kuz

3

Ronald de Boer: “How can anyone think that Cristiano is a better player than Messi? Those that do should be banned from football.”

Ronald de Boer: “With a little imagination you can see that Cristiano is the Kim Kardashian of the footballing world.”

Ronald de Boer: “Just make sure your ass looks good on the photo and share it on social media...then everyone will talk about you.”

Hahahahaha, najlepsza opinia jaką czytałem. :D

kuz

0

Dokładnie w Styczniu 2016.

kuz

0

Po co doszukiwać się takich sensacji? Raz się trafia, raz się nie trafia. Raz bramkarz dobrze wyczuje piłkę, drugim razem wyczuje ale nie obroni. To jest loteria i tyle. Gdyby Hart rzucił się w drugi róg to nie było by tematu.

kuz

0

Klauzula polega na tym, że dany klub płaci tyle, ile w niej zapisane i zawodnik może opuścić klub. Barca może pozyskać Reusa wcześniej, ale pierw będzie musiała negocjować z władzami Borussi o zgodę na transfer.

kuz

7

Zauważcie, że przeważnie Luty należał do miesięcy kiedy forma naszego zespołu drastycznie spadała i to był ten dołek, przełom stycznia i lutego. Chyba zamieniliśmy się z Realem i teraz na jesień to my mamy spadek formy a w zime białasy. :)

kuz

7

Zdań budowa ciekawa bardzo :D

kuz

18

Na buractwo najlepiej odpowiadać milczeniem, ale poziom jaki osiągnęło atletico to już inna bajka.

kuz

0

Ronaldo ma kontrakt z Nike a gra w strojach adidasa, Leo odwrotnie. :D adidas powinien trząść portkami żeby zatrzymać Leo u Siebie a nie jeszcze dyktować mu jakieś warunki :D Przecież gdyby Messi chciał to znalazł by sponsora w 5 minut, under armour albo puma czy nike pozabijałby się o Niego :D

kuz

0

Gdyby nie prowadzenie 1:0 w 1 minucie, pewnie bardziej by przycisnęli. Teraz to autobus na 100 pro.

kuz

0

Jakże świetny początek, i jakże mnie to nie dziwi. :)

kuz

0

Nie ma co mydlić sobie oczu ZP. Udany sezon to nie indywidualne nagrody dla graczy tylko tytuły. Choć rok temu Ronaldo zdominował ten plebiscyt to w tym roku myślże, że i Messi i CR powalczą, Neuer jak Ribery rok temu, ziemianin nie ma szans.

kuz

2

Nie jarajcie się tak APOELEM, prawdziwy sprawdzian z Valencią i PSG. To te dwa mecze pokażą prawdziwą formę zespołu.

kuz

0

Laporta wróć!

kuz

15

Może nie na temat, ale: MASCHERANO TYLKO DMF!

kuz

0

I to właśnie dzieli półmózga od normalnego kibica :) Z takim kibicem Realu napiłbym się nawet wódki :D

kuz

0

Ale przecież Blatter podarował Messiemu 4 złote piłki :D Jak on go może teraz tak dyskryminować? Ktoś mu więcej zapłacił? :D:D Nie bierzcie tych słów poważnie, to ironia dla inteligentnych. :D

kuz

0

No właśnie, do tego rekord Raula w LM. @rejen, na strzelenie dwóch goli ma jeszcze sporo meczy. izi.

kuz

2

Messi:

MVP Mistrzostw Świata
Rekord Telmo Zarry
Rekord asyst Lousia Figo

Coś więcej potrzeba?

kuz

0

Takie usprawiedliwienia czytam odkąd wyleczył kontuzję po PSG. Nie można cały czas na siłę go usprawiedliwiać. Po prostu za bardzo gwiazdorzy, i widać gołym okiem, że najmniej w nim woli walki ze wszystkich zawodników. Nie chodzi mi o spartaczoną setkę bo to się zdarza. Chodzi mi o straty, nieudane dryblingi w pole karne, chodzenie po boisku i przyglądanie się na kontratak przeciwnika. Nie chce mi się już słuchać słów "odczepcie się, przecież to Messi, co zrobił dla nas w przeszłości, trochę szacunku". Ok, mam do niego wielki szacunek, bo jest genialnym piłkarzem, ale niech gra tak, abym ten szacunek miał i go nie tracił.

kuz

1

Suarez miał najwięcej sił ze wszystkich. Przynajmniej mu się chciało, nie to co gwiazdeczce Messiemu. W tak ważnym meczu chodził sobie, zero pressingu, powodował spalone bo nie zdążył wrócić po akcji. Nie wiem co się dzieje z Messim ale to nie jest ten sam Messi. Jestem zawiedziony, zdecydowanie jeden ze słabszych zawodników wczoraj. Nic mu nie wychodziło, dryblingami wchodził w przeciwników i tracił piłki.

kuz

0

Messi sobie spaceruje, ja pierdole co się z nim dzieje

kuz

4

Przecież w Hiszpanii, jak już kiedyś wspomniałem, to media wystawiają skład, a trener go przewiduje :)

kuz

0

Johan KRAŁF... WTF?

kuz

6

Od razu chłopaka chłostacie, po prostu powiedz jej co czujesz, a jeśli Cię wyśmieje, po prostu nie jest tego warta i masz problem z głowy. :)

kuz

0

Nie wygramy tego meczu :(

kuz

0

Mówcie co chcecie, ale bardzo słabo to wygląda. Po prostu NIE UMIEMY grać na autobusy. Każdy mecz to klepanina i bezsensowne wrzutki w pole karne przeciwnika, bez skutku. Ciężko będzie.

kuz

0

Barca może mieć w dupie wszystkie dobre mecze Realu do końca sezonu ze swoją przewagą :) Wystarczy, że będzie się przejmować swoimi meczami a nie bananami od rzutów karnych :)

kuz

0

Brawo panie Perez. Niedługo osiągnie pan to, co chce najbardziej, zrobienie z Ronaldo megagwiazdy usilnie spychając Messiego i Barcelone na boczny tor...

kuz

1

W końcu nie codziennie się gra na Camp Nou :)

kuz

0

Shurle, jeden z lepszych w repce Niemiec, a wg. tego całego goal najsłabszy. Śmiech na sali haha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?