kuz

1

Vini dostaje ZP: Nagroda zasłużona, bardzo legendarna i ekskluzywna.
Vini nie dostaje ZP: Ten plebiscyt już dawno nic nie znaczy.
Takie życie w głowach madrycioków.
A to, że nie leci na galę bo nie wygrał pokazuje jaki on ma szacunek do wszystkiego wokół. Bananowy koleś, który tylko swoją krzywdę widzi, nic więcej, zero honoru.

kuz

0

W końcu poszli po rozum do głowy, tylko jak zatrudnią Xaviego to nie wiem, czy to taka dobra decyzja...

kuz

1

@Pedri16Future Żeby oni tylko walczyli i tyle, a tu się rozchodzi o te konferencje i rzeczy które się dzieją poza klatką. Ataki z partyzanta, mieszanie półświatka, obrażanie wszystkiego i wszystkich, to się wymknęło spod kontroli bo więcej ludzi (w tym dzieci) ogląda te konferencje niż samą galę. Bardzo dobrze, niech się za to wezmą.

kuz

0

@okiemtypera_lucaxx95 Vini wygra, walnie gadkę pod dedykacje dla kontuzjowanego Carvajala i będą się wszyscy lizać po jajkach w Madrycie. Szkoda Daniego bo zasłużył najbardziej.

kuz

1

@dylanwzgw A niech sobie dostaje. Fajnie będzie poczytać komentarze Jego fanów, którzy jeszcze rok temu pisali, że ta nagroda jest bezwartościowa i nie ma żadnego prestiżu.

kuz

1

Kopie chłopa w łeb i nie ma karnego xZ

kuz

0

Jestem zdania że gole z karnego to żaden wyczyn indywidualny. Fakt, trzeba też trafić i potrafią odblokować, ale każdy mógłby zostać wybrany do wykonania i mieć dwa gole, losowy przypadek.

kuz

0

Madrycioki dalej w borach? Dzień dobry kochani! Piękny dzień!

kuz

2

Negreira, halucynacja, taka... sytuacja... xD No nie bylo lepszego tygodnia!

kuz

5

@Pedri16Future Ci nagrywający też nieźli, zamiast podejść do sprawy na chłodno jak dorośli, to lamentują przy dzieciach, że psy zagryzły drugiego psa. Ja to bym raczej zapewniał, że nic się temu małemu na pewno nie stało i wszystko jest w porządku a nie płakał w niebogłosy i jeszcze traumatyzował dzieciaki.

kuz

2

@kanver_ Doskonały przykład z Flickiem, że można od razu wszystko zmienić o 180 stopni i sprawić, że drużyna gra lepiej. Te biadolenie z budowaniem projektu itp, ile on tam już jest? Dwa sezony? Trzy? Nie ma to sensu.

kuz

24

Kiedy myślisz, że Flick nie może być już mądrzejszym i dojrzalszym gościem, przychodzi kolejna konferencja i znowu masz wątpliwości.

kuz

1

@Eto'o9 R10 Odpoczną sobie z Crveną Zvezdą, jutro lecimy z madryciakami jak z dziećmi.

kuz

0

@Cvzx To Deportivista z moczu i kału

kuz

1

@Sulimo Świetny jest, całkiem inny niż wszystkie. A placki tak samo krytykują jak Sharp Edges np. :)

kuz

35

Pedri: "Hansi powiedział nam, żebyśmy nie strzelali tak wielu goli Jego byłemu klubowi, ale gdy to mówił Raphinha był w toalecie."
Nawet śmieszne. :D

kuz

0

Crvena Zvezda Ty już wiesz co...

kuz

76

Żona w szoku, pierwszy raz od dawna idę spać szczęśliwy po lidze mistrzów z topowym zespołem.

kuz

3

@Coutinho007 Olmo jednak pewniejszy chyba

kuz

3

Casado twardy gość, stłuczenie mocne tylko

kuz

0

Proszę nie, proszę nie, proszę nie

kuz

0

Co jak co, ale interwencja Penyi z początku meczu z Kanem była mega ważna :D

kuz

0

3 to chyba w 5 minut nie stracimy ? :P Juz można świętować ?

kuz

0

Flick ... Trener Barcy, czyli Hansi Flick. Chat GPT.

kuz

1

Nawet sędzia im dziś nie pomógł , a wszystko gwiżdże pod Bayern

kuz

2

4-1 oni chcą już końca a tu jeszcze Gaviria przy linii xD

kuz

1

Balde igra z ogniem

kuz

5

Mniej podań, odejście od dna Barcy, 4-1 z Bayernem. Coś niesamowitego Hansi!

kuz

0

Jaki spokój, co jest do uja?! :D

kuz

3

Joga Koundito xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?