Może źle to zabrzmi, ale dobrze, że ma to miejsce teraz, po zakończonym sezonie, bo pewnie przeszkodziło by Messiemu w byciu w 100% skupionym na grze. Chociaż Copa America za pasem i na pewno to nie pomoże Leo w pełnym skupieniu się na grze. Głupie urzędasy...
Nie fantazjuj. Baskowie są silni i puchar ot tak nie przyjdzie, trzeba będzie powalczyć. Po drugie jeszcze nie jesteśmy mistrzami kraju, jedno potknięcie i możemy wylądować bez pucharu, także wyluzuj bokserki i poczekaj do czerwca.
1
To samo Obama ;)
0
Ale kolory mogli dobrać inne... strasznie się mieszają.
0
Myślałem, że to Czyhrynski :D
0
Bardzo przydatne dla reporterów i innych mediów, oczywiście na plus ;)
0
Zagłosowałem na Becksa :)
1
Akcja z Turcją? Może troche przesadził z turlaniem, ale nietykalność na boisku obowiązuje, a impet z jakim kopnął piłkę Turek był przesadzony.
1
KŁARDADO! MISTRZ ASYST!
56
Co za dużo, to nie zdrowo. Przestańcie szukać tej nienawiści na siłę. Nie ważne czy od razu czy po paru dniach, ważne, że pogratulowali. Dziękujemy.
0
Może źle to zabrzmi, ale dobrze, że ma to miejsce teraz, po zakończonym sezonie, bo pewnie przeszkodziło by Messiemu w byciu w 100% skupionym na grze. Chociaż Copa America za pasem i na pewno to nie pomoże Leo w pełnym skupieniu się na grze. Głupie urzędasy...
3
I co, sam Alves zostanie? Pamiętaj, że Vidal nie może grać do Stycznia.
0
A Robert Lewandowski? Tańszy od Kane'a, Beznemy? LOL
2
City, PSG, Bayern, Juve, Ajax...
0
CR7 ma mniej meczy, więc raczej to on dostanie.
0
Od Jastarni po Włodzisław, na prezesa tylko ZDZISŁAW!
18
Finał w urodziny :)
9
Nie śledząc zbytnio koszykówki, myślałem, że admin jeszcze nietrzeźwy po wczorajszym haha :D
2
A gdzie gol Pedro z przewrotki?
4
Z drugą drużyną w tabeli, z Realem Madryt.
3
OFICJALNIE: RFEF potwierdza, że wszystkie mecze odbędą się według planu. Będą 37. i 38. kolejka, a także finał Pucharu Króla! z fcbloga.
5
Jaka kupa? Walczył, miał sytuacje, dogrywał, zostawił serce na boisku. Nie zawsze liczą się bramki kolego. Nie wspomnę o interwencji Neuera :)
1
Cezary Kucharski na Twitterze: Lewy już po badaniach, nie jest dobrze... więcej nie mogę powiedzieć.
5
Znając życie, i tak dostaniemy Ajax i Celtic :D
0
Jak przeciwnik to tylko Błękitni Stargard!
7
Nie fantazjuj. Baskowie są silni i puchar ot tak nie przyjdzie, trzeba będzie powalczyć. Po drugie jeszcze nie jesteśmy mistrzami kraju, jedno potknięcie i możemy wylądować bez pucharu, także wyluzuj bokserki i poczekaj do czerwca.
0
Jakim cudem? Skoro w pierwszym meczu było 0:0 i teraz każda wygrana to awans wygranego zespołu...
0
RFEF anulował kartkę Cristiano w meczu z Rayo, i będzie on mógł zagrać w następnym spotkaniu.
0
Dzisiaj jeden z dwóch meczów o mistrzostwo, jak poradzimy sobie dziś to zostanie tylko mocna Valencia :D
0
Gdybyś oglądał i czytał wywiady, to byś nie zadawał takich głupich pytań.
27
Messi woli aby Barca zdobyła mistrza, trofea indywidualne traktuje jako dodatek.
1
Tworzył kosmiczną Barce, coś, czego żaden Cule nie zapomni. :)