Witam ramblowiczów, gram karierę zawodnika w FIFIE 16 i chciałbym się podzielić z wami składem Barcy na sezon 2024/25, dodam, że w tym trybie gra sama dokonuje transferów i zmian w składzie, ja jestem tylko zawodnikiem. Tutaj screen ze składem z najważniejszego w sezonie El Clasico z realem, więc skład jest najsilniejszy: http://i.imgur.com/tjmgXg9.png
1. Leno - Sprzedali Ter Stegena jakoś w sezonie 2019/20 i sprowadzili go, o dziwo bardzo dobrze się rozwinął i ma 89 overalla.
2. DOUGLAS! - Alves zakończył karierę a Aleix Vidal (spisywał się bardzo dobrze przez kilka sezonów) został sprzedany do ManU. Douglas gra w każdym ważnym meczu, czyści każdą piłkę, potrafi przymierzyć z daleka (BÓG!)
15. Bartra - Bardzo dobrze się rozwinął, 86 overalla i ciągle rośnie, w środku nadal z dziadkiem Pique który nie ma zamiaru kończyć kariery.
3. Pique - Jak wyżej, dziadek, ale gra na najwyższym poziomie i na razie nie wspomina o zawieszeniu korków.
35. Wendell - Kolejny nowy nabytek, kupiony dość szybko za małe pieniądze z Leverkusen, przez kilka sezonów tylko rezerwowy (Alba grał ciągle w 1 składzie). Od niedawna coraz częściej w pierwszym składzie. Nie zawodzi, szybki i zwrotny, overall 84.
33. Liam Birdcut - Bardzo dobry DMF, grają na zmianę z Busquetsem odkąd osiągnął 86 overalla, trener daje obojgu odpocząć, a prezentują taki sam poziom.
14. Marco Verratti - sprowadzony w tym okienku (dopiero!) 89 overalla Barca wydała na niego 60 mln euro, bardzo dobry drybling i kontrola piłki, kozak!
43. Torres Morales - Młodzik, gra sporadycznie, ale wielki talent. Tutaj dziwie się czemu gra w 1 składzie w takim meczu a Roberto siedzi na ławce.
17. Guedes - Kupiony z Benfiki za niewielkie pieniądze, rozwinął się bardzo szybko i doszedł do 83 overalla, szybki na skrzydle, dobry zmiennik dla Messiego.
9. To mój zawodnik - Grałem na początku na wypożyczeniach, potem trochę sezonów w Arsenalu, po czym przy 85 overalla wróciłem do Barcy, ta sprzedała Suareza do Arsenalu za 90mln i od tamtego momentu ciągle 1 skład.
11. Neymar - Co sezon począwszy od 2016 ktoś chce go sprowadzić ale on twardo stawia na Barce, szybki, jeszcze szybszy niż na początku, rozwinął się do 94.
ŁAWKA
13. C. Bravo - Głównie poza składem meczowym, parę bramkarzy tworzy Leno i Masip który rozwinął się znakomicie (teraz ma kontuzję i nie ma go na ławce).
18. Alba - Już troszeczkę wiekowy, ale wciąż szybki i nie do przejścia, powoli wskakuje za niego Wendell ale Jordi jeszcze pogra ze dwa sezony.
10. L. Messi - O dziwo nie gra w 1 składzie, ale to pierwszy mecz po kontuzji więc chyba nie chcą ryzykować, co dziwi Messi w 2025 roku jest słabszy od tego z 2016.
Obniżył szybkość i zwrotność, strzał już nie ten, overall spadł, nie pamiętam już o ile ale od 2023 Messi staje się słabszy i słabszy.
7. J. Kohler - Szczerze to mało wiem o tym zawodniku, sporadycznie widziałem go na boisku, teraz dostał szansę. Przeważnie w tym miejscu jest Mauri, młody talent z drugiej ligi hiszpańskiej.
4. Montoya - Wrócił z wypożyczenia i od tamtej pory rośnie w oczach. Gra na zmiane z Douglasem chociaż w ważniejszych meczach to Lord jest o krok przed nim, bardzo szybki i skoczny, na +.
20. Sergi Roberto - Jeden z najlepszych ŚP na świecie, ostatnio się o niego zabijają. Real oferował 70 mln ale ten ciągle trzyma się Barcy. Pierwszy skład przeważnie, chociaż tutaj jak wspomniałem wcześniej o dziwo posadzili go na ławce.
36. D. Coutinho - Wysoki silny zmiennik dla mojego zawodnika, sporadycznie wskakuje w 80 minucie na dobicie przeciwnika, nic specjalnego tylko 75 overalla.
Jak ktoś przeczytał to dzięki, może kogoś zainteresuje jak się toczą rzeczy w fifie, która wbrew pozorom inteligentnie dokonuje transferów. Tutaj kilka innych transferów w innych klubach:
Milik - Malaga pierwszy skład, król strzelców LE.
Cavani - Manchester city, gra na zmiane z Aguero.
Suarez - Arsenal jak już wspomniałem.
