1

@Rewolucja123
ale których młodych ty chcesz ogrywać? aż tak wiele talentów już nie mamy
owszem powinniśmy zapewnić sobie mistrza i potem trochę wprowadzać młodych ale aby grali też z najlepszymi i z nimi się zgrywali a nie sami ze sobą i wymieniać całą jedenastkę

Yamal, Chadi Riad, Pablo Torre- aby go ostatecznie zweryfikować i może jeszcze z jednego co się wyróżnia

1

@VamosGirl
huawei watch gt3 pro

1

@Lionel_Messi10
no to można by uznać wtedy kadrę z nimi za zamkniętą:)

0

@Lionel_Messi10
zostawiając Raphina w takim składzie brakuje ciągle jeszcze jednego skrzydłowego i napastnika

0

@Lionel_Messi10

wszyscy nie odejdą ale pewnie z 2-3 odejścia z tego będą

na pewno dobrze by było jakby przyszedł Inigo, Gundogan, Messi

w przypadku odejścia skrzydłowych potrzeba też będzie nowego skrzydłowego/wych

ter stegen/pena

kounde/s.roberto-araujo-christensen/inigo martinez-balde/alonso

gundogan/gavi-de jong/busi-pedri

messi-lewy-dembele

w przypadku odejscia raphinha, ferran, fati - to skrzydłowi są niezbędni bo wtedy nie ma nawet miejsca na rotacje, z drugiej strony nie wierzę że wszyscy 3 odejdą


1

@Kidd
No troche z ubraniami tak mam ostatnio:) w necie Oki w domu średnio

0

@Emhyr
wpływy a przychód to po pierwsze 2 odrębne kwestie
po drugie ultimo amortyzacji niczym nie regulujesz aby być na plus:)

i jasne możesz takiego zawodnika sprzedać, dobre nieważne dyskusja z Tobą w tej kwestii jest jałowa

narka

0

@Peciak
roczna amortyzacja + jego roczne wynagrodzenie brutto:) - to już jakaś spora kwota jest + zwiększyłby się przychody po sprzedaży go

Kessie?? - niby tak ale przy kontuzjach widać brak pomocników do grania
De jong - zdecydowanie nie

busi, alba - tu wg mnie musi pójść duża redukcja pensji
de jong - nawet bym przedłużył kontarkt jakby chciał zejsć z pensji

ter stegen, pena
balde, christensen, kounde, araujo, - nie do ruszenia, neistety chyba też s.roberto, alonoso i alba

de jong, pedri, gavi,busi - wg mnie tez nie do ruszenia
dembele, lewy, raphinha - wg mnie tez nie do ruszenia

cała reszta to pewnie jest jednak do sprzedania

inigo, gundogan, messi to byłby wielkie wzmocnienia, ale oprócz nich powinien jeszcze ktoś przyjsć

1

@Kidd
sądzę że i tradycyjne i smartwatche mają rację bytu

ja przez x lat (z jakieś 18 lat) nie nosiłem w ogóle zegarków, teraz mam na razie smartwatch Huawei watch gt3 i bardzo sobie cenię, wyglądowo jest super
a jak się już przyzwyczaiłem do zegarka na ręce to mam upatrzony ładny zegarek tradycyjny, nic specjalnego bo to Certina a nie Phillipe Patek:) ale mi się podoba a o to mi w tym chodzi aby mi się podobało:)

smartwatch bardziej jako ciekawostka - pogoda, smsy, kroki/kalorie, tetno, itd. a tradycyjny bardziej na uroczystości i dla odmiany choć Huawei też wyglada spoko

0

@Emhyr
no i koleś potwierdziłeś właśnie tylko to co mówiłem:) niezły jesteś agent
ty masz problemy z rozumieniem tego co piszę?

0

@Emhyr
są amortyzowani nie mylmy proszę pojęć ludzie
to czy przychód ze sprzedaży będzie wyższy niż pozostała kwota do amortyzacji to inna kwestia

ale ich koszt zakupu ciągle jest amortyzowany i jest w kosztach zespołu
amen

0

@Peciak
dobrze wiem jak działa amortyzacja, a pisanie że nie są amortyzowani to jawna kpina/albo brak wiedzy

po pierwsze zawodnik mógł się prawie zamortyzować a możesz go sprzedać poniżej wartości amortyzacji pozostałej to wtedy nie masz zysku tylko stratę, nie wie mczy to tak dobrze wpływa na cokolwiek:)

po drugie
na FFP patrzy się dwojako - przychody i koszty, są 2 wymiary
porównujesz % kosztów do przychodów

