lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
14
KIBICE BARCELONY W PIGUŁCE
wygrywasz 3 mecze z Realem ostatnio, przegrywasz jeden i już płacz nic nie potrafią i wywalanie trenera
WTF, chorągiewki to mało powiedziane
dobrze dla Realu że nie wyrzucił Ancellotiego rok temu po porażce 4-0 bo by LM nie wygrali
typowa mentalność januszowa
0
@sendesara
jaki dwumecz z Realem przegrany? o czym ty piszesz chłopie?
w tym sezonie 5 meczy z nimi i nasz bilans to 3-2 dla nas:)
0
@Tomasson81
no nie jest najważniejsza
0
@Rewolucja123
pod tym kątem tak, chociaż za Valverde wg mnie mieliśmy gorszy styl
ale z drugiej strony w Europie nie było tak źle bo 1/4 czy 1/2 LM praktycznie co roku były
dla mnie mistrzostwo w tym roku to piorytet:) a z Europy rozliczę Xavi za rok,
będzie miał już dłużej zespół, dostanie nowe transfery latem wtedy go ocenię z Europy:)
0
@Rewolucja123
nie rozumiem? pod jakim kątem?
0
@Kgorecki2500
jaki limit szczęścia człowieku? o czym ty mówisz zacznij oglądać i rozumieć piłkę
chcesz powiedzieć że jak ktoś wygra np. 10 meczy w tym 7 1-0, resztę np. 2-0, 2-0, 3-1 to znaczy że ma szczęście?
bilans w lidze 23-2-2 o czym my mówimy o jakim szczęściu? nie da się wszystkiego wygrywać ze szczęściem
3
@Kgorecki2500
a Mistrzostwo Hiszpanii to nie jest ugranie czegoś?
ludzie mnie tu załamują na stronie
4
@Rewolucja123
bo tu ludzie jak chorągiewki są:) jesteś tak dobry jak twój ostatni mecz
mecz nie wyszedł trudno gramy dalej, ważne jest Mistrzostwo Hiszpanii:)
jakoś rok temu pokonaliśmy ich tyle samo i jakoś Real dalej funkcjonuje:) takie mecze się zdarzają po prostu
0
@Kgorecki2500
ale zagraliśmy tak koszmarnie na 4-0 wczoraj? no nie
już bardziej mecz z SPH zasługiwał na taką naszą wygraną
zdarzyło się i tyle trzeba iśc po Mistrzostwo a Xavi ma kolejną lekcję z której wyciągnie wnioski
5
@FCB24
ochłoń chłopie albo zmień klub
5
FC BARCELONA
Niektórzy tu powinni chyba ochłonąć i przenieść się na inny sport albo w ogóle poza sport, bo wygrywać wszystkiego się nie da.
Wczoraj nie zagraliśmy źle ale mecz ułożył się tak jak się ułożył i tyle.
To nie znaczy że jesteśmy tak źli bo jednak w tym sezonie jesteśmy lepsi niż Real, 3-2 bilans dla nas + duża przewaga w lidze.
Nie zasłużyliśmy wczoraj na porażkę 4-0 ale tak wyszło. Ostatnio jakoś też straciliśmy pierwsi bramkę w lidze ale mimo wszystko odrobiliśmy, tu się nie udało a Realowi wchodziło wszystko.
To trochę jak mecz Liverpool United ostatnio, pomimo wygranej Liverpool i to wysokiej, to nadal United jest lepszym zespołem.
Ja tam nastawiam się i czekam na Mistrzostwo Hiszpanii:) to najważniejszy tytuł a Puchar choć też ważny ostatnio tyle wygraliśmy że mi styknie.
Po mistrzostwo Hiszpanii:)
Vamos Barcelono:)
0
@Godlo
ciężko powiedzieć czy są w gazie skoro przegrali z nami 2-1 w meczu o ligę, rzeczywistość zweryfikuje, wg mnie skończ z PK i tyle
0
@Godlo
zmierza po LM:) na razie to są w 1/4 dopiero
w gazie? oceniasz po jednym meczu? a ja przegrali w lidze to już nie byli w gazie?
ludzie ochłońcie bo jesteście jak chorągiewki tu
0
@Dundersztyc
NIE MASZ RACJI TO NIE JEST KORUPCJA
może być to nieetyczne ale nie jest to korupcja i nigdy nie bylo kupowanie raportów
nara
0
@Dundersztyc
a ty jesteś osobą myśląc? bo chyba nie bardzo skoro dla Ciebie nagłówki i cliick-baity to wyrocznia
sam najpierw poczytaj co to korupcja a potem pouczaj to jedno
oferował pomoc w rozumieniu na co VAR zwraca uwagę - czytaj doradztwo
a najważniejsze na razie mamy domysły i tyle nic więcej
żadnych faktów/dowodów itd.
