, więc można gdybać.

kuz

0

Zawsze tak Robi, teraz będzie obrażony na cały świat przez kilka dni bo Messi ma dwa tryplety a on żadnego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?