kuz

9


Nie no, jaki jest taki jest ten Vini, ale pokazywanie takich memów na oficjalnym streamie to już coś nie tak jednak. Czy każde poważniejsze wydarzenie musi już schodzić na psy?

kuz

1

Natalie Portman nawet wpadła

kuz

0

Rodri trochę jak cygan wygląda :D

kuz

2

@fcbarcelona1899oskar Na twitterze, ale nie szukaj bo to imbecyl

kuz

3

@BulaKG domokrążca rozkłada już telebim @Piotr,1985 nie ma w tym roku w TV, oglądaj meczyki na youtubie będą transmitowac

kuz

1

@dzbanke Większa część świata piłkarskiego gościa nienawidzi, ale w madrycie i tak będą mówić, że to nagonka Barcelony

kuz

8


They boys are rollin!

kuz

2

Gruby z ekipą na czerwonym dywanie!

kuz

15

@Sulimo Normalny kibic Realu na twitterze? Rzadko spotykane zjawisko.

kuz

0

@mariosss20 A nie pomyślałeś, że w tych czasach już by latały zdjęcia z lotniska z lądowania gwiazd i delegacji Realu? Nie ma ani jednego, bo zostali w Madrycie.

kuz

1

@ChiefKeef Każdy kto ma choć trochę pojęcia na temat awiacji wie, że lecieli by private jetem ale nie propellerem jakimś z dupy, ludzie...

kuz

15

@ChiefKeef Serio, już uwierzę, że cała elita z Madrytu leci jakimś Beech 1900D do Paryża na galę :D Oni są chorzy na tym notatniku

kuz

1

@Kuchar rzondowi lecom!

kuz

4

@KyngPyng Kamil Gala ich wiezie trolejbusem

kuz

8

@Culer9002 Wlecą na spadochronach i zgraną wszystko

kuz

1

Spokojnie, zaraz będzie awaria samolotu itp. oni na wszystko znajdą wytłumaczenie. A to, że złota piłka jest dla nich niczym to powiedział woźny którego już natychmiastowo zwolnili.

kuz

4

Madrycioki niech lepiej już układają narrację, że jednak żartowali z tym "nic nie znaczącym plebiscytem" i "nagrodą żartem", bo może się okazać zupełnie co innego. :D

kuz

7

@CLS63AMG To nie Gavi, to fanpage

kuz

3

@Roobo W tym roku trąbili, że będzie inaczej i przed samą galą dopiero poinformują.

kuz

22

Chłop dostanie jednak tę ZP ale nie odbierze osobiście bo "madridismo" się obraziło łącznie z nim na fejka. To by było jeszcze lepsze. XD

kuz

0

@Benz No nie, UEFA nic do tego nie ma

kuz

1

@Aragorn33 Kochają go tam jak wszędzie :)

kuz

1

@Benz Ale to France Football a nie UEFA

kuz

0

@CLS63AMG Cały świat przeciwko Kamilowi, ostatnie kilka dni to ciężary dla Jego silnej psychiki.

kuz

0

@Stinger_ To tylko potwierdza jaki odbiór ma w świecie piłki Vinicious i jego pajacowanie, że oprócz kibiców Realu wszyscy go nienawidzą.

kuz

1

@Stinger_ Nadal będę ubolewał, że Dani nie dostał bo serio dawno ktoś inny niż napastnik nie zasłużył tak bardzo jak on.

kuz

11

@Stinger_ Carvajal zasłużył najbardziej, ale będę się cieszył z każdego bo nie wygra Vinicious, który jest dobrym piłkarzem, ale idiotą boiskowym.

kuz

1

Gala oskarża nawet polskie media o udział w antimadridismo, bo Vini miał wygrać ZP a oni nie pokazują nigdzie gali, a jak był Lewy czy Messi to leciała.
To jest jakiś eksperyment społeczny jak ludzie reagują na idiotę w internecie, nie wierzę, że nie.

kuz

3

@messi33 Ale co się przez miesiąc nawrzucał zdjęć Viniego aż do zdobycia ZP to Jego :D Ten koleś to mem

kuz

0

Czy to Messi czy Ronaldo zawsze byli na gali, czy wygrał jeden czy drugi. Nadchodzą czasy, że gwiazdeczki się obrażają i zero szacunku do kogokolwiek. Potwierdza to jakim człowiekiem jest Vinicious.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?