kuz

1

To samo Obama ;)

kuz

0

Ale kolory mogli dobrać inne... strasznie się mieszają.

kuz

0

Myślałem, że to Czyhrynski :D

kuz

0

Bardzo przydatne dla reporterów i innych mediów, oczywiście na plus ;)

kuz

0

Zagłosowałem na Becksa :)

kuz

1

Akcja z Turcją? Może troche przesadził z turlaniem, ale nietykalność na boisku obowiązuje, a impet z jakim kopnął piłkę Turek był przesadzony.

kuz

1

KŁARDADO! MISTRZ ASYST!

kuz

56

Co za dużo, to nie zdrowo. Przestańcie szukać tej nienawiści na siłę. Nie ważne czy od razu czy po paru dniach, ważne, że pogratulowali. Dziękujemy.

kuz

0

Może źle to zabrzmi, ale dobrze, że ma to miejsce teraz, po zakończonym sezonie, bo pewnie przeszkodziło by Messiemu w byciu w 100% skupionym na grze. Chociaż Copa America za pasem i na pewno to nie pomoże Leo w pełnym skupieniu się na grze. Głupie urzędasy...

kuz

3

I co, sam Alves zostanie? Pamiętaj, że Vidal nie może grać do Stycznia.

kuz

0

A Robert Lewandowski? Tańszy od Kane'a, Beznemy? LOL

kuz

2

City, PSG, Bayern, Juve, Ajax...

kuz

0

CR7 ma mniej meczy, więc raczej to on dostanie.

kuz

0

Od Jastarni po Włodzisław, na prezesa tylko ZDZISŁAW!

kuz

18

Finał w urodziny :)

kuz

9

Nie śledząc zbytnio koszykówki, myślałem, że admin jeszcze nietrzeźwy po wczorajszym haha :D

kuz

2

A gdzie gol Pedro z przewrotki?

kuz

4

Z drugą drużyną w tabeli, z Realem Madryt.

kuz

3

OFICJALNIE: RFEF potwierdza, że wszystkie mecze odbędą się według planu. Będą 37. i 38. kolejka, a także finał Pucharu Króla! z fcbloga.

kuz

5

Jaka kupa? Walczył, miał sytuacje, dogrywał, zostawił serce na boisku. Nie zawsze liczą się bramki kolego. Nie wspomnę o interwencji Neuera :)

kuz

1

Cezary Kucharski na Twitterze: Lewy już po badaniach, nie jest dobrze... więcej nie mogę powiedzieć.

kuz

5

Znając życie, i tak dostaniemy Ajax i Celtic :D

kuz

0

Jak przeciwnik to tylko Błękitni Stargard!

kuz

7

Nie fantazjuj. Baskowie są silni i puchar ot tak nie przyjdzie, trzeba będzie powalczyć. Po drugie jeszcze nie jesteśmy mistrzami kraju, jedno potknięcie i możemy wylądować bez pucharu, także wyluzuj bokserki i poczekaj do czerwca.

kuz

0

Jakim cudem? Skoro w pierwszym meczu było 0:0 i teraz każda wygrana to awans wygranego zespołu...

kuz

0

RFEF anulował kartkę Cristiano w meczu z Rayo, i będzie on mógł zagrać w następnym spotkaniu.

kuz

0

Dzisiaj jeden z dwóch meczów o mistrzostwo, jak poradzimy sobie dziś to zostanie tylko mocna Valencia :D

kuz

0

Gdybyś oglądał i czytał wywiady, to byś nie zadawał takich głupich pytań.

kuz

27

Messi woli aby Barca zdobyła mistrza, trofea indywidualne traktuje jako dodatek.

kuz

1

Tworzył kosmiczną Barce, coś, czego żaden Cule nie zapomni. :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?