kuz

18

Nogę mu połamał prawie i jeszcze kartkę dostał hahah cyrk kurwa cyrk

kuz

0

Chwaliłem sędziego tak teraz zepsuł to wszystko. Dramat...

kuz

1

Kurde no ludzie to jest czerwona kartka.

kuz

0

To jest czerwo!!!! Hahha oczywiście żółta.

kuz

1

Czerwona ewidentna, ale już czytam, że pominęli faul Benficy chwilę wcześniej. Prawda to? Ktoś widział ?

kuz

0

Rapha ostatnio stracił ten pierwiastek magii.

kuz

1

@macio_944 A dziwisz się ludziom jak co sezon nastawiają się że to w końcu teraz a potem i tak mokrą szmatą dostają w pysk? Barca tak już nas nauczyła niestety. Kibice Realu nawet jak się pali to na luzie oglądają bo wiedzą jak się skończy, no i my... W sumie też wiemy. ;)

kuz

2

Szkoda, bo znowu z dobrego meczu zrobią sie szachy, kalkulacja, nie będzie polotu i mecz do przepychania jak tylko można. Dodatkowo wyciśnie z nich wszystkie siły.

kuz

0

Sędzia bardzo dobre decyzje póki co, a nasi machają łapami zamiast grać . Na De Jonga się nie da patrzyć w ważnych meczach.

kuz

0

Już lepiej jakby go w polu karnym faulował to chociaż byśmy grali w 11...

kuz

5

Olmo zdjął hahah, no to KREATYWNOŚĆ = 0. Zajadą nas.

kuz

0

Rok temu kompromitacja trochę później, w tym może być szybciej :( czy tu już serio NIGDY nic się nie zmieni? :((( Dowieźć tu jakiś dobry wynik i liczyć na rewanż.

kuz

3

Chociaż bramkarz w końcu nas ratuje...

kuz

0

Pavlidis 26 lat, mieliśmy kiedyś Greka w składzie?

kuz

0

Ajjjj Inigo :(

kuz

0

Arsenal zaczął w 18 minucie, spokojnie :D

kuz

1

Ale pinball poszedł xd

kuz

0

Dajcie zdrowie Olmo bogowie! Świetny zawodnik!

kuz

1

Chyba ich otrzewzil ten atak Benficy xd

kuz

1

Olmo jeden ruch i ma wolne pole, hektary. Piękny jest technicznie.

kuz

1

Dobra, początek jak zwykle, zero wniosków. :( Czemu zawsze musi być setka dla rywala w pierwszych minutach?

kuz

0

@Lisek BVB/Lille na papierze i w praktyce wydaje się dużo łatwiejszym meczem niż ten z Benficą :p

kuz

1

@partymaker To ironia? Bo właśnie w końcu nie mają jakichś topowych gwiazd a drużynę zawodników, którzy mają jakieś tam zgranie.

kuz

1

Najgorsze by było jakbyśmy im dali wejść w mecz tak jak w poprzednim meczu, tak jak Atleti też weszło. Mam nadzieję, że Flick wymyślił jak tego uniknąć bo my możemy przegrać mecz w pierwsze 15 minut... Od razu ich cisnąć od początku.

kuz

6

@wojopancer Ten Neuer wpadający w zawodnika Argentyny bez żadnych konsekwencji.

kuz

0

Najlepsze jest to, że ja przeczytałem ten skład z Matsem i nawet jakoś tego nie zauważyłem, nie zdziwiłem się na pierwszy rzut oka. :D

kuz

3

@MichalZZZ On tylko w lidze zablokowany chyba :D

kuz

2


Normalny dzień w klubie FC Barcelona.
Fikołka prawie zrobiłem jak zobaczyłem Denzela z tym fryzem z mema na oficjalnej prezentacji dot. murawy. Gość jest niepodrabialny co to wymyślił hahaha.

kuz

3

@abram3k To już na siłę i to tak mocno na siłę szukanie teorii. Vinicious przecież biegł w stronę linii i nie zasłaniał, bramkarz i tak by tego nie złapał. Bez sensu te klatki bez kontekstu.

kuz

3

Nikt ich nie wyjaśni tylko my w finale LM. Hansi w końcu zdejmie klątwę tego Realu i ich wyszarpanych wygranych.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?