Krychowiak - Główny DMF Chelsea, wcześniej PSG (co trochę mnie zaskoczyło szczerze mówiąc :D)
Jak ktoś będzie miał jakieś pytania to śmiało sprawdzę wszystko i odpowiem, pozdro!
Wychodzą 4 drużyny z 3 miejsca z najlepszym bilansem, pozostałe dwie odpadają. Polakom wystarczy wygrana z Ukrainą aby być 100% pewnym awansu z 2 miejsca. :)
Natrafiłem na taką perełkę, niektórzy wiedzieli niektórzy nie. Polecam obejrzeć film bo serio pokazuje jakim geniuszem jest Guardiola i jak to wyglądało ze strony graczy.
Puszczą Mahreza, a siła Lisów nie opiera się tylko na nim :) Znajdą zastępcę jak np. młodziak Gray i dalej będą silni. To kwestia formy i dyspozycji piłkarzy, ogółu.
0
Spokojnie, Barca po cichu sprowadzi jakiegoś 22 letniego kozaka tak jak w tym okienku nas przyzwyczaili, ja się nie obawiam. :)
0
Dzisiaj o 1:30 czasu Polskiego :)
0
czyli pewnego dnia bedzie info o fiasku albo nawet wcale nie bylo zadnych negocjacji? :D a PS już pisze o 35 mln...
2
Była gdzieś oficjalka o Miliku w Napoli? Bo szukam i nic na to nie wskazuje tylko komentarze...
0
TP-LINK TL-PB10400 taki niebieski :) Sam mam, używam, starcza na 5 ładowań spokojnie, nie jest duży, poręczny. Cena to około 120zł. Polecam.
0
TIR to nie koniec, podobno przetrzymują zakładników w 3 miejscach w Nicei...
0
Tak, zaczynałem od 16 lat, jakieś 65 overall. Teraz w fifie jest trening więc bardzo szybko można zrobić z Siebie gwiazdę.
0
Totalnie mi się nudzi, a to jest ciekawe, przynajmniej dla mnie :D
2
84, i sprawia wrażenie jakby ciągle się rozwijał :D
12
Witam ramblowiczów, gram karierę zawodnika w FIFIE 16 i chciałbym się podzielić z wami składem Barcy na sezon 2024/25, dodam, że w tym trybie gra sama dokonuje transferów i zmian w składzie, ja jestem tylko zawodnikiem. Tutaj screen ze składem z najważniejszego w sezonie El Clasico z realem, więc skład jest najsilniejszy: http://i.imgur.com/tjmgXg9.png
1. Leno - Sprzedali Ter Stegena jakoś w sezonie 2019/20 i sprowadzili go, o dziwo bardzo dobrze się rozwinął i ma 89 overalla.
2. DOUGLAS! - Alves zakończył karierę a Aleix Vidal (spisywał się bardzo dobrze przez kilka sezonów) został sprzedany do ManU. Douglas gra w każdym ważnym meczu, czyści każdą piłkę, potrafi przymierzyć z daleka (BÓG!)
15. Bartra - Bardzo dobrze się rozwinął, 86 overalla i ciągle rośnie, w środku nadal z dziadkiem Pique który nie ma zamiaru kończyć kariery.
3. Pique - Jak wyżej, dziadek, ale gra na najwyższym poziomie i na razie nie wspomina o zawieszeniu korków.
35. Wendell - Kolejny nowy nabytek, kupiony dość szybko za małe pieniądze z Leverkusen, przez kilka sezonów tylko rezerwowy (Alba grał ciągle w 1 składzie). Od niedawna coraz częściej w pierwszym składzie. Nie zawodzi, szybki i zwrotny, overall 84.
33. Liam Birdcut - Bardzo dobry DMF, grają na zmianę z Busquetsem odkąd osiągnął 86 overalla, trener daje obojgu odpocząć, a prezentują taki sam poziom.
14. Marco Verratti - sprowadzony w tym okienku (dopiero!) 89 overalla Barca wydała na niego 60 mln euro, bardzo dobry drybling i kontrola piłki, kozak!
43. Torres Morales - Młodzik, gra sporadycznie, ale wielki talent. Tutaj dziwie się czemu gra w 1 składzie w takim meczu a Roberto siedzi na ławce.
17. Guedes - Kupiony z Benfiki za niewielkie pieniądze, rozwinął się bardzo szybko i doszedł do 83 overalla, szybki na skrzydle, dobry zmiennik dla Messiego.
9. To mój zawodnik - Grałem na początku na wypożyczeniach, potem trochę sezonów w Arsenalu, po czym przy 85 overalla wróciłem do Barcy, ta sprzedała Suareza do Arsenalu za 90mln i od tamtego momentu ciągle 1 skład.
11. Neymar - Co sezon począwszy od 2016 ktoś chce go sprowadzić ale on twardo stawia na Barce, szybki, jeszcze szybszy niż na początku, rozwinął się do 94.
ŁAWKA
13. C. Bravo - Głównie poza składem meczowym, parę bramkarzy tworzy Leno i Masip który rozwinął się znakomicie (teraz ma kontuzję i nie ma go na ławce).
