kuz

1

Większość strat Yamala kończy się groźna kontrą

kuz

1

Dobra czas na Roberta bo Rekin już całkiem zniknął

kuz

1

A w Tworkach go do Bellinghama porównują xd

kuz

0

Rekin już pozycja scyzoryka jak piłka leciała haha

kuz

2

Karniątko mogłoby być w sumie :)

kuz

1

@DragonxNF


A mi refren się kojarzy z Becoming Volbeata

kuz

0

Golimy ich! Byczek Inigo!!!!

kuz

1

Ferran już do końca sezonu powinien zostać Jokerem za Lewego. Nie nadaje się na pierwszy skład, psycha nie daje rady.

kuz

0

#Ferrantylkozławki

kuz

0

Ciekawe co ten Flick im polewał na urodzinach że nie wyszli na pierwszą połowę trzeźwi

kuz

1

Okiemtypera mówił że wygramy PK, ja mu wierzę i jestem spokojny

kuz

0

W trzech do jednego haha

kuz

0

Można wyłączyć

kuz

2

@cymanski15 mieliśmy już ten moment, teraz mamy hosse

kuz

4

Świetny początek! Jedziemy!!!

kuz

0

Pena by wpuścił hehehehe

kuz

0

@PW27 Za takie pieniądze mógłbym robić z Siebie takiego głupka codziennie. Trenować w największym klubie , oglądać mecze z najlepszego miejsca i mieć stały kontakt z szatnią.

kuz

4

No piękny piknik, jak chlejemy u sąsiada na działce to lepszy doping jest.

kuz

1

Dobra Ferranito w pierwszym, więc będzie się kopał po czole, ale czy gorzej niż Lewandowski?

kuz

2

@ShawnC Spokojnie drugi też będzie miał mecz życia :P

kuz

19

@Konradowskyy Ostatni taki to Raul. Prawdziwy kapitan, z szacunkiem do rywala, bez gwiazdorzenia.

kuz

0

@LeoMessiiBarcaPepa To znaczy, że masaż pomógł. :)

kuz

0

@ProMILs To chyba osobna sprawa, za którą już wyciągnęli konsekwencję od konkretnej osoby. Powyżej właśnie zastosowano odpowiedzialność zbiorową (czyli wszystkie grupy należące do Grada d’Animacion), i słusznie chcą wyciągania konsekwencji od pojedyńczych jednostek a nie karanie wszystkich.

kuz

0

@ProMILs Nie UEFA a La Liga - za cały poprzedni sezon i pojedyńcze incydenty czy występki.

kuz

0

@montiel Muszą zapłacić 21 tys. € kary nałożonej przez La Ligę za przyśpiewki czy tam transparenty jakieś (nie mam pewności, możliwe że to i to) za poprzedni sezon. Oni twierdzą, że nie zapłacą a Laporta, że nie wpuści ich na stadion póki nie zapłacą i tak to się ciągnie z piknikiem na trybunach. Nawet zawodnicy jak Rapha już według mediuów zaoferowali, że zapłacą tę karę za nich, ale nie wiadomo czy to w ogóle prawda. Warto dodać, że sankcja została nałożona na klub a nie na kibiców, ale Laporta rozgrywa swoją gierkę i podpina to pod tę konkretną grupę, nie wiedzieć dlaczego.

kuz

0

@katalonczyk987 Też miałem takie zdziwko ale jakiś czas temu :) Dobrze się prowadzi chłop.

kuz

0

@Janas11224 "W końcu" to mogą pisać kibice Man Utd :p My aż takiej lipy z pucharami nie mamy :) Ale jeżeli chodzi o LM to się zgadzam, trzeba w końcu zdobyć ten tytuł.

kuz

0

@Janas11224 "..wygraj nam w końcu coś ważnego.." tutaj trochę nie pasuje, bo Xavi dwa sezony temu wygrał mistrza. Chyba, że mistrz nie jest ważny. :p

kuz

1

@PatrychoO Ludzie mówią, że demo bla bla demo, że oryginał będzie inny :DDD Aż tak się nie będzie różniło na pewno a to demo jest porażką.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?