a koszty to nie tylko wynagrodzenia ale też amortyzacja, jeśli więc sprzedasz zawodnika z dużą amortyzacją to zejdzie ci dużo z licznika FFP

przychód ze sprzedaży natomiast powiększy ci przychody

cały czas oplaca się wiec sprzedać Ferran przez amortyzację właśnie


0

@Lionel_Messi10 @Emhyr

luźno nie luźno pisanie że Ferran czy Raphinha że nie są amortyzowani to jawny brak wiedzy

piłkarze nie dawno kupieni, którzy nie zdążyli się nawet zamortyzować

0

@Kondziubarca
nie ma szans aby de jong odszedł

poza tym co ty za głopty piszesz jak raphinha i ferran nie są amortyzowani:) xd na taką wypowiedź:) chyba kolego nie masz pojecia co to jest amortyzacja

a wg mnie beda celować w Ferra, Ansu lub Raphinha

choć ten ostatni powinien zostać

0

To co finał LM Milan - City:) kto jeszcze obstawia taki finał?

0

@Albatros
większość na tej stronie niby kibicuje klubowi a sami mają problem aby zrozumieć o co chodzi w tym haśle:) nie oczekuj tego więc od kibiców innych klubów

ja dużo dowiedziałem się z książki "Mes que un club":) polecam

Visca el Barca:)

0

@AmigoBlancos
Bardziej pytanie brzmi jutro Chelsea czy jednak Real obroni zaliczkę z 1 spotkania

0

@AmigoBlancos
4 27 do zdobycia, nie wiem gdzies pod koniec sezonu
Powrót najlepszych duzo zmieni

0

@AmigoBlancos
A co tu optymistycznego? Punktują najlepiej w lidze wraca pedri de jong A potem dembele i christensen.
Wg mnie 23 punkty zdobędą

0

@Comentateiro
Nie przesadzajmy. Rownie dobrze meczu Liverpool United mozna stwierdzić że United jest słabsze i niżej w lidze niż United. A rzeczywistość wygląda jak wygląda. Bez grania w danej lidze nie da się tego powiedzieć. Kluby angielskie bardziej intensywne? Tak ale tez gorsze taktycznie i zostawiające dużo miejsca.

0

@bartas97
tylko Gavi nie rusza do Chelsea:) cały w tym ambaras:)

0

@paweldunajecfcb
ale to jakies podróby

1

czy City ostatnio gra w ustawieniu 3-2-4-1?

a jeśli by przy transferach Inigo Martinez, Gundogan, Messi i Vitor spróbować tak grać?

Lewandowski (Vitor Roque)

Dembele (Balde)-Gundogan-Pedri (Gavi)-Messi(Raphinha)

De Jong (kessie)-Busi (e.garcia)

Christensen (F.Alonso) -Araujo (Inigo Martinez)-Kounde

Ter Stegen (Pena)

+ S.Roberto co na kilku pozycjach mógłby grać, czy u nas by takie coś wypaliło wg Was?

wtedy szanse z Kadry b mogliby dostawać też Char Riad czy Yamal

równie dobrze może to wyglądać tak

Lewy

Balde-Pedri-Messi-Dembele

De Jong- Gundogan

Christensen-Araujo-Kounde

Ter Stegen

opcji przesuwania się formacji w czasie meczu jest mnóstwo - w obronie inne ustawienie w ataku płynne przechodzenie na inne, tak samo jak dzięki takiej formaji można by mieć kontrolę na boisku i przejąć środek pola

0

Inigo Martinzez, Gundogan + Messi i Vitor Roque:)

sądzę że takie wzmocnienia bardzo poprawiły by siłę naszej kadry

8

@GrzegorzMadrid oj nie zasraj się

0

@AmigoBlancos
Napoli lub City wygra

1

@Pewex
dla Januszy może to prawda objawiona futbolu dla znawców mogę tylko powiedzieć Xd

a od kiedy to LM to jedyny wyznacznik? śmieszny jesteś

0

@betonito
no zobacyzmy że tak nie będzie, City w finale:)

1

@Pewex no i..
W tym roku 5 meczów i 3-2 dla nas:) oco wiec ci kaman. Ogarnij sie

3

@Herato
nic z tego co napisałeś nie jest do końca prawdą

po pierwsze Villarreal nie jest słaby po drugie, oprocz ostatniego meczu Real dostawał ostatnio od Barcelony, więc nie wiem czy porazki ze łabszymi drużynami są powodem przeganej ligi bo ostatnio przegarli w lidze z Barceloną, remis z Atletico, Betis i porazka z Villarreal a więc górą tabeli

a malo mistrzostw na przestrzeni 10 lat bo byli po prostu słabsi w tym okresie głównie od Barcelony

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?