@Bykunn A z drugiej strony czemu każdy od razu widzi tu nienawiść? Widziałem wiele komentarzy (nie głupich wpisów hejtujących kobiety, bo to różnica), które treściwie tłumaczą dlaczego granie kobietą jest dla kogoś gorsze od grania mężczyzną, i sam mam podobnie. :) Wypowiadanie własnych odczuć a hejtowanie bez sensu to dwie inne sprawy.
@Seledynowy No jednak wiele zdań jest takich, że jednak ma bo musieli przenieść studio itp. itd. Nadal nie są takim gigantem jak inne studia np. CDP, więc i tak jest bardzo dobrze według mnie, ale ja rzadko narzekam, bardziej rozumiem i wspieram, staram się wyciągnąć max przyjemności z tego co daje producent.
@marcin62 Dobrze, że w ogóle w trakcie wojny dowieźli :) Grałem już jakieś 30-40 godzin i wcale nie jest tak źle, jak ludzie piszą. Idealnie nie jest ale fun z gry mam.
@marcin62 STALKER 2 wcale nie jest taki zły, a patrząc na studio które go robiło i Redów, to można wyciągnąć zdecydowanie więcej więc jestem dobrej myśli.
@Kamiloza91 Zdecydowanie nie, ale martwię się, że znowu w 1/4 LM pomimo dobrej gry jakiś fatalny błąd skończy się kompromitacją. Za długo się to za nami ciągnie, a Flick na to po prostu nie zasługuje póki co bo gra się ogromnie poprawiła.
@Kgorecki2500 Do tego na początku jeszcze dopisek, że trailer prerenderowany na karcie graficznej RTX, która nie została jeszcze oficjalnie wydana :) A znając życie przy premierze tej gry na rynku będzie królował już RTX7090 :P
@Stinger_ Co bym nie napisał i tak odpowiesz atakiem i będziesz uważał swoje zdanie za ważniejsze, więc dyskusja nie ma sensu. Z Hiszpanią i Holandią to była przenośnia o megalomanii na temat reprezentacji, bo ewidentnie bronisz ich poziomu i tego gdzie jesteśmy. Na to też pewnie odpowiesz bo nie potrafisz zostać bez ostatniego słowa, ale ja kończę.
@Stinger_ No bo są na tym samym poziomie co my. Litwa, Finlandia, Węgry, Czesi, Słowacja i tym podobne to są rywale na naszym poziomie z którymi możemy równo rywalizować. Gadanie od razu po losowaniu, że zajęcie trzeciego miejsca to KOMPROMITACJA już mówi o naszym EGO wybujałym w kosmos i wymaganiu od tej kadry nie wiadomo jakich wyników. To Ty właśnie nie rozumiesz a próbujesz tutaj na siłę kłótni szukać. Ja nie mam zamiaru się z Tobą spierać. A to, że jesteśmy na poziomie Holandii czy Hiszpanii pokazało euro, gdzie pompowano nasze jakiekolwiek szanse na wyjście z grupy z Francją, Holandią i Austrią. Każda z tych ekip jest poza zasięgiem i cud musiałby się zdarzyć żebyśmy wyszli z tamtej grupy. Ja mówię o ogólnym traktowaniu naszej kadry a nie o tym co Ty tam uważasz.
@Stinger_ Dobra uważaj sobie co tam chcesz, wierz dalej, że nasza repka będzie wygrywać z Hiszpaniami i Holandiami :D Ja sobie spokojnie będę obserwował bez zbytniej podniety że mamy topowych graczy w topowych ligach. Kompletnie nie rozumiesz o co mi chodzi, Barca przegrała z Las Palmas, straciła punkty z Osasuną, też są słabsi? Od 2016 roku nie graliśmy w finale LM, nie wychodziliśmy z grupy a Olimpique Lyon wychodził, też jesteśmy słabsi? Po prostu Polska nie jest hegemonem w piłkę nożną jako reprezentacja i tyle, pogódźcie się z tym to będziecie spokojniej oglądać mecze. Stawianie tutaj Włochów, mistrzów Europy to już całkiem hit.
