@macio_944 A dziwisz się ludziom jak co sezon nastawiają się że to w końcu teraz a potem i tak mokrą szmatą dostają w pysk? Barca tak już nas nauczyła niestety. Kibice Realu nawet jak się pali to na luzie oglądają bo wiedzą jak się skończy, no i my... W sumie też wiemy. ;)
Szkoda, bo znowu z dobrego meczu zrobią sie szachy, kalkulacja, nie będzie polotu i mecz do przepychania jak tylko można. Dodatkowo wyciśnie z nich wszystkie siły.
Rok temu kompromitacja trochę później, w tym może być szybciej :( czy tu już serio NIGDY nic się nie zmieni? :((( Dowieźć tu jakiś dobry wynik i liczyć na rewanż.
Najgorsze by było jakbyśmy im dali wejść w mecz tak jak w poprzednim meczu, tak jak Atleti też weszło. Mam nadzieję, że Flick wymyślił jak tego uniknąć bo my możemy przegrać mecz w pierwsze 15 minut... Od razu ich cisnąć od początku.
Christian Theil, dyrektor generalny i założyciel Turfcoach, firmy odpowiedzialnej za nową murawę na Spotify Camp Nou zażartował podczas Sports Tomorrow Congress z Xaviego Hernándeza przedstawiając mem, który odniósł się do stanu murawy. Nie wszystkim taki sposób prezentacji miał… https://t.co/HIrHfEZNEX">pic.twitter.com/HIrHfEZNEX
Normalny dzień w klubie FC Barcelona. Fikołka prawie zrobiłem jak zobaczyłem Denzela z tym fryzem z mema na oficjalnej prezentacji dot. murawy. Gość jest niepodrabialny co to wymyślił hahaha.
@abram3k To już na siłę i to tak mocno na siłę szukanie teorii. Vinicious przecież biegł w stronę linii i nie zasłaniał, bramkarz i tak by tego nie złapał. Bez sensu te klatki bez kontekstu.
18
Nogę mu połamał prawie i jeszcze kartkę dostał hahah cyrk kurwa cyrk
0
Chwaliłem sędziego tak teraz zepsuł to wszystko. Dramat...
1
Kurde no ludzie to jest czerwona kartka.
0
To jest czerwo!!!! Hahha oczywiście żółta.
1
Czerwona ewidentna, ale już czytam, że pominęli faul Benficy chwilę wcześniej. Prawda to? Ktoś widział ?
0
Rapha ostatnio stracił ten pierwiastek magii.
1
@macio_944 A dziwisz się ludziom jak co sezon nastawiają się że to w końcu teraz a potem i tak mokrą szmatą dostają w pysk? Barca tak już nas nauczyła niestety. Kibice Realu nawet jak się pali to na luzie oglądają bo wiedzą jak się skończy, no i my... W sumie też wiemy. ;)
2
Szkoda, bo znowu z dobrego meczu zrobią sie szachy, kalkulacja, nie będzie polotu i mecz do przepychania jak tylko można. Dodatkowo wyciśnie z nich wszystkie siły.
0
Sędzia bardzo dobre decyzje póki co, a nasi machają łapami zamiast grać . Na De Jonga się nie da patrzyć w ważnych meczach.
0
Już lepiej jakby go w polu karnym faulował to chociaż byśmy grali w 11...
5
Olmo zdjął hahah, no to KREATYWNOŚĆ = 0. Zajadą nas.
0
Rok temu kompromitacja trochę później, w tym może być szybciej :( czy tu już serio NIGDY nic się nie zmieni? :((( Dowieźć tu jakiś dobry wynik i liczyć na rewanż.
3
Chociaż bramkarz w końcu nas ratuje...
0
Pavlidis 26 lat, mieliśmy kiedyś Greka w składzie?
0
Ajjjj Inigo :(
0
Arsenal zaczął w 18 minucie, spokojnie :D
1
Ale pinball poszedł xd
0
Dajcie zdrowie Olmo bogowie! Świetny zawodnik!
1
Chyba ich otrzewzil ten atak Benficy xd
1
Olmo jeden ruch i ma wolne pole, hektary. Piękny jest technicznie.
1
Dobra, początek jak zwykle, zero wniosków. :( Czemu zawsze musi być setka dla rywala w pierwszych minutach?
0
@Lisek BVB/Lille na papierze i w praktyce wydaje się dużo łatwiejszym meczem niż ten z Benficą :p
1
@partymaker To ironia? Bo właśnie w końcu nie mają jakichś topowych gwiazd a drużynę zawodników, którzy mają jakieś tam zgranie.
1
Najgorsze by było jakbyśmy im dali wejść w mecz tak jak w poprzednim meczu, tak jak Atleti też weszło. Mam nadzieję, że Flick wymyślił jak tego uniknąć bo my możemy przegrać mecz w pierwsze 15 minut... Od razu ich cisnąć od początku.
6
@wojopancer Ten Neuer wpadający w zawodnika Argentyny bez żadnych konsekwencji.
0
Najlepsze jest to, że ja przeczytałem ten skład z Matsem i nawet jakoś tego nie zauważyłem, nie zdziwiłem się na pierwszy rzut oka. :D
3
@MichalZZZ On tylko w lidze zablokowany chyba :D
2
Normalny dzień w klubie FC Barcelona.
Fikołka prawie zrobiłem jak zobaczyłem Denzela z tym fryzem z mema na oficjalnej prezentacji dot. murawy. Gość jest niepodrabialny co to wymyślił hahaha.
3
@abram3k To już na siłę i to tak mocno na siłę szukanie teorii. Vinicious przecież biegł w stronę linii i nie zasłaniał, bramkarz i tak by tego nie złapał. Bez sensu te klatki bez kontekstu.
3
Nikt ich nie wyjaśni tylko my w finale LM. Hansi w końcu zdejmie klątwę tego Realu i ich wyszarpanych wygranych.