kuz

1

@A4ron Oni już dawno wstydu nie mają, a koleś (nie wiem jak to wygląda dokładnie) pewnie nie strzelił bramki od kilku miesięcy więc nawet jakby Kultywatorowi Pierdziszewo załadował to by się cieszył jak po**bany.

kuz

1

@vangoor kluczowe jest tu "nieumyślne". Diler ma świadomość co towar robi z ludźmi i ku swojemu dorobkowi świadomie ich zatruwa. I nie mówię, że to było nieumyślne bo sprawy nie znam dokładnie, ale sąd tak orzekł więc taki jest też wyrok.

kuz

2

@vangoor Wyrok pierwszego za niski, ale dilerzy to taki sam ściek co mordercy. Sprzedają gówniarzom syf który wyniszcza organizm i dorabiają się na tym kokosów.

kuz

1

@jacob345 Celowanie zawsze jest lepsze z myszką i klawiaturą. Tylko auto aim ratuje konsolowe produkcje.

kuz

13

Przypomnę, że Negreira ustawiał mecze, Messi kradł złote piłki a Real ma 15 prawdziwych Lig Mistrzów, a nie jakieś nowe formaty dla debili.

kuz

1

To jest hit kurna

kuz

18

Jutro caso Negreira nabierze rozpędu. Poza tym Liga Mistrzów skończyła się w poprzednim sezonie.

kuz

2

Mbappe stracił wszystkie swoje atuty w Realu, nawet piłki nie umie przyjąć. Coś jak Lewy za Xaviego po mundialu, zupełnie inny zawodnik.

kuz

0

Liczymy dziś na coś? Czy na to co zawsze?

kuz

9

@macio_944 zesrają się metr przed kiblem, jak zawsze :)

kuz

1

O w Andrzejki gramy o 14, zajebiście :)

kuz

1

O, DeJong wchodzi. Jeszcze przegramy.

kuz

1

Zaraz gol Brestu na pobudzenie bo śpimy od czasu gola

kuz

4

@Jakchcesz O komentatorów mu chodziło, bo nie wiedzą kto to xD

kuz

2

Komentatorzy Bernala nie znają nawet haha, ta cisza niezręczna.

kuz

0

Żeby ten pech się nie zemścił

kuz

6

Jak ktoś dzisiaj jakiegoś babola popełni i stracimy punkty to Flick go rozszarpie w szatni

kuz

5

Najgłupsze w dzisiejszej piłce , var nie może zareagować że był albo nie było rożnego. Chore.

kuz

0

Jeden z najlepszych piłkarzy na ŚWIECIE. Bez dwóch zdań.

kuz

0

@partymaker A co odj**ał? Nie mogę znaleźć.

kuz

0

Jutro wszystko wskazuje na wygraną Liverpoolu, więc Real zgarnia 3 pkt. Jeżeli jednak rządowi przegrają to już będzie gorąco w majtach. Floro już krytykuje nowy format bo Real nie zdobywa punktów, a jutro może się zacząć bojkot. :D Już widzę przed oczami te gadanie, że to już nie jest Liga Mistrzów i oni nic nie muszą udowadniać, bo LM skończyła się w poprzednim sezonie. Bardzo ciekawe starcie jutro.

kuz

2

Ale co De Jong wczoraj przy bramce na 2-2 najpierw złamał linię spalonego, a potem się przyglądał jak zawodnik Celty ładuje bramkę to Jego. Tragiczny jest.

kuz

0

@4drian0 Ja gram w full HD, mimo 100 FPS gra nadal wydaje się mało płynna. Mikroscinki pomimo moda nadal występują, no i oświetlenie jest zbugowane momentami.

kuz

0

Modziki do stalkera na optymalizację i mniej HP mutantów już są jakby co :P na nexusie do pobrania.

kuz

0

@FcPortoFan1999 Jeszcze mnie trzyma po wczoraj, ale strata punktów i tak boli :P

kuz

0

Wow, dobrze, że nie oglądałem wczoraj meczu... widzę, że znowu po błędach przegrywamy trudne, ale spokojnie do wygrania spotkanie.

kuz

8

@kanver_ W Sportingu nie ma na to szans, musieliby wygrać LM

kuz

4

@macio_944 Narobili zielonych łąk generowanych za pomocą AI i tyle. W tych czasach to żaden wyczyn, wszystko zależy ile terenu będzie ciekawego a nie zapełniającego przestrzeń.

kuz

0

@Comentateiro Nie porównuj piłki klubowej do repki proszę...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?