11 grudnia 2024, 22:45
17
Ferran ładował ulti przez 10 sekund przed strzałem xD
11 grudnia 2024, 22:42
0
Oijj nie wywieziemy tu punktów... :€
11 grudnia 2024, 22:40
4
Jak czytam komentarze to połowa tutaj chyba nie zna podstawowych przepisów albo jest tak zaślepiona Barcą że widzą wszędzie błędy.
11 grudnia 2024, 22:38
Skończyło się Neuerowanie
11 grudnia 2024, 22:34
Rekin dobijacz xD
11 grudnia 2024, 22:30
Jak te zmiany nie wy**bią nas na minę to ja nie mam pytań haha :D Flick gra w szachy 5d
I tak szacun za noszenie 10 chłopa na plecach przez 70 minut
11 grudnia 2024, 22:29
Kolejne podanie do bramkarza
11 grudnia 2024, 22:27
O Jezu jeszcze Franklin, RIP KURŁA
O nie, gorzej od De Jonga chyba tylko Ferran wygląda jak wchodzi...
11 grudnia 2024, 22:20
Jeszcze De Jong nie wszedł a już głupie zagranie... Szkoda. Po co on go popychał to ja nie wiem.
11 grudnia 2024, 22:18
Nie było spalonego bo Cubarsi go wypchnął na spalonego
1
Cubarsi styki przepalone, co za głupota
11 grudnia 2024, 22:17
2
Pena zamyka mordy największym hejterom chyba xd
11 grudnia 2024, 22:14
Spokojnie zaraz wejdzie De Jong i BVB odrobi
11 grudnia 2024, 22:13
Ale uciszona Signal Iduna :D wrażenie jakby gol widmo
11 grudnia 2024, 21:55
@GeraltzKatalonii U nich same spalone z tych akcji, u nas nie :) Czyli u nas funkcjonuje obrona a u nich słabo.
11 grudnia 2024, 21:50
Póki co fajny meczyk, żadnych błędów po naszej strony a my mogliśmy już prowadzić :) dokładność poprawić i 3pkt nasze
11 grudnia 2024, 21:42
Pułapka offsajdowa to chyba ćwiczona przez 80% treningu. Pięknie to robimy .
11 grudnia 2024, 21:30
Całkiem inna drużyna w tej LM, intensywność na innym poziomie
11 grudnia 2024, 21:21
Jak piłka minie Kobela to będą jeszcze obrońcy... Co ćpał pan drugi komentator?
11 grudnia 2024, 21:18
@LukaszFan Ale bilans to znaczy, żeby jak najwięcej strzelić i jak najmniej stracić. Autobusem nie stracisz ale też nie strzelisz, więc bilans będzie słaby...
11 grudnia 2024, 21:15
Jak jakiś głupi błąd nie rozwali meczu to jest szansa na dobry wynik
11 grudnia 2024, 20:46
@LukaszFan Nic głupszego dziś nie przeczytam
11 grudnia 2024, 12:43
3
@MichuZ44 Obaj ignoranci, bo każdy ma prawo robić to co mu się podoba, a jak kogoś to boli to ma problem. :P
10 grudnia 2024, 21:48
Ale książkowy karny xD lepiej się nie da
10 grudnia 2024, 21:39
Rodrygo na boisku, wzmocnienie Realu
10 grudnia 2024, 21:12
De Roon opłacony
10 grudnia 2024, 20:48
Marciniak znowu wydrukuje pod Real? :P
10 grudnia 2024, 20:44
Look Man, Real Madrid is in bad shape, You can do IT!
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
17
Ferran ładował ulti przez 10 sekund przed strzałem xD
0
Oijj nie wywieziemy tu punktów... :€
4
Jak czytam komentarze to połowa tutaj chyba nie zna podstawowych przepisów albo jest tak zaślepiona Barcą że widzą wszędzie błędy.
0
Skończyło się Neuerowanie
0
Rekin dobijacz xD
0
Jak te zmiany nie wy**bią nas na minę to ja nie mam pytań haha :D Flick gra w szachy 5d
0
I tak szacun za noszenie 10 chłopa na plecach przez 70 minut
0
Kolejne podanie do bramkarza
0
O Jezu jeszcze Franklin, RIP KURŁA
0
O nie, gorzej od De Jonga chyba tylko Ferran wygląda jak wchodzi...
0
Jeszcze De Jong nie wszedł a już głupie zagranie... Szkoda. Po co on go popychał to ja nie wiem.
0
Nie było spalonego bo Cubarsi go wypchnął na spalonego
1
Cubarsi styki przepalone, co za głupota
2
Pena zamyka mordy największym hejterom chyba xd
4
Spokojnie zaraz wejdzie De Jong i BVB odrobi
1
Ale uciszona Signal Iduna :D wrażenie jakby gol widmo
0
@GeraltzKatalonii U nich same spalone z tych akcji, u nas nie :) Czyli u nas funkcjonuje obrona a u nich słabo.
1
Póki co fajny meczyk, żadnych błędów po naszej strony a my mogliśmy już prowadzić :) dokładność poprawić i 3pkt nasze
1
Pułapka offsajdowa to chyba ćwiczona przez 80% treningu. Pięknie to robimy .
0
Całkiem inna drużyna w tej LM, intensywność na innym poziomie
0
Jak piłka minie Kobela to będą jeszcze obrońcy... Co ćpał pan drugi komentator?
0
@LukaszFan Ale bilans to znaczy, żeby jak najwięcej strzelić i jak najmniej stracić. Autobusem nie stracisz ale też nie strzelisz, więc bilans będzie słaby...
1
Jak jakiś głupi błąd nie rozwali meczu to jest szansa na dobry wynik
4
@LukaszFan Nic głupszego dziś nie przeczytam
3
@MichuZ44 Obaj ignoranci, bo każdy ma prawo robić to co mu się podoba, a jak kogoś to boli to ma problem. :P
2
Ale książkowy karny xD lepiej się nie da
0
Rodrygo na boisku, wzmocnienie Realu
1
De Roon opłacony
1
Marciniak znowu wydrukuje pod Real? :P
1
Look Man, Real Madrid is in bad shape, You can do IT!