kuz

2

@karolszymek Prawda, a tego samego prawie codziennie też nie chce się jeść :P W sumie ze dwa lata mam już thermomixa i trochę pomaga tamtejsza baza na wymyślenie czegoś szybkiego ale nowego, trochę więcej roboty czasami, ale nie kończy się na makaronie z kurczakiem czy schabowym. :P

kuz

0

@chavez Nigdzie nie odleciałem, Fati był one season wonderem w najgorszej Barcy od lat. Co zmienia, że Messi grał wtedy w Barcelonie? Przecież Messi powinien POTM wygrywać co miesiąc a oni bardzo rzadko go nominowali w ogóle. Miał przebłysk i tyle, niczego wielkiego z tego nie było.

kuz

0

@ViscaelBarca2007 Fati trafił na jedną z najsłabszych drużyn Barcy w historii? Chyba można tak powiedzieć. Wyróżniać się w takiej drużynie nie trudno, był dobry ale nigdy nawet nie liznął poziomu Yamala, Pedriego czy (trochę odważnie) Fermina. Strzelał bramki, dryblował, ale to była bardzo słabiutka Barcelona w najgorszym okresie. Szkoda kontuzji bo nie wiadomo jak by się rozwinął, ale zamydlił oczy nam wszystkim.

kuz

1

@Sulimo Trzymaj się!

kuz

1

@ViscaelBarca2007 Ludzie po co jakaś debata? Chłop był zdrowy i odbił się od składu w Brighton, nic tam nie wnosił i nie pokazywał, był pomijany. Sprzedać go albo oddać za darmo i zapomnieć że tu był, bo nie ma już żadnej przyszłości w topowym klubie. Kontuzja go zniszczyła i nie dojechał już nigdy na ten peron, nie potrzeba tu żadnych ciekawostek bo każdy to wie.

kuz

2

@BulaKG Ewidentnie stare dziady i ludzie piszący te życzenia. Wyobraź sobie jak wielu głupich ludzi o niskim IQ nas otacza. Do tego potrzeba tylko odrobiny rozumu.

kuz

0

@PatrykBarca O ile będzie mu sie chciało chociaż w połowie profesjonalnie podejść do tematu. Zapowiada odbudowę, ale wiadomo jak to z Neymarem, zaraz towarzystwo, imprezki i będzie znowu siedział więcej niż grał.

kuz

1

Dla wszystkich co podniecają się Neymarem, Roque i inne odpady robiły spoko liczby w tej lidze, ktoś się dziwi, że Neymar będzie tam błyszczał? :) Aczkolwiek gol z rożnego ładnej urody :)

kuz

3

@MOLESTA nie miał szans dosięgnąć piłkę a i tak wszedł wślizgiem. Głupota.

kuz

2

@okiemtypera_lucaxx95 Kolejny co sobie wyimaginował, że jest gwiazdą tej strony. Od normalnego gościa wrzucającego typy do tego, gdzie tu został popełniony błąd?

kuz

3

Obrzydliwy klub prowadzi 1-0

kuz

3

Hahahaha płaczek co się teraz popisał przy tej kontrze. Balon Dor!

kuz

2

Sędzia to musi mieć przerypane w meczach Realu. Zagrają słabo i przegrają to na pewno będzie Twoja wina.

kuz

5

@nightwishygt Niech Asencio pogra na tym poziomie cały sezon to będzie w ogóle możliwość zestawienia, bo na razie to zagrał kilka meczów a Cubarsi jest filarem Barcy od początku sezonu. Psychiatryka nie ma co słuchać. Raz na 10 lat z Castilii wyłowią jakiegoś lepszego grajka i się podniecają.

kuz

0

@AlwaysBlaugrana Jeydna opcja to Jonathan David, bo za darmo.

kuz

2

@Coutinho007 W perspektywie czasu najlepiej jest dać działać zarządowi i sztabowi Flicka bo wiedzą co robią. Pożegnali Gundo, wzięli Olmo, większość krytykowała ale Olmo w sumie nie jest takim flopem poza kontuzjami, bo strzela i daje dużo jak już gra, może terapia mięśniowa mu pomoże.

kuz

0

Javier Tebas: "Real Madrid is a crying club. Yolanda Parga, the wife of Real Madrid's representative and delegate Megía Dávila works in the referees' committee (CTA), yet no one has raised concerns about a conflict of interest like they did with Munuera Montero."

Tebas zaczyna rzucać faktami haha, co za telenowela się robi w tej Hiszpanii, zaraz pieski same się pozagryzają wzajemnie.

kuz

0

@FCB24 Niestety, chyba nie fejk tylko zapis z varu

kuz

12

del Cerro Grande (tonight's game VAR referee) to the main referee: "It's offside but check the hand for a possible penalty."

WTF?!

kuz

1

@Xxxbarca4ever No ale o co chodzi? Przecież ten var trwał z 4 minuty.

kuz

12

Oni wszyscy są upośledzeni tam a Madryt myśli, że tylko przeciwko nim spiskują.

kuz

0

Dobra Mietek był spalony, weź poudawaj, że coś tam patrzysz jeszcze żeby przypału nie było.

kuz

0

Sprawdza, więc będzie karny.

kuz

0

Madryciarze chyba że dwa czy trzy takie karne nie podyktowane bo się podpierał. Bez jaj. Chyba tu offsajd był.

kuz

1

No i występ Daniego Olmo imienia Daniego Olmo. Wchodzi, strzela i schodzi z kontuzją na miesiąc.

kuz

0

Im dłużej Yamal bez gola w lidze tym gorzej, bo na siłę próbuje się odblokować chłop i irytuje kibiców i dam Siebie.

kuz

1

Teraz niech dalej bronią w 60ciu xD

kuz

3

Nielegalnie zarejestrowany Olmo daje bramkę i prawodopodobne 3 pkt, hańba i skandal jak ta cała liga!

kuz

2

Olmo czarny koń!

kuz

0

A Barca na socialach dalej reklamuje bilety na LM z meczem Barca - PSG :D Kto tam pracuje to ja nie wiem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?