kuz

4

Widzę w mediach i ogólnie wśród niedzielnych kibiców znów jest moda na narzekanie na reprezentację i zwalnianie trenera. :) Nigdy się chyba nie nauczymy, że trzeba dać trochę więcej czasu komukolwiek, żeby mógł coś zbudować. Nawet Flick nie poradził sobie w Niemczech w krótkim czasie, a w Barcy robi cuda. Probierz jakiś pomysł ma, można być Jego fanem albo nie, ale trzeba dać mu trochę czasu. Mam nadzieję, że ma silną psychę i sam nie zrezygnuje. A, zapomniałem dodać, że graliśmy z solidnymi rywalami w tym roku, Portugalia, Chorwacja 2x, Szkoci (w naszym zasięgu, jeden mecz wygraliśmy, drugiego nie - bywa), wcześniej była Francja, Austria i Holandia. No sory, ale kadra w budowie nie zacznie nagle wszystkich klepać jak leci. Remis z Chorwacją czy wygrana ze Szkotami to już i tak dobre wyniki w tej dywizji jak na nasz potencjał, przestańmy z nas robić ekipę tier 1, bo nigdy nią nie będziemy.

kuz

0

My gramy Szkoci strzelają

kuz

7

@D10SLEO Nie, to był refleks Marineza, bo Muani strzelił obok niego i w ostatniej chwili wystawił nogę.

kuz

0

@macio_944 na GTA bym nie liczył w 2025

kuz

2

@Kapitan hawk Gdyby zaliczyć wyzywanie Gali na twitterze to by było więcej komentarzy niż u nas

kuz

1

@MesQueUnClub_87 Poczekaj do następnej środy na STALKERA 2

kuz

0

Muniek właśnie w TVP nawiązał do za dużej stopy Lewego? :D

kuz

2

@MOLESTA + nie poniesie żadnych konsekwencji oczywiście :) Kupili Mbappe, Galacticos 2.0 i Barca 6 pkt przed nimi? 4-0 w klasyku? No tak nie może przecież być.

kuz

10

@tbas On od zawsze tak gra, ślepy jest na takie zagrania. Casado już tutaj z asystą albo chociaż kluczowym podaniem...

kuz

0

Gramy słabo - klepiemy Sociedad na wyjeździe i odczarowujemy Anoeta.

Gramy dobrze - znowu wracają ciężary na Anoeta.

Taka kolej rzeczy.

kuz

3

Raz na jakiś czas zdarza się mecz gdzie nic nie wychodzi, i obawiam się że to właśnie ten...

kuz

2

Aj ten Pena... Słaby jak barszcz

kuz

1

@messiiiiik Sens miałoby gdybyś robił to nago albo siedząc w stodole pośród krów dla przykładu. Sam kontent oklepany milion razy, ale sukces zależy od skali głupoty w jakiej go przedstawisz.

kuz

0

Osasuna w tym sezonie to nie bolki do bicia. Jak Real zaprezentuje formę z ostatnich meczy to stracą pkt i Anczelot poleci

kuz

3

@tomek8756 Lubię i z wzajemnością. Szanujemy się od początku i nie widzę problemu by było inaczej. :)

kuz

0

Real trochę w dołku i już głosy o zwolnieniu Anczelota, u nas Koeman, Xavi kopali się po czołach tyle czasu ale "wierzyliśmy w projekt". Real wywali Anczelota i zatrudni kogoś innego, kto ich pewnie dźwignie i to nas zawsze różni od nich.

kuz

1

Komentarz usunięty

kuz

2

Komentarz usunięty

kuz

0

@FCB_dimiC No to tym bardziej, na randkę jednorazowo warto iść z kimś wartościowym, a oglądając z nią wywiady i śledząc media to ona jest tępa fest. Na bank jest kilka innych piłkarek, które mają cokolwiek do przekazania. Ja bym poszedł z Bonmati albo Putellas, bo bym się dużo dowiedział o Barcy itp. Ale jak ktoś patrzy tylko na dupę przy jednorazowej randce to sam się orze. Nikt się nie zesrał.

kuz

2

Komentarz usunięty

kuz

0

@Pawlak1992 Gyokeres jest z Portugalii a wiemy jak się kończyły transfery "gwiazd" z tej ligi. Kot w worku na wielką piłkę póki co, jeszcze trochę czasu potrzebuje.

kuz

1

@abram3k Nigdy w życiu, gościa chociaż da się słuchać, nie gada jak robot albo TTS

kuz

0

Jeszcze dalej od bramki Pena wariacie

kuz

1

Dobrze, lepiej z Brestem u Siebie przekroczyć od razu setkę :)

kuz

0

Gang uszatych na boisku

kuz

1

Jajcem załadował Robercig

kuz

4

Byle Panowie zbytnio nie olali tego meczu, bo punkty jak i gole są bardzo ważne.

kuz

1

Hansi im zrobi w przerwie jesień średniowiecza

kuz

4

Pena ręcznik, w końcu musi Szczęsny zacząć

kuz

2

Raphinha tylko przypomniał teraz jaki był za Xaviego, jakby ktoś zapomniał jakim kocurem się stał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?