kuz

1

Przerwa na Bernabeu, byłoby super :)

kuz

4

Też macie wrażenie, że grają jakby im się strasznie nie chciało? Pierwszy raz widzę taką Barcę chyba :D każda sytuacja na odwal aby szybciej skończyć...

kuz

0

Co robi Leo? Powie ktoś?

kuz

19

Matiełu wygrał dziś :D

kuz

3

Zgodzicie się, że najlepszy Mathieu? Uratował nam tyłek dużo razy dziś.

kuz

0

Hali + Suarez, co za akcja!

kuz

1

25 premiera FIFY 15, myślę, że do 27 zdążę wygrać potrójną koronę haha! :D

kuz

14

APOEL - Autobus Postawiony Odważnie Emanuje Lukami

kuz

0

Ty byś nawet piłki nie podbił, taki byłbyś zestresowany.

kuz

8

Jeśli powiedziałbym, co myślę o występie Realu na San Sebastian, poszedłbym do więzienia. :D

kuz

0

Sanchez na szpicy :O

kuz

0

Suarez może zagrać o Trofeum Gampera :)

kuz

1

Barcelona close in on €12m signing of Sao Paulo defender Douglas. [Sport.es]

kuz

6

Jaj nie urywa, ale lepsze dwa transfery do obrony, niż transfery z Barcy B :D

kuz

2

Pique znowu podłożył śmierdzącą bombę w pokoju dla dziennikarzy, gdy Ci czekali na Lucho. :D Co temu Pique w tej głowie siedzi...

kuz

1

Powoli nie chce mi się wierzyć w jeszcze jednego stopera takiej klasy...

kuz

2

Rudy się dostał :D

kuz

10

Dziwne by było, gdyby Florek ze swoim kompleksem nie odpowiedział na Suareza :D

kuz

0

Nie chodzi mi o gimnazjalistę jako normalnego 15 latka, tylko o stan umysłu "GIMBUS", trafiłeś w sedno.

kuz

0

Byłem, i nie byłem taki głupi. :D

kuz

3

Słuchajcie Mou powiadam wam! Rzadko mówi coś mądrego!

kuz

0

Normalny kibic zrozumiał, że piłka idzie do przodu i że to pieniądz teraz gra pierwsze skrzypce, ale kiedy połowa kibiców Barcelony i Realu w Polsce to gimnazjaliści, nie ma co się dziwić. :)

kuz

2

Mentalność kibica Realu: Pozyskali by Suareza = Najlepszy napastnik na świecie, dobrze, że go mamy, ugryzł bo nie wytrzymał presji, wybaczamy. Barca pozyskała Suareza = Nie wart takiej kasy, po karze nie będzie w formie, słaby, do tego gryzie. :D

kuz

0

Gdyby to była prawda i Cuadrado wypalił... żyć nie umierać.

kuz

23

Potraktowali go jakby wszedł na stadion i strzelał do ludzi :D Nie może wchodzić na stadiony, trenować, nawet nie mogą go zaprezentować... a co jest najlepsze nawet nie może brać udziału w charytatywnych eventach. ŚMIECH NA SALI :D

kuz

2

kuz

0

Meczu nie wygra, ale w dogrywce nie wykonał ani jednego sprintu chyba... Nie chce tutaj mu jechać, bo nigdy mu nie jechałem, ale coś jest na rzeczy skoro nawet w finale Leo chodzi i nie angażuje się w grę tak jak kiedyś...

kuz

0

Mowilem

kuz

0

Lavezzi już ledwo oddychal podobno, nic dziwnego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?