@Stinger_ Ale Ty od dziś oglądasz piłkę nożną? Przecież w reprezentacji nie liczy się gdzie grają jednostki tylko zgranie całej ekipy, a u nas nigdy się to nie przekładało na wyniki. Na wybitnym Euro 2016 topem był Pazdan z Legii Warszawa i Kapustka którego nikt nie znał.
@LukaszFan Tak tak.. :D @FcPortoFan1999 to gra słów a Wy już się czepiacie, po prostu jesteśmy słabsi niż większość kibiców oczekuje i nigdy nie będziemy rywalizować z TOP10. @Stinger_ Lewy 37 lat zaraz, schyłek kariery, Zieliński który nie jest wybitny i kto jeszcze? W obronie ktoś gra w Bayernie? Słaby Dawidowicz, Betoniarek który nic dobrego nie gra w PL? Zejdzcie na ziemie.
@FcPortoFan1999 Jaki obciach? Z Finlandią będziemy się bili o drugie miejsce i jak go nie zajmiemy to będzie całkiem normalne. Nie zdziwię się jak jeszcze z Litwą stracimy punkty bo to ten sam poziom. Jedynie Malta do łyknięcia na 6pkt bez problemu powinna być, reszta to otwarte karty. Przestańcie z naszych robić Brazylie z 2002 bo obciach to Wy robicie. :D
Ciekawe kiedy w końcu zaczniemy traktować naszą repkę tak jak się powinno, czyli jak Europejskiego średniaka :P Te 6 miejsce w rankingu po Euro 2016 namieszało w głowach co niektórym i chyba za dużo wymagają. Taka Finlandia to nasz poziom, powinniśmy celować w baraże bo HIszpania/Holandia poza zasięgiem jest.
@clyde Wszystko zrozumiałe, Ciri idealnie pasuje w fabułę i w ogóle, nie mogło być chyba inaczej. Jednak wczuta, tak jak napisał @marcin62 już nie będzie taka sama, wiem po sobie z innych gierek. :)
@MessiForeverTheBest Po to, że w internecie generalnie ludzie od razu Cię wyzywają za Twoją własną opinię. W tym przypadku zauważyłem, że każdy kto krytykuje Ciri jako głównego bohatera jest linczowany. @Kgorecki2500 Ja absolutnie nie hejtuję, to nie w tę stronę. A na rodzimych Redów nigdy złego słowa nie powiem bo to nasza duma narodowa.
Wiedźmin IV, jak tam po trailerze? Ja zasnąłem i obejrzałem dziś rano. Powiem Wam swoje przemyślenia i guzik mnie obchodzi co kto myśli. NIE LUBIĘ GRAĆ KOBIETAMI, tym bardziej w grach RPG gdzie lubię się utożsamiać z postacią. Geralt to był badass, wjeżdżał z buta i rozganiał towarzystwo, jakoś w tego typu grać kobietami gra mi się ŹLE, i tu nie chodzi o spermiarstwo czy inne podobne, po prostu tak mam. Ciri nie ma tego charakteru i nie bije od niej taki respekt jak od Geralta, może gra to zmieni, zobaczymy. :) Mimo wszystko czekam z niecierpliwością co tam redzi na nowym silniku wystrugali, bo za dwa lata immersja świata i możliwości to będzie coś pięknego.
Kobel dziś najgorszy na boisku, 3 bramki zawalił. Przy Raphie zero reakcji, źle ustawiony, potem wypluł łatwa piłkę do Ferrana a na koniec znowu źle ustawiony a miał tyle czasu. Tragiczny mecz.
4
@KamQiX Wystarczy pójść na krzywuchowe moczary i masz klimacik z trailera :P
1
@Bykunn A z drugiej strony czemu każdy od razu widzi tu nienawiść? Widziałem wiele komentarzy (nie głupich wpisów hejtujących kobiety, bo to różnica), które treściwie tłumaczą dlaczego granie kobietą jest dla kogoś gorsze od grania mężczyzną, i sam mam podobnie. :) Wypowiadanie własnych odczuć a hejtowanie bez sensu to dwie inne sprawy.
0
@Seledynowy No jednak wiele zdań jest takich, że jednak ma bo musieli przenieść studio itp. itd. Nadal nie są takim gigantem jak inne studia np. CDP, więc i tak jest bardzo dobrze według mnie, ale ja rzadko narzekam, bardziej rozumiem i wspieram, staram się wyciągnąć max przyjemności z tego co daje producent.
