kuz

1

Nie ma mowy o karnym

kuz

1

Grawitacja z Sandrą Bullock

kuz

0

Neymar po wigilii xD

kuz

0

Jak zwykle, magia sama w sobie ;) super kreował grę i atakował, tak jak nas przyzwyczaił ostatnio.

kuz

0

Chodzi o to, że rok temu gdyby zaczął od września, rekord ten byłby jeszcze większy ;)

kuz

0

"Już wyrównał rekord z poprzednich rozgrywek, w tak kapitalnej jest formie" Chyba zapomnieli, że nie grał do listopada...

kuz

0

Skoro bramka jest samobójcza, to wlicza się do rekordu strzelonych goli w roku czy nie?

kuz

0

Chodziło mi o ten sezon.

kuz

0

Z ciekawości, ma ktoś info ile karnych ma Ronaldo strzelonych w lidze?

kuz

4

Czy Ronaldo ma pomalowane oczy? Czy tylko mi się wydaje?!

kuz

2

Ale on jest żałosny... cieszy się z tego karnego jak dziecko :D

kuz

0

Co jak co, ale zawsze mieliśmy dobry napad, Ronnie Eto'o Messi, MVP, MSN, troszkę starsi wyjadacze jak Kluivert. :)

kuz

3

Hola Hola, po Superpucharze Hiszpanii z Athletikiem nie byłbym już takim optymistą, mimo, że wierzę w naszych, to podchodzę to tego z chłodną głową.

kuz

0

Bardziej chodziło mi o transmisję online na ich stronie, bo niestety nie mam dostępu do TV, miejmy nadzieję, że zrobią tak jak z copa America

kuz

1

Orientuje się ktoś czy będzie transmisja na stronie tvp sport?

kuz

0

Trochę offtop, ale podobno Barca szybkuje ofertę 60M za Dybale z Juve, jeśli to prawda to niezły klops :)

kuz

3

I niech mi ktoś powie, że drugi komplet nie strojów nie przynosi pecha :)

kuz

0

Najsilniejszy skład na Valencie ;) Będzie ciekawie :)

kuz

0

player.pl za 11zł masz na miesiąc pakiet Eleven :) Ja osobiście polecam dla La Liga świetne rozwiązanie

kuz

2

kuz

6

Kajo, spokojnie, nie zrozumiał... Chodzi o to, że 125 bramek z 160 jest autorstwa MSN i w nawiasach masz podane gole naszych trzech cracków. Po co od razu taka agresja?

kuz

37

ISIS nie jest na tyle głupie, żeby atakować dzień po dniu, oni poczekają aż wszystko się uspokoi, wróci do normy, ludzie zapomną o zagrożeniu, wtedy znowu zaatakują..

kuz

1

Munir jak to Munir, nie ma formy, nie ma jeszcze na tyle umiejętności i jest za słaby psychicznie na Barce, ale w sumie każdy z was w tym ja próbowałby zdobyć bramkę w klasyku za wszelką cenę jeśli nadarzyła by się okazja. On po prostu próbował za mocno i nie wyszło.

kuz

0

Dokładnie! Do reakcji potrzeba dwóch związków Nj i Ls :)

kuz

1

Potwierdzam. (Jestem ekspertem 2)

kuz

0

Padaka. Neymar się stara, Suarezowi nic nie wychodzi, Rakitic ma kontuzję.

kuz

1

Bardzo lubię czytać takie wywiady, widać, że gość jest mega elokwentny i nie mówi co mu ślina na język przyniesie. Powodzenia Verma!

kuz

0

BATE to nie jest jakiś tam Konus pokroju Rayo, co pokazali z Romą. Myślę, że dzisiaj wymęczone 1-2.

kuz

0

Zgadzam się, Florek i Jego zarząd już dawno żądali by grubego odszkodowania za takie obelgi i w ogóle. Barca się sprzedaje i nawet nie potrafi walczyć o swoje prawa a jest jedną z największych marek na świecie.

kuz

0

„przeanalizujemy wszystkie oferty, jakie się pojawią, i jeśli będą one dobre pod względem ekonomicznym, zaakceptujemy je”. Ekonomicznym? Więc nie liczy się dla nich zaplecze sportowe piłkarza?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?