kuz

1

@MessiSuarezNeymar Dlaczego są szlaczki zamiast nazw klubów?

kuz

3

@tristan87 Lewa noga w zawodnika ale co tam, gramy dalej. Paskudny klub.

kuz

2

W statystykach Betis ich gniecie :D

kuz

1

@jacobFCB Ale idioci w komentarzach po nich cisną. Trochę mądrzejszy i bardziej inteligentny człowiek ma w tych czasach przekichane, z tyloma idiotami wokół.

kuz

0

@bartekvisca Wszystko zależy jak Flick by to rozegrał i czy w ogóle on widziałby Leo w drużynie. Jeżeli potraktowałby Leo jako wartość dodatnią do drużyny a nie kogoś, kto będzie sam wygrywał mecze to myślę, że mógłby jeszcze wiele, wiele nam dać, jak chociażby Mordic w Realu (a wiemy, że Leo mimo wszystko jest o klasę lepszy).

kuz

0

@pluszek Fajnie ktoś napisał w komentarzu, że "siedzi w ministerstwie i robi swoją robotę."
U nas to dziwne jest podejście, co by ktoś nie zrobił to źle. Jak było go pełno w mediach to wszyscy pisali, żeby się zajął robotą bo za to bierze pieniądze a nie błaznował. Teraz, jak o nim nie słychać, to już ludzie się zastanawiają gdzie zniknął... Tak źle i tak niedobrze - Polska w pigułce.

kuz

1

@Mitch_Atleta To mówisz, że jutro nie chcesz iść do pracy? :p

kuz

0

@DragonxNF Bo Shrek ma uszy oklapnięte i zmarszczki? :P No nie wiem, mi to nie przeszkadza i wygląda jak Shrek.

kuz

1

@DragonxNF A według mnie wszyscy się zesrali o ten trailer, który wygląda po prostu jak Shrek i tyle. Nagle miliony ekspertów od animacji się znalazło w kraju, wszyscy wieszczą, że to będzie gniot nawet nie widząc filmu. Ja rozumiem, że takie czasy, że wszelkie kontynuacje są słabsze niż pierwowzór, ale ludzie... Shrek tu ma pewnie +20 lat, sądząc po tej córce, więc chyba musieli trochę im rysy pozmieniać? Mi to się osobiście podoba.

kuz

2

@MessiForeverTheBest Niby niedawno a aż się łezka w oku kręci jak człowiek to śledził

kuz

1

@Lola120 Zacznij grać na instrumencie :D Ja gram na gitarze już jakieś 15 lat i zawsze pomaga mi to zapomnieć o wszystkim. Skupiam się na jakimś nowym utworze czy ćwiczeniu i odcinam kompletnie.

kuz

7

Przypomnijcie mi ten wywiad jak będzie latem odchodził za klauzulę, którą ma w kontrakcie, a głównym argumentem będzie za mało minut na boisku. :) Ja mu trochę nie wierzę.

kuz

3

@Chada Bardzo celnie. Ludzie sami o tym piszą, podniecają się takimi ludźmi a potem narzekają, że jest o nich głośno. Osobiście nigdy nie zwracam uwagi na gorące dyskusje na tej stronie, bo tam zawsze największe szambo atencjuszy czy idiotów się robi. Swoją drogą nie wiem jaka jest satysfakcja z bycia "gwiazdą" takiej LaRambli (chociaż w tym przypadku większość się nabija), chyba jestem za stary.

kuz

6

Nawet podobny do De Jonga, jak ich podmienią to większość nawet się nie kapnie.

kuz

1

@krol211 Slot stworzył potwora

kuz

1

Łunin prime połączenia Didy, Buffona i Neuera

kuz

0

Wojciech Szczęsny znowu nie przegrał meczu

kuz

3

Nie przezywajcie, jest remis a gole na wyjeździe nic nie znaczą. Trzeba wygrać za miesiąc na wyjeździe i tyle.

kuz

0

@damianex10 Jaki patent jak on patelnie dostał i prawie to Wojtek obronił

kuz

28

W środku dziura jak po meteorycie, Pedri musi byc zdrowy bo my przegramy wszystko

kuz

4

Co oni od**bali to ja nie mam pytań.

kuz

1

W końcówce forma z początku xd

kuz

7

Tu jeszcze remisik wjedzie :D

kuz

1

Gol z dupska elo

kuz

0

@PatrychoO fakty

kuz

0

Rapha teraz po ziemi jak Ronaldinho

kuz

4

Ale dokręcili śrubę xdddd

kuz

0

Ciekawe czy bez spalonego

kuz

2

Już zaczynają grać w obronie na odpier**l

kuz

1

Flick czyta Ramble, ktoś przed chwilą chciał takie zmiany xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?