1
@marcin62 Nic specjalnego, i5 12400f, RTX4060 i 16gb ramu, w miastach fps potrafią spaść do 60 ale tak to stałe około 100 klatek.
1
@AduŚ07 To zależy jakie masz podejście, bo jedynka to jednak już stara i toporna produkcja, dwójka już lepsza chociaż jeszcze trochę liniowa.
2
@Safrani No, ale dla Linkin Park pierwszy raz tam pojadę i wydam te 500 zł :(
2
@marcin62 Dobrze, że w ogóle w trakcie wojny dowieźli :) Grałem już jakieś 30-40 godzin i wcale nie jest tak źle, jak ludzie piszą. Idealnie nie jest ale fun z gry mam.
1
@marcin62 STALKER 2 wcale nie jest taki zły, a patrząc na studio które go robiło i Redów, to można wyciągnąć zdecydowanie więcej więc jestem dobrej myśli.
1
@Kamiloza91 Zdecydowanie nie, ale martwię się, że znowu w 1/4 LM pomimo dobrej gry jakiś fatalny błąd skończy się kompromitacją. Za długo się to za nami ciągnie, a Flick na to po prostu nie zasługuje póki co bo gra się ogromnie poprawiła.
1
@Kgorecki2500 Do tego na początku jeszcze dopisek, że trailer prerenderowany na karcie graficznej RTX, która nie została jeszcze oficjalnie wydana :) A znając życie przy premierze tej gry na rynku będzie królował już RTX7090 :P
0
@Stinger_ Co bym nie napisał i tak odpowiesz atakiem i będziesz uważał swoje zdanie za ważniejsze, więc dyskusja nie ma sensu. Z Hiszpanią i Holandią to była przenośnia o megalomanii na temat reprezentacji, bo ewidentnie bronisz ich poziomu i tego gdzie jesteśmy. Na to też pewnie odpowiesz bo nie potrafisz zostać bez ostatniego słowa, ale ja kończę.
0
@Stinger_ No bo są na tym samym poziomie co my. Litwa, Finlandia, Węgry, Czesi, Słowacja i tym podobne to są rywale na naszym poziomie z którymi możemy równo rywalizować. Gadanie od razu po losowaniu, że zajęcie trzeciego miejsca to KOMPROMITACJA już mówi o naszym EGO wybujałym w kosmos i wymaganiu od tej kadry nie wiadomo jakich wyników. To Ty właśnie nie rozumiesz a próbujesz tutaj na siłę kłótni szukać. Ja nie mam zamiaru się z Tobą spierać. A to, że jesteśmy na poziomie Holandii czy Hiszpanii pokazało euro, gdzie pompowano nasze jakiekolwiek szanse na wyjście z grupy z Francją, Holandią i Austrią. Każda z tych ekip jest poza zasięgiem i cud musiałby się zdarzyć żebyśmy wyszli z tamtej grupy. Ja mówię o ogólnym traktowaniu naszej kadry a nie o tym co Ty tam uważasz.
0
@Stinger_ Dobra uważaj sobie co tam chcesz, wierz dalej, że nasza repka będzie wygrywać z Hiszpaniami i Holandiami :D Ja sobie spokojnie będę obserwował bez zbytniej podniety że mamy topowych graczy w topowych ligach.
Kompletnie nie rozumiesz o co mi chodzi, Barca przegrała z Las Palmas, straciła punkty z Osasuną, też są słabsi? Od 2016 roku nie graliśmy w finale LM, nie wychodziliśmy z grupy a Olimpique Lyon wychodził, też jesteśmy słabsi? Po prostu Polska nie jest hegemonem w piłkę nożną jako reprezentacja i tyle, pogódźcie się z tym to będziecie spokojniej oglądać mecze. Stawianie tutaj Włochów, mistrzów Europy to już całkiem hit.
5
@Antimadridista_WR Wiadomo, że drugi, bo pewnego męczennika nikt nie pobije, dobry chwyt! :D
1
@Stinger_ Ale Ty od dziś oglądasz piłkę nożną? Przecież w reprezentacji nie liczy się gdzie grają jednostki tylko zgranie całej ekipy, a u nas nigdy się to nie przekładało na wyniki. Na wybitnym Euro 2016 topem był Pazdan z Legii Warszawa i Kapustka którego nikt nie znał.
