Też macie wrażenie, że grają jakby im się strasznie nie chciało? Pierwszy raz widzę taką Barcę chyba :D każda sytuacja na odwal aby szybciej skończyć...
Normalny kibic zrozumiał, że piłka idzie do przodu i że to pieniądz teraz gra pierwsze skrzypce, ale kiedy połowa kibiców Barcelony i Realu w Polsce to gimnazjaliści, nie ma co się dziwić. :)
Mentalność kibica Realu: Pozyskali by Suareza = Najlepszy napastnik na świecie, dobrze, że go mamy, ugryzł bo nie wytrzymał presji, wybaczamy. Barca pozyskała Suareza = Nie wart takiej kasy, po karze nie będzie w formie, słaby, do tego gryzie. :D
Potraktowali go jakby wszedł na stadion i strzelał do ludzi :D Nie może wchodzić na stadiony, trenować, nawet nie mogą go zaprezentować... a co jest najlepsze nawet nie może brać udziału w charytatywnych eventach. ŚMIECH NA SALI :D
Meczu nie wygra, ale w dogrywce nie wykonał ani jednego sprintu chyba... Nie chce tutaj mu jechać, bo nigdy mu nie jechałem, ale coś jest na rzeczy skoro nawet w finale Leo chodzi i nie angażuje się w grę tak jak kiedyś...
1
Przerwa na Bernabeu, byłoby super :)
4
Też macie wrażenie, że grają jakby im się strasznie nie chciało? Pierwszy raz widzę taką Barcę chyba :D każda sytuacja na odwal aby szybciej skończyć...
0
Co robi Leo? Powie ktoś?
19
Matiełu wygrał dziś :D
3
Zgodzicie się, że najlepszy Mathieu? Uratował nam tyłek dużo razy dziś.
0
Hali + Suarez, co za akcja!
1
25 premiera FIFY 15, myślę, że do 27 zdążę wygrać potrójną koronę haha! :D
14
APOEL - Autobus Postawiony Odważnie Emanuje Lukami
0
Ty byś nawet piłki nie podbił, taki byłbyś zestresowany.
8
Jeśli powiedziałbym, co myślę o występie Realu na San Sebastian, poszedłbym do więzienia. :D
0
Sanchez na szpicy :O
0
Suarez może zagrać o Trofeum Gampera :)
1
Barcelona close in on €12m signing of Sao Paulo defender Douglas. [Sport.es]
6
Jaj nie urywa, ale lepsze dwa transfery do obrony, niż transfery z Barcy B :D
2
Pique znowu podłożył śmierdzącą bombę w pokoju dla dziennikarzy, gdy Ci czekali na Lucho. :D Co temu Pique w tej głowie siedzi...
0
http://www.atresplayer.com/directos/television/futbol/
1
Powoli nie chce mi się wierzyć w jeszcze jednego stopera takiej klasy...
2
Rudy się dostał :D
10
Dziwne by było, gdyby Florek ze swoim kompleksem nie odpowiedział na Suareza :D
0
Nie chodzi mi o gimnazjalistę jako normalnego 15 latka, tylko o stan umysłu "GIMBUS", trafiłeś w sedno.
0
Byłem, i nie byłem taki głupi. :D
3
Słuchajcie Mou powiadam wam! Rzadko mówi coś mądrego!
0
Normalny kibic zrozumiał, że piłka idzie do przodu i że to pieniądz teraz gra pierwsze skrzypce, ale kiedy połowa kibiców Barcelony i Realu w Polsce to gimnazjaliści, nie ma co się dziwić. :)
2
Mentalność kibica Realu: Pozyskali by Suareza = Najlepszy napastnik na świecie, dobrze, że go mamy, ugryzł bo nie wytrzymał presji, wybaczamy. Barca pozyskała Suareza = Nie wart takiej kasy, po karze nie będzie w formie, słaby, do tego gryzie. :D
0
Gdyby to była prawda i Cuadrado wypalił... żyć nie umierać.
23
Potraktowali go jakby wszedł na stadion i strzelał do ludzi :D Nie może wchodzić na stadiony, trenować, nawet nie mogą go zaprezentować... a co jest najlepsze nawet nie może brać udziału w charytatywnych eventach. ŚMIECH NA SALI :D
2
0
Meczu nie wygra, ale w dogrywce nie wykonał ani jednego sprintu chyba... Nie chce tutaj mu jechać, bo nigdy mu nie jechałem, ale coś jest na rzeczy skoro nawet w finale Leo chodzi i nie angażuje się w grę tak jak kiedyś...
0
Mowilem
0
Lavezzi już ledwo oddychal podobno, nic dziwnego.