@MesQueUnClub96 Mocna zagrywka w siatkę to normalka akurat, ale takie lekkie przebitki traktuje dokładnie tak samo. Z karnymi dochodzi presja, stan murawy itp, ale taki strzał Bernardo w środek bramki albo wywalenie w trybuny 10m nad bramką to jak najbardziej, powinni wszystko trafiać.
4
Dobrze, że De Jong miał kontuzję. Wyobrażacie sobie brak szansy dla Casado i grę od początku z holendrem? Byśmy byli w środku tabeli.
16
My gramy słabo to sędzia robi wszystko żebyśmy przegrali, w meczach Realu jest odwrotnie.
0
Może Rapha oglądał ostatnio Ronaldinho?
14
Ferran stoi jak widły w gnoju
3
Ferrana i De Jonga trzeba się pozbyć już zima. Tragiczne Duo.
5
Ale co Pena według Was mógł zrobić? xD pierwsza to Jego błędne ustawienie ale teraz? Dajcie na luz, obrona dała dupy.
2
Ależ zryw po bramce xD strata kolejnej
2
Oby to był ten zryw
0
Jednak się nie bojaą , Rapha kroluólu
2
Dobrze że Bayern i Real siadły w tym najlepszym momencie xd
2
Boją się dzisiaj oddać strzał czy jak?
0
@Mustbe11 mówisz o wyrokach. Po fakcie to każdy mądry.
5
O bracia pier**lec wchodzaą, Panie miej nas w opiece
8
Hahaha brak reakcji sędziego
0
@Mustbe11 Skoro Brestowi w formie potrafimy zapakować trzypak to chyba spadkowiczów też możemy łatwo ograć ?
0
@Arden Nie, ale przecież idealnie widać jak wygląda gra. Ciężko o dwie bramki będzie.
1
Tracimy punkty :/ oby ten dołek szybko minął
4
"Pablo Torre szansy kompletnie nie wykorzystał" no nie zgodzę się z Cwiakala tutaj, pier**li głupoty
1
@zeko0 właśnie dozyles
0
@dv7wisnia dwie
0
Torre póki co najlepszy , dwie czy trzy dobre piłki gdzie jedna minimum powinna być bramką.
2
Będzie gotowy na następny mecz, to raczej taki uraz chwilowy, gdzie czuje dyskomfort krtani. Wierzę, że będzie ok.
3
Fermin same złe decyzje
2
Brak Casado i brak gry do przodu, piłek prostopadłych
7
@kanver_ I bardzo dobrze!
0
Torre dzisiaj znowu udowodni swoją kreatywność w środku pola, już nie mogę się doczekać bo fajnie się chłopaka ogląda.
1
To jak dzisiaj? Na urodziny klubu golimy ich jakąś piąteczką? :)
3
@Danny Gaucho Ja tak samo.
1
@MesQueUnClub96 Mocna zagrywka w siatkę to normalka akurat, ale takie lekkie przebitki traktuje dokładnie tak samo. Z karnymi dochodzi presja, stan murawy itp, ale taki strzał Bernardo w środek bramki albo wywalenie w trybuny 10m nad bramką to jak najbardziej, powinni wszystko trafiać.
0
Chłopak aż się popłakał! Piękne obrazki!