1
@LukaszFan Tak tak.. :D @FcPortoFan1999 to gra słów a Wy już się czepiacie, po prostu jesteśmy słabsi niż większość kibiców oczekuje i nigdy nie będziemy rywalizować z TOP10. @Stinger_ Lewy 37 lat zaraz, schyłek kariery, Zieliński który nie jest wybitny i kto jeszcze? W obronie ktoś gra w Bayernie? Słaby Dawidowicz, Betoniarek który nic dobrego nie gra w PL? Zejdzcie na ziemie.
1
@FcPortoFan1999 Jaki obciach? Z Finlandią będziemy się bili o drugie miejsce i jak go nie zajmiemy to będzie całkiem normalne. Nie zdziwię się jak jeszcze z Litwą stracimy punkty bo to ten sam poziom. Jedynie Malta do łyknięcia na 6pkt bez problemu powinna być, reszta to otwarte karty. Przestańcie z naszych robić Brazylie z 2002 bo obciach to Wy robicie. :D
1
Ciekawe kiedy w końcu zaczniemy traktować naszą repkę tak jak się powinno, czyli jak Europejskiego średniaka :P Te 6 miejsce w rankingu po Euro 2016 namieszało w głowach co niektórym i chyba za dużo wymagają. Taka Finlandia to nasz poziom, powinniśmy celować w baraże bo HIszpania/Holandia poza zasięgiem jest.
0
@clyde Wszystko zrozumiałe, Ciri idealnie pasuje w fabułę i w ogóle, nie mogło być chyba inaczej. Jednak wczuta, tak jak napisał @marcin62 już nie będzie taka sama, wiem po sobie z innych gierek. :)
2
@MessiForeverTheBest Po to, że w internecie generalnie ludzie od razu Cię wyzywają za Twoją własną opinię. W tym przypadku zauważyłem, że każdy kto krytykuje Ciri jako głównego bohatera jest linczowany. @Kgorecki2500 Ja absolutnie nie hejtuję, to nie w tę stronę. A na rodzimych Redów nigdy złego słowa nie powiem bo to nasza duma narodowa.
1
Wiedźmin IV, jak tam po trailerze? Ja zasnąłem i obejrzałem dziś rano.
Powiem Wam swoje przemyślenia i guzik mnie obchodzi co kto myśli. NIE LUBIĘ GRAĆ KOBIETAMI, tym bardziej w grach RPG gdzie lubię się utożsamiać z postacią. Geralt to był badass, wjeżdżał z buta i rozganiał towarzystwo, jakoś w tego typu grać kobietami gra mi się ŹLE, i tu nie chodzi o spermiarstwo czy inne podobne, po prostu tak mam. Ciri nie ma tego charakteru i nie bije od niej taki respekt jak od Geralta, może gra to zmieni, zobaczymy. :)
Mimo wszystko czekam z niecierpliwością co tam redzi na nowym silniku wystrugali, bo za dwa lata immersja świata i możliwości to będzie coś pięknego.
1
@D10SLEO Ferran ładował manę tak długo :D Ale Kobel się nie popisał tutaj.
0
@bartekvisca Mają być dwie zapowiedzi/nowości po których opadną ludziom szczęki. HL3 to jeden z domysłów. :)
1
Marian zaczął młotem skuwać posadzkę w meczu Jagi :D Zaraz go pogonią spod kamery.
7
Hejterzy Legii się już odpalają, że grali z kelnerami a dziś w końcu przeciwnik... :D Beka z takich typów.
0
Jeszcze Benfica i Atalanta. O ile Benfica to już nie ta ekipa sprzed lat to Atalanta napsuje nam krwi.
1
Spalony :)) 3pkt są, szczerze to nie wierzyłem
1
Ferran już nie ma siły z wrażenia.
3
Kobel dziś najgorszy na boisku, 3 bramki zawalił. Przy Raphie zero reakcji, źle ustawiony, potem wypluł łatwa piłkę do Ferrana a na koniec znowu źle ustawiony a miał tyle czasu. Tragiczny mecz.
0
Jeszcze Hublot wchodzi...