@PW27 Za takie pieniądze mógłbym robić z Siebie takiego głupka codziennie. Trenować w największym klubie , oglądać mecze z najlepszego miejsca i mieć stały kontakt z szatnią.
@ProMILs To chyba osobna sprawa, za którą już wyciągnęli konsekwencję od konkretnej osoby. Powyżej właśnie zastosowano odpowiedzialność zbiorową (czyli wszystkie grupy należące do Grada d’Animacion), i słusznie chcą wyciągania konsekwencji od pojedyńczych jednostek a nie karanie wszystkich.
@montiel Muszą zapłacić 21 tys. € kary nałożonej przez La Ligę za przyśpiewki czy tam transparenty jakieś (nie mam pewności, możliwe że to i to) za poprzedni sezon. Oni twierdzą, że nie zapłacą a Laporta, że nie wpuści ich na stadion póki nie zapłacą i tak to się ciągnie z piknikiem na trybunach. Nawet zawodnicy jak Rapha już według mediuów zaoferowali, że zapłacą tę karę za nich, ale nie wiadomo czy to w ogóle prawda. Warto dodać, że sankcja została nałożona na klub a nie na kibiców, ale Laporta rozgrywa swoją gierkę i podpina to pod tę konkretną grupę, nie wiedzieć dlaczego.
@Janas11224 "W końcu" to mogą pisać kibice Man Utd :p My aż takiej lipy z pucharami nie mamy :) Ale jeżeli chodzi o LM to się zgadzam, trzeba w końcu zdobyć ten tytuł.
1
Większość strat Yamala kończy się groźna kontrą
1
Dobra czas na Roberta bo Rekin już całkiem zniknął
1
A w Tworkach go do Bellinghama porównują xd
0
Rekin już pozycja scyzoryka jak piłka leciała haha
2
Karniątko mogłoby być w sumie :)
1
@DragonxNF
A mi refren się kojarzy z Becoming Volbeata
0
Golimy ich! Byczek Inigo!!!!
1
Ferran już do końca sezonu powinien zostać Jokerem za Lewego. Nie nadaje się na pierwszy skład, psycha nie daje rady.
0
#Ferrantylkozławki
0
Ciekawe co ten Flick im polewał na urodzinach że nie wyszli na pierwszą połowę trzeźwi
1
Okiemtypera mówił że wygramy PK, ja mu wierzę i jestem spokojny
0
W trzech do jednego haha
0
Można wyłączyć
2
@cymanski15 mieliśmy już ten moment, teraz mamy hosse
4
Świetny początek! Jedziemy!!!
0
Pena by wpuścił hehehehe
0
@PW27 Za takie pieniądze mógłbym robić z Siebie takiego głupka codziennie. Trenować w największym klubie , oglądać mecze z najlepszego miejsca i mieć stały kontakt z szatnią.
4
No piękny piknik, jak chlejemy u sąsiada na działce to lepszy doping jest.
1
Dobra Ferranito w pierwszym, więc będzie się kopał po czole, ale czy gorzej niż Lewandowski?
2
@ShawnC Spokojnie drugi też będzie miał mecz życia :P
0
@Sewren122 https://liquipedia.net/counterstrike/Natus_Vincere
19
@Konradowskyy Ostatni taki to Raul. Prawdziwy kapitan, z szacunkiem do rywala, bez gwiazdorzenia.
0
@LeoMessiiBarcaPepa To znaczy, że masaż pomógł. :)
0
@ProMILs To chyba osobna sprawa, za którą już wyciągnęli konsekwencję od konkretnej osoby. Powyżej właśnie zastosowano odpowiedzialność zbiorową (czyli wszystkie grupy należące do Grada d’Animacion), i słusznie chcą wyciągania konsekwencji od pojedyńczych jednostek a nie karanie wszystkich.
0
@ProMILs Nie UEFA a La Liga - za cały poprzedni sezon i pojedyńcze incydenty czy występki.
0
@montiel Muszą zapłacić 21 tys. € kary nałożonej przez La Ligę za przyśpiewki czy tam transparenty jakieś (nie mam pewności, możliwe że to i to) za poprzedni sezon. Oni twierdzą, że nie zapłacą a Laporta, że nie wpuści ich na stadion póki nie zapłacą i tak to się ciągnie z piknikiem na trybunach. Nawet zawodnicy jak Rapha już według mediuów zaoferowali, że zapłacą tę karę za nich, ale nie wiadomo czy to w ogóle prawda. Warto dodać, że sankcja została nałożona na klub a nie na kibiców, ale Laporta rozgrywa swoją gierkę i podpina to pod tę konkretną grupę, nie wiedzieć dlaczego.
0
@katalonczyk987 Też miałem takie zdziwko ale jakiś czas temu :) Dobrze się prowadzi chłop.
0
@Janas11224 "W końcu" to mogą pisać kibice Man Utd :p My aż takiej lipy z pucharami nie mamy :) Ale jeżeli chodzi o LM to się zgadzam, trzeba w końcu zdobyć ten tytuł.
0
@Janas11224 "..wygraj nam w końcu coś ważnego.." tutaj trochę nie pasuje, bo Xavi dwa sezony temu wygrał mistrza. Chyba, że mistrz nie jest ważny. :p
1
@PatrychoO Ludzie mówią, że demo bla bla demo, że oryginał będzie inny :DDD Aż tak się nie będzie różniło na pewno a to demo jest porażką.