lithotripter
Dołączył/a: kwiecień 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@bartulek98 Jak to zasługuje, skoro sama na duopol głosuje? To decyzja Polski :D
0
@MarKo7 Nie zgadzam się, to jest naprawdę wyjęte z kontekstu. Mentzen powiedział hipotetycznie mniej więcej, że jeśli bezinteresownie pomagał Jerzemu to jest frajerem i jest ostatnią osobą, która powinna być prezydentem. Okazało się, że jednak nie było to bezinteresowne, więc warunek nie został spełniony.
Obrzydliwe? Jak najbardziej. Wyjęte z kontekstu? Też.
0
@OBSERWATOR2021 Przecież my nie żyjemy w bańce. Jesteśmy częścią Unii Europejskiej, mamy bardzo złożone interesy z różnymi krajami. Wg mnie z CPK obawy nie były o to, że lotnisko w Berlinie będzie miało problemy. Tylko, że CPK będzie miało problemy wynikające z konkurencji lotniska w Berlinie. Jak dla mnie uzasadnione rozważania, szczególnie, że chyba powiedział to w 2018 roku. To było aż 7 lat temu.
A wyroki TSUE są obowiązujące dla krajów członkowskich, na co jako kraj się zgodziliśmy. Dla mnie Twoje gadanie "dla Trzaskowskiego wazniejsze jest jakieś zasrane TSUE niz polski interes" jest równoznaczne z "mogę olać wyrok sądu, bo mi się nie podoba".
0
@Gaucho Ja na Trzaskowskiego, ale nie mam twittera i nie mogę tam zagłosować xd
0
@barteq Zdecydowanie się zgadzam, widać brak doświadczenia w świeceniu ryjem do kamery
0
@Antimadridista_WR "Uwielbiam wylegiwać się przy basenie, ale nie dajcie się zwieść, że jest to łatwa praca."
Czasem myślę, że internet był błędem :/
0
@Rewolucja123 Ja na jutro jestem umówiony, nie wiem jak reszta
0
@Trencaxarxes No pewnie, można tak na to patrzeć. Nie mam nawet wcale obowiązku iść na wybory. Gdybym miał nie wybierać nikogo, to bym został w domu. Nie ma dla mnie sensu oddawanie nieważnego głosu, strata czasu. Dla mnie w demokracji mniejsze zło to żadna wymówka, tylko smutna rzeczywistość. Gramy kartami, które dostaliśmy.
3
@Mow_mi_Douglas Zawsze do kupujących będzie u mnie większa pogarda, niż do sprzedających.
1
@Wojciech123 Po wejściu Zandberga nikt już nie jest wysoki
0
@Trencaxarxes Ale o co chodzi? Coś tu jest niespójne? To jest mój wybór, że idę zagłosować na Trzaskowskiego, bo uważam go za lepszego kandydata. Zdecydowanie bliżej mi poglądowo do niego, niż Nawrockiego. Właściwie to nie mam aż takich problemów z samym Trzaskowskim, większą odrazę czuję do jego partii i koalicji. Stąd moje obrzydzenie.
W 1 turze był jeden kandydat, na którego mogłem zagłosować naprawdę z czystym sumieniem i to zrobiłem. Teraz już nie ma. Nie mam zamiaru się wstydzić, że w tej sytuacji wybieram mniejsze zło. Chociaż nadal uważam, że to zło.
0
@BezglutenowyPedri No bez przesady, wstydzić bym się mógł, gdybym w 1 turze na nich zagłosował. Teraz robię, co jest konieczne, bo inni mnie postawili w takiej sytuacji xd Co oczywiście nie znaczy, że jestem z tego zadowolony. Bardziej to będzie z obrzydzeniem, nie wstydem
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Nazio_87 Ja już to przeszedłem 5 razy i mam ochotę na 6 :D
0
@D10SLEO Podobnie wyjęte z kontekstu jak tekst Mentzena, że Nawrocki jest ostatnim człowiekiem, który powinien zostać prezydentem.
2
@Kondziu_FCB Hejt się nie skończy dopóki te dwie partie się nie rozpadną.
0
@FcPortoFan1999 Chyba, że nie zdadzą któregoś roku i będzie trzeba powtarzać SUMy
0
@Faro albo ciążę
1
@FcPortoFan1999 Nauka w Hogwarcie trwa 7 lat, jeszcze brakuje 4 sezonów
14
@Comentateiro Moim zdaniem strasznie pier*olisz XD, ale jak już to bym wybrał Patusiarska, żeby skrót RP został. Byłoby łatwiej przyjąć nową nazwę.
0
@Trencaxarxes Nie należy i nic takiego nie powiedziałem.
1
@jacobFCB Zgadzam się, poza tym jest kontrproduktywne. Jak się zdarzy prawdziwy agent putina, to nawet ludzie już nie zauważą.
Tak jak nazywanie pisu skrajną prawicą przez lewicowe media, nazywanie Zandberga komunistą przez Konfederatów, nazywanie Mentzena faszystą przez twitterowych lewaków i tym podobne. Ważne pojęcia tracą na znaczeniu przez takie rzeczy.
Ale błagam, 20 lat temu w podstawówce tak gadaliśmy "Ale tu je*ie! To się umyj"
A ludzie się cieszą z tej dziecinady. Mnie patologizacja życia publicznego jakoś niepokoi.
0
@Trencaxarxes "Za czasów PiS Telewizja Polska dostawała od rządu miliardy złotych wsparcia. Rok po wielkiej wolcie w TVP ta praktyka się nie zmieniła. W tym roku Telewizja może skonsumować nawet 1,6 mld zł z rządowej kroplówki."
Nowa jakość
1
@Gaz Ten ostatni gol jest chyba najbardziej absurdalny xd
7
@Trencaxarxes No nie ma co porównywać. Co nie znaczy, że nie można wyśmiewać i krytykować
0
@BillyButcher Ja mam zamiar głosować na Trzaskowskiego (z dużym obrzydzeniem). Nie przeszkadza mi to w krytykowaniu obu sztabów czy ich środowisk. Samemu Trzaskowskiemu nie mam aż tak wiele do zarzucenia, ale PO jako całość jest dla mnie prawie tak obrzydliwa jak pis xd
5
@jacobFCB Poważnie komuś imponują takie teksty rodem z podstawówki?
5
@BillyButcher To nie jest coś złego. Ale jak pochodzisz z bogatej rodziny, zarabiasz grube siano w sejmie i Twój mąż także, a twoja pomoc dla starszych osób w DPSie to kilka toreb ziemniaków, to wygląda to co najmniej śmiesznie. Jak dać żebrakowi 20 groszy. Niby lepiej niż nic, ale lepiej się tym nie chwal
7
@urbipl Oba sztaby i sympatycy bardzo się starają, żeby ich kandydat nie wygrał
0
@Ja124477yr4 A nie powinien być Alvarez na ataku, Rashford na lewej i Raphinha na środku?