lithotripter
Dołączył/a: kwiecień 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Gall Tzn ja nie tyle zmieniłem zdanie, co mam gorszą opinię wobec PO po tej kampanii. Można powiedzieć, że od La Rambli, bo głównie tu widzę linki do różnych informacji xd Nie, żeby wcześniej była dobra. Teraz po prostu jest jeszcze gorsza.
1
@DTMisTheBest Mi osobiście przeszkadza, ale każdy ma prawo do swojego zdania
1
@DTMisTheBest A niedługo okaże się, że także prezydentem XD
1
@Sinirsey Tłusta i lekko kwaśna śmietana
3
@Kluivert_P Piękne. Nie chcę się czepiać, ale piszę się creme fraiche. Chyba anglicy nie mają takiego określenia xd
2
@DTMisTheBest Jedno nie wyklucza drugiego
3
@Kgorecki2500 Jak w Infiltracji, jeden z moich ulubionych filmów
3
@Kgorecki2500 Gdybym mieszkał w Toruniu to bym poszedł zniszczyć Konfederację od środka XD
0
@Kgorecki2500 No i elegancko co do zasady, tylko jak wyżej. Jak to udowodnić?
12
@Culer9002 Płatki śniegu. Nic dziwnego, że sra w gacie jak jest akcja sam na sam, skoro to go tak denerwuje XD
1
@Trencaxarxes https://pbs.twimg.com/media/F4UXy9HWYAABRfW.jpg
0
@Deathwing112 Mentzena
5
@BorzyKrzys Podoba mi się, że konto nadal działa i punktuje
0
@Eto'o9 R10 Powinni go kupić zamiast Olmo
6
@Ls0811 Wietnamczycy bardzo lubią ziemniaki
7
@blakkudium Ku*wa, przegrałem :/
0
@reakwon Tak, ale zamiast Olmo. Teraz już nie
0
@AlwaysBlaugrana Myślę, że prędzej będzie ostatecznie Nawrocki 52%. Ale obyś miał rację :D
1
@kid39 Chyba to oczywiste, że jeśli ktoś zamierza głosować na Trzaskowskiego, to nie ma tak nienawistnego stosunku wobec osób LGBT. Więc nie wiem, jak taki "argument" miałby kogokolwiek przekonać.
2
@wyrek Cyniczna gra, by ogłupiać ludzi to synonim kampanii wyborczej dla duopolu
1
@wyrek No to nie jest "wprost za tym" xd
Ja z góry zakładam, że każdy polityk kłamie. Tak jest bezpieczniej. Posłów Konfy z parlamentu UE też to dotyczy.
Mam nadzieję, że chociaż się zgodzimy, że obaj kandydaci i partie są tragiczni :D
1
@wyrek Jak jest wprost za tym? Ciągle powtarzał, że pakt migracyjny nigdy nie wejdzie w życie. A Polska nie jest zobowiązana, bo przyjęła Ukraińców (także może kłamać)
1
@wyrek Więc temat dla mnie nieistotny w kontekście drugiej tury, bo można sobie wróżyć z fusów co się stanie po wyborach xd
1
@RosjaninBut Ej no bez przesady, ja uwielbiam ziemniaki. Moje ulubione warzywo
0
@A4ron Wg mnie uprawniające do głosowania mogłoby być rozliczanie podatków w Polsce, nie obywatelstwo
2
@Chinaski No i fajnie, POzdrawiam
8
@Mathew16 https://i.imgflip.com/2rszck.png?a485520
1
@FcPortoFan1999 Moje urodziny na pierwszym miejscu. Przynajmniej dla mnie
1
@wyrek Nie, ale pis ma w tym temacie zerową wiarygodność.
0
@bartulek98 Jak to zasługuje, skoro sama na duopol głosuje? To decyzja Polski :D