Nie no, jaki jest taki jest ten Vini, ale pokazywanie takich memów na oficjalnym streamie to już coś nie tak jednak. Czy każde poważniejsze wydarzenie musi już schodzić na psy?
@mariosss20 A nie pomyślałeś, że w tych czasach już by latały zdjęcia z lotniska z lądowania gwiazd i delegacji Realu? Nie ma ani jednego, bo zostali w Madrycie.
Spokojnie, zaraz będzie awaria samolotu itp. oni na wszystko znajdą wytłumaczenie. A to, że złota piłka jest dla nich niczym to powiedział woźny którego już natychmiastowo zwolnili.
Madrycioki niech lepiej już układają narrację, że jednak żartowali z tym "nic nie znaczącym plebiscytem" i "nagrodą żartem", bo może się okazać zupełnie co innego. :D
Gala oskarża nawet polskie media o udział w antimadridismo, bo Vini miał wygrać ZP a oni nie pokazują nigdzie gali, a jak był Lewy czy Messi to leciała. To jest jakiś eksperyment społeczny jak ludzie reagują na idiotę w internecie, nie wierzę, że nie.
Czy to Messi czy Ronaldo zawsze byli na gali, czy wygrał jeden czy drugi. Nadchodzą czasy, że gwiazdeczki się obrażają i zero szacunku do kogokolwiek. Potwierdza to jakim człowiekiem jest Vinicious.
9
Nie no, jaki jest taki jest ten Vini, ale pokazywanie takich memów na oficjalnym streamie to już coś nie tak jednak. Czy każde poważniejsze wydarzenie musi już schodzić na psy?
1
Natalie Portman nawet wpadła
0
Rodri trochę jak cygan wygląda :D
2
@fcbarcelona1899oskar Na twitterze, ale nie szukaj bo to imbecyl
3
@BulaKG domokrążca rozkłada już telebim @Piotr,1985 nie ma w tym roku w TV, oglądaj meczyki na youtubie będą transmitowac
1
@dzbanke Większa część świata piłkarskiego gościa nienawidzi, ale w madrycie i tak będą mówić, że to nagonka Barcelony
8
They boys are rollin!
2
Gruby z ekipą na czerwonym dywanie!
15
@Sulimo Normalny kibic Realu na twitterze? Rzadko spotykane zjawisko.
0
@mariosss20 A nie pomyślałeś, że w tych czasach już by latały zdjęcia z lotniska z lądowania gwiazd i delegacji Realu? Nie ma ani jednego, bo zostali w Madrycie.
1
@ChiefKeef Każdy kto ma choć trochę pojęcia na temat awiacji wie, że lecieli by private jetem ale nie propellerem jakimś z dupy, ludzie...
15
@ChiefKeef Serio, już uwierzę, że cała elita z Madrytu leci jakimś Beech 1900D do Paryża na galę :D Oni są chorzy na tym notatniku
1
@Kuchar rzondowi lecom!
4
@KyngPyng Kamil Gala ich wiezie trolejbusem
8
@Culer9002 Wlecą na spadochronach i zgraną wszystko
1
Spokojnie, zaraz będzie awaria samolotu itp. oni na wszystko znajdą wytłumaczenie. A to, że złota piłka jest dla nich niczym to powiedział woźny którego już natychmiastowo zwolnili.
4
Madrycioki niech lepiej już układają narrację, że jednak żartowali z tym "nic nie znaczącym plebiscytem" i "nagrodą żartem", bo może się okazać zupełnie co innego. :D
7
@CLS63AMG To nie Gavi, to fanpage
3
@Roobo W tym roku trąbili, że będzie inaczej i przed samą galą dopiero poinformują.
22
Chłop dostanie jednak tę ZP ale nie odbierze osobiście bo "madridismo" się obraziło łącznie z nim na fejka. To by było jeszcze lepsze. XD
0
@Benz No nie, UEFA nic do tego nie ma
1
@Aragorn33 Kochają go tam jak wszędzie :)
1
@Benz Ale to France Football a nie UEFA
0
@CLS63AMG Cały świat przeciwko Kamilowi, ostatnie kilka dni to ciężary dla Jego silnej psychiki.
0
@Stinger_ To tylko potwierdza jaki odbiór ma w świecie piłki Vinicious i jego pajacowanie, że oprócz kibiców Realu wszyscy go nienawidzą.
1
@Stinger_ Nadal będę ubolewał, że Dani nie dostał bo serio dawno ktoś inny niż napastnik nie zasłużył tak bardzo jak on.
11
@Stinger_ Carvajal zasłużył najbardziej, ale będę się cieszył z każdego bo nie wygra Vinicious, który jest dobrym piłkarzem, ale idiotą boiskowym.
1
Gala oskarża nawet polskie media o udział w antimadridismo, bo Vini miał wygrać ZP a oni nie pokazują nigdzie gali, a jak był Lewy czy Messi to leciała.
To jest jakiś eksperyment społeczny jak ludzie reagują na idiotę w internecie, nie wierzę, że nie.
3
@messi33 Ale co się przez miesiąc nawrzucał zdjęć Viniego aż do zdobycia ZP to Jego :D Ten koleś to mem
0
Czy to Messi czy Ronaldo zawsze byli na gali, czy wygrał jeden czy drugi. Nadchodzą czasy, że gwiazdeczki się obrażają i zero szacunku do kogokolwiek. Potwierdza to jakim człowiekiem jest Vinicious.