widzę tendencja skazywania na domysłach rośnie
ty pewnie z tych co z zazdroscią patrzy na sąsiada i mówi ze pewnie ukradł
bez odbioru
0
@Dundersztyc
bo nie miał, było to już kilka razy tutaj podawane
opierajmy się na faktach a nie domysłach
4
@Bykunn
który nie miał wpływu na nic i któremu płacili za raporty sędziowskie
które zresztą były już tu ujawniane
i nie mylisz się jest dopuszczalne/nie jest nigdzie prawnie zabronione
6
@Bykunn
xD na co koleś dowodem, weź ochłoń
5
@karolup
nie zagramy w LM? chłopie brałeś coś, odstaw
1
@bartas97
ale jakich dowodów oczekujesz? są zeznania świadków itp.
to ty nie zarzekaj rzeczywistości, prawda boli tak jak zima u was:)
0
@Michael24
w aucie co jeździmy dużo/ auto rodzinne - opony na lato i zimę osobno, marki premium
do auto którym pokonuje rocznie 1000-1500 km tylko miasto, przechodzę w tym roku na całoroczne, ale też opony tych marek premium, aby jednak czuć się bezpiecznie
jeśli jeździsz dużo i wszędzie to jednak lato i osobno zima raczej polecam
5
@bartas97
historia nie jest bajeczką, nie musisz się wstydzić faszystowskiej przeszłości skoro im kibicujesz
1
@draxidox
kaszojadem?
weź człowieku może publicznie nie wypowiadaj bo mije głupotą na kilometr
0
@Kgorecki2500
no nie im więcej zarabiasz tym ci więcej zabierają
nie ma uczciwych w 100% podatków, więc raczej byś ich nie polubił
0
@Borneo
koncepcja, gadasz o teorii, która nie wiadomo czy się ziści
dawniej wierzono że dziś ludzkość będzie latać samochodami a jak wyszło tak wyszło
12 lat to bardzo mało czasu, na dziś nie ma podstaw aby mówić że samochody elektryczne są eko - są ale pseudo-ekologiczne
a co do ubrań to nie ludzie nie kupią bo w większości to badziewie
0
@Bobo25
a w ilu z meczy dopisał nam pech? no nie można w ten sposób tego rozpatrywać, tak jak mówię wynik 22-2-2 nie bierze się z przypadku czy formy bramkarza
chyba nie ma drużyny na świecie która każdy mecz gra pięknie i wygrywa po 3/4-0 no po prostu nie ma
pozdro
0
@Borneo
nadal i ciągle jesteś w błędzie
auta elektryczne od lat są i poprawy nie ma ani w zasięgu ani w tym ze są eko
zakaz ma być w UE a najwięcej zanieczyszczeń powoduje Azja która się z nas śmieje
na ten moment to jesteśmy eko-baranami jako UE, bo to co robia z ekologia nie ma wiele wspólnego
a ubrania z recyklingu to kolejny shit
0
@Bobo25
ale to chcesz powiedzieć że fartem te wszystkie mecze wygrywaliśmy?
w większości tych meczów równie dobrze mogliśmy je zabijać wcześniej
uważam że mimo wszystko w większości tych meczów bylismy lepsi i graliśmy nieźle a bilansu 22-2-2 no sorry ale nie można miec fartem
0
@Azrik
no nie odniosłeś się to przepychania kolanem i słabym graniu, a np. w ostatnim meczu z Realem graliśmy dobrze
wygrywanie 1-0 to ciągle wygrywanie, a jak to robisz seryjnie to nie jest to przypadek i ja tam nie widziałem abyśmy w większości tych meczów się męczyli
0
@Borneo
ależ oczywiście że jest to argument, 12 lat to bardzo mało czasu, na dzień dzisiejszy elektryki to szajs który nie ma nic wspólnego z ekologiom (palenie się aut, prąd z węgla, baterie i ich utylizacja)
no jednak co chwilę słyszy się o elektrykach co się palą, więc ta ilość nie jest żadna, jakoś o benzyniakach się tego nie słyszy
dziś w imię mody próbuje się wmówić że coś nie ekologicznego jest ekologiczne, co jest bzdurą i kłamstwem
szkoda że wodór nie ma takiej propadagandy, bo akurat on jest bez wad i dużo więcej zalet