18. Alba - Już troszeczkę wiekowy, ale wciąż szybki i nie do przejścia, powoli wskakuje za niego Wendell ale Jordi jeszcze pogra ze dwa sezony.
10. L. Messi - O dziwo nie gra w 1 składzie, ale to pierwszy mecz po kontuzji więc chyba nie chcą ryzykować, co dziwi Messi w 2025 roku jest słabszy od tego z 2016.
Obniżył szybkość i zwrotność, strzał już nie ten, overall spadł, nie pamiętam już o ile ale od 2023 Messi staje się słabszy i słabszy.
7. J. Kohler - Szczerze to mało wiem o tym zawodniku, sporadycznie widziałem go na boisku, teraz dostał szansę. Przeważnie w tym miejscu jest Mauri, młody talent z drugiej ligi hiszpańskiej.
4. Montoya - Wrócił z wypożyczenia i od tamtej pory rośnie w oczach. Gra na zmiane z Douglasem chociaż w ważniejszych meczach to Lord jest o krok przed nim, bardzo szybki i skoczny, na +.
20. Sergi Roberto - Jeden z najlepszych ŚP na świecie, ostatnio się o niego zabijają. Real oferował 70 mln ale ten ciągle trzyma się Barcy. Pierwszy skład przeważnie, chociaż tutaj jak wspomniałem wcześniej o dziwo posadzili go na ławce.
36. D. Coutinho - Wysoki silny zmiennik dla mojego zawodnika, sporadycznie wskakuje w 80 minucie na dobicie przeciwnika, nic specjalnego tylko 75 overalla.
Jak ktoś przeczytał to dzięki, może kogoś zainteresuje jak się toczą rzeczy w fifie, która wbrew pozorom inteligentnie dokonuje transferów. Tutaj kilka innych transferów w innych klubach:
Milik - Malaga pierwszy skład, król strzelców LE.
Cavani - Manchester city, gra na zmiane z Aguero.
Suarez - Arsenal jak już wspomniałem.
Krychowiak - Główny DMF Chelsea, wcześniej PSG (co trochę mnie zaskoczyło szczerze mówiąc :D)
Jak ktoś będzie miał jakieś pytania to śmiało sprawdzę wszystko i odpowiem, pozdro!
3
Ale ten akcent brytyjski mnie wku*wia, serio xd
2
Skoro Islandia pokona Anglików, to jakiego farta ma mieć Francja? Czy to nie znaczy, że Islandia jest po prostu lepsza?
1
Szef firmy zarządzającej wizerunkiem Grzegorza Krychowiaka napisał na twitterze , że oficjalnie, więc nie sądzę żeby robił sobie żarty.
7
Widać przeskok przy drugim trafieniu! :) FAKE!
0
Wychodzą 4 drużyny z 3 miejsca z najlepszym bilansem, pozostałe dwie odpadają. Polakom wystarczy wygrana z Ukrainą aby być 100% pewnym awansu z 2 miejsca. :)
0
Na Livesports nie ma Suareza w składzie, a tu się rozgrzewa :D
0
1848, szczerze to nawet nie wiedziałem, że tak długo :)
3
No nie wiem czy gdyby np BRAZZERS wyłożyło 200mln rocznie to zarząd powinien się zgodzić xD
0
Lahoz, zagorzały Madridista. Bardzo ciekawe czemu sędziuje najważniejszy mecz dla białych...
14
Hernández Hernández has been appointed to referee the match between Granada & Barça, Mateu Lahoz will referee Depor-Real Madrid.
Czyli już wiadomo, że Real będzie miał spacerek w Depor. Wszystko zależy od nas! :)
0
https://scontent-cdg2-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-0/q83/s480x480/13139359_1312879768740702_5877106398851898089_n.jpg?oh=1da09180c9b096b3579b490ff77d73c1&oe=57E3834F
Neymar lepszy rating od Leo w derbowym meczu z Espanyolem, ciekawe ;)
3
Barcę puszczają samą na Eleven, a Real i Atleti łączone na Eleven Sports.
3
Natrafiłem na taką perełkę, niektórzy wiedzieli niektórzy nie. Polecam obejrzeć film bo serio pokazuje jakim geniuszem jest Guardiola i jak to wyglądało ze strony graczy.
0
Puszczą Mahreza, a siła Lisów nie opiera się tylko na nim :) Znajdą zastępcę jak np. młodziak Gray i dalej będą silni. To kwestia formy i dyspozycji piłkarzy, ogółu.
0
Komentarz usunięty
0
https://www.google.pl/search?q=ceber
0
Mówię wam, Barca przegrała z mistrzem tegorocznej LM :) Zobaczycie! :)
3
36 67 w karnych? XD
2
OFICJALNIE: Ney zagra tylko w RIO, nie zagra na Copa America
12
"Ponadto pieprzy też o tym, że boi się, że mnie zdradzi." Zostaw ją i uciekaj jak najdalej, nie jest tego warta :)