kuz

3

Żadna bukmacherka nie jest bezpieczna, bo strasznie wciąga i uzależnia. Im więcej wygrasz, tym więcej wydasz bo będziesz chciał więcej i więcej. Dlatego tak jak kolega wyżej napisał, jeżeli znasz umiar to spoko. Jeśli chodzi o legalność to nie ma obaw, rzetelny bukmacher wypłacają kasę od razu nie ma żadnych wałków, oficjalny partner m.in. Lecha Poznań.

kuz

17

Taka rozkmina na noc, wejdźcie sobie na profil Messiego na instagramie. Same zdjęcia z rodziną, przyjaciółmi i żoną z dziećmi, do tego zdjęcia z gratulacjami dla kolegów i inne z życia, żadnego zdjęcia z indywidualnym trofeum czy jakąś złotą piłką. U tego podrabiańca z Madrytu same fotki z MVP, golden boy, Złota Piłka i inne nagrody.. To dużo mówi o człowieku jakim jest Messi. Widać kto jakie wartości ceni najbardziej.

kuz

7

Real nie ma żadnych szans :)

kuz

0

Tak. Nie pokazuje nic nadzwyczajnego, nie widać w Jego grze magii. Już Iniesta bardziej zachwyca oko niż CR. Jego ruchy są dla mnie dziwnie drewniane, biega jak robot, który ma zaprogramowane dane czynności i musi je wykonać wliczając tę żałosną cieszynkę.

kuz

0

Może kompletne to nie, bo coś tam gra i jednak jakoś się wyróżnia, ale takich grajków jak on są na świecie setki. Nie potrafię pojąć czym tu się tak bardzo jarać, a gdzie porównywać takiego do Messiego.

kuz

0

Czyli między słowami chciał przemycić, że koledzy wygrywają za Niego trofea a on zgarnia całą chwałę za to :D

kuz

1

Błąd, Real gra u Siebie z nami :)

kuz

0

Ty tak serio z tym Arsenalem i Chelsea? :D Mogłeś zgarnąć dużo więcej na czyste 1 a dałeś taki kurs, który prawie nic nie daje, bez sensu jak dla mnie :D

kuz

23

Busquets' injury is nothing serious. [Catalunya Ràdio]

kuz

1

Najlepsi Judasze? Nie znam serii.

kuz

0

Gratuluje spostrzegawczości, kurde, nie wyłapałem tego wcześniej..

kuz

1

Jeszcze pół godziny do burzy przeciwko Enrique, który nie wystawi Vidala. :P Mam nadzieję, że jednak będzie odwrotnie.

kuz

0

Jakoś nie przepadam za Baskami.

kuz

0

Atletico! Come on! Muszą wygrać!

kuz

0

Z poza 16, płasko od lewego słupka, bardzo mocny strzał.

kuz

1

SK statystycznie największe szanse na zwycięstwo, a VP? Powiedziałbym, że słabo, bo trafili już w pierwszym meczu na mocne Optic, które pokazało ostatnio, że też potrafi wygrać duży turniej. Tutaj raczej nie ma faworyta ale SK wygląda najmocniej, dodali ostatnio foxa więc teraz powinni być jeszcze mocniejsi niż z fnxem w składzie.

kuz

12

Choćby najbardziej znienawidzona osoba wygrała z rakiem, zawsze propsy i dużo zdrowia!

kuz

0

herbata + 5 łyżek cukru, na gorąco :)

kuz

0

Mylisz się, znaleźli w kodzie gry komendy dające przewagę gdy ktoś przegrywa 2-0 itp, na reddicie huczało o tym aż.

kuz

0

Wtedy Lucho ma w rękawie taktykę z 3 obrońcami :)

kuz

16

Gra sama wybiera zwycięzce, i chociaż jesteś lepszy widocznie od przeciwnika, to jemu wystarczy jedna akcja sam na sam i prowadzi, kiedy jego bramkarz broni wszystko co leci w stronę bramki. Jestem jak na razie w 3 lidze sezonów a do FUT Champs jeszcze ani razu nie udało mi się zakwalifikować przez takie własnie faworyzowanie nowych graczy.

kuz

14

Chyba bank wstrzymał przelewy, niech się śpieszą, bo nie zdążą do rewanżu.

kuz

0

Nawet Rasiakowi taki film po meczu dało by się skleić...

kuz

2

Ja jednak wolę poczekać do oficjalnego ogłoszenia przez Lucho :)

kuz

0

MARCA, i wszystko jasne :)

kuz

0

Dzięki za odpowiedź, pewnie po prostu grypa połączona z bólem mięśni. :)

kuz

0

Ja czuje łamak na korzyść Realu

kuz

1

Wiem, google już dawno sobie odpuściłem bo wszystko kończy się przeważnie nieuleczalnym nowotworem. :D

kuz

0

Pytanie z innej beczki, do tych co przechodzili zapalenie płuc. Od jakiegoś tygodnia czuję ból w klatce piersiowej tak nad mostkiem, jak przy zakwasach, dzisiaj złapało mnie lekkie przeziębienie tj. zawalone gardło, bez gorączki, czuje się dobrze. Czy myślicie, że to może być zapalenie płuc? Jutro wybieram się do lekarza ale zapytałem z czystej ciekawości.

kuz

7

Karne i zatrzymywanie czasu w ostatnich 10 minutach to spoko opcja, ale spalonego raczej nie da się usunąć. Nie wyobrażam sobie teraz wszystkich piłkarzy grających bez spalonego czekających na podanie, to dopiero zepsuło by ducha gry. Poza tym, co ma parkowanie busa do zasady spalonego?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?