lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AmigoBlancos
tylko na jakiej podstawie tak twierdzisz? bo nie kumam
skoro wy nie mieliscie z liverpoolem problemu a nie jesteście jakoś lepszym zespołem niż my
poza Waszym zasięgiem pewnie też:)
1
@priest9999
dlatego miejmy nadzieję że Inigo Martinez, Gunodogan i Messi do nas przejdą a to powinien być początek
bo jeszcze jakiś DPŚ jeden + PO/lub skrzydło lewe lub napastnik powinien przyjść, wtedy jakoś będzie to wyglądać
ter stegen, balde,kounde,araujo,christensen,de jong, gavi, pedri,dembele,raphinha,lewy,alba - ja tu naliczyłem 12 zawodników
jak przyjdzie tych 3 będzie już 15 sensownych do grania, więc jeszcze jakiś 2-3 jeszcze by się przydało wtedy sensownych byloby 17-18
+ wiadomo w obwodzie tacy gracze jak s.roberto, alonso, pena, yamal
1
@AmigoBlancos
co ty koleś gadasz gdzie Liverpool z tamtego momentu poza zasięgiem Barcelony:) ? Liverpool wtedy był fatalny
ty widzę serio uważasz się za lepszych od nas a bilans z tego sezonu to 3-2 dla Barcelony:)
widzę lekko odjechałeś ale przypomnę Ci tylko kto jest najlepszym zespołem w Hiszpanii:) Barcelona, także wcale od Was gorsi jestesmy
a City pewnie poza zasięgiem i Barcelony i Realu zarówno
2
NBA 2023/2024
fajnie byloby zobaczyć w tym roku finał Lakers - Celtics :)
i walkę o 18 tytuł pomiędzy najlepszymi ekipami w historii:)
Tatum kontra James:)
ależ to byłby finał
nie wiem jak Wy ale Denver i Miami zupełnie takie nijakie są więc liczę na taki finał
0
KADRA
Sezon zakończony to można pomału przyglądać się kadrze i tym kto powinien zostać a kto nie. Wg mnie poziom Barcelony to obecnie ci piłakrze
Ter Stegen,Pena, Koude, Christensen, Araujo, Balde, Alba, Gavi, Frankie, Pedri, Raphinha, Dembele, Lewandowski - czyli 13 piłkarzy wg mnie nietykalnych
nie liczę Busi bo wiadomo ze odejdzie
Alonso i S.Roberto niestety zostaną - 2 niepotrzebnych ale raczej zostaną
Cała reszta jak najbardziej do pożegnania w zależności od tego jak się będzie układało okienko
potencjalne transfery o których się dużo mówi: Inigo Martinez, Gundogan, Messi - dawałoby 18 piłkarzy łącznie (13+2+3) więc jak widać czeka nas kolejne ciekawe lato
Carrasco, Foyth, Zubimendi, Vitor Roque o których się też mówi na pewno by się przydali, zobaczymy jak to będzie też z odejściami bo kolejka to odejść też się robi nie mala- Ferran, Fati?, Kessie, Garcia
to będzie z pewnością równe ciekawe lato transferowe jak poprzednio
2
@P33ck
szczerze dla mnie ogromne pozytywne zaskoczenie
przede wszystkim Gruzin byl dla mnie zagadką a zagrał bajeczny sezon, pytanie czy jeszcze taki powtórzy
Osimhen też świetny sezon:)
pytanie co teraz, wzmacnianie się czy wyprzedaż
1
@panczo
ja bym to rozważył tylko jeśli przedłużymy kontrakt z Dembele, przyjdzie Messi, Gundogan i podpiszemy Vitor Roque
Raphinha lubię i cenię ale wiem że FFP jest ciężko a taki ruch mógłby podreperować finanse klubu ale za tym musiałby by iść wymienione wzmocnienia w ofensywie
wtedy skupić pozostawałoby tylko na PO i lewe skrzydło
0
@ranger3120
ale kupowałeś nowy z salonu czy używany? jak używany to czemu się dziwisz że coś mogło się zepsuć/być niesprawne, wszystko z czasem się psuje
podładuj akumulator i zobaczysz czy chodzi
pewnie ktoś sprzedał z akumulatorem do wymiany i tyle
0
@HighestInTheRoom
ale jaki sukces? tak porównuje Was do Luksemburczyków bo Europie nie wiele więcej znaczycie w ostatnich latach
a granie w europejskich pucharach to nie sukces, to tylko znaczy że jesteś europejskim średniakiem i nikt poważny się z Wami nie liczy, a pewnie niektórzy w Europie nie wiedzą z jakiego kraju nawet jest Legia, sukcesami w ostatnich alatch nie jesteście nawet w TOP 50 czy TOP 100 w Europie wiec o jakim sukcesie ty mówisz:)
Pewnie BATE bardziej kojarzą bo byli kilka lat pod rząd w Grupie LM:) A to zespół z Białorusi:)
https://rankinguefa.pl/rankingi.htm
nie bądź śmieszny jestem z CK, ale ty jesteś ograniczony
3
@Lionel_Messi10
o Dembele i Christensen
3
@Zoker
Tadić to już mała legenda Ajaxu:) liczba asyst i goli imponująca
0
@HighestInTheRoom
graliście w Europejskich pucharach? no i? to ma być sukces?
Dudelange z Luxemburga też? tylko zarówno oni jak i Wy jesteście na europejskim marginesie
ale skoro was wyeliminowali kiedyś to pewnie wg ciebie to potęga europejska
ja nie wiem co ty przerabiasz, tak ciężko uwierzyć że kogoś nie kibicuje marnej polskiej piłce klubowej? widocznie bardzo ograniczone masz myślenie
1
Milan - City:) ależ to będzie finał LM w tym roku
3
@LM10GOAT
szanse City wzrastają:)
0
@HighestInTheRoom
i przy okazji nic nie znaczący klub w Europie:)
kompleks? ja nie kibicuje żadnemu klubowi w Polsce, ale lepiej jak mistrzem Polski będzie Raków a nie ten pseudo klub z Warszawy
1
@sintesox
i każdy z tych meczów mogą spokojnie przegrać, choć wg mnie spadek nierealny
1
to co Legła dziś przegrywa Raków wygrywa i Mistrzostwo Polski 2023 we właściwe ręce trafia:)
Potem tylko jeszcze wpierdzielić temu marnemu klubowi w finale PP i Raków ma podwójną koronę:)
odliczamy:)
0
@FcPortoFan1999
nic to nie pomorze mistrzostwo i puchar polski dla Rakowa:)
0
@barteq
no jednak można się dziwić, to jest bardzo życzeniowe taka wiara
rzecz z gatunku nierealnych
0
@barteq
a Real gra niesamowicie ostatnio:) 4 gole w plecy:) 11 pkt na 21 gdzie mamy 4 mecze u siebie i nie jakiś strasznie trudny terminarz, a Real też mega łatwego nie ma z Sociedad wyjazd, Valencia wyjazd czy Sevilla i Bilabo
no tak to się kupy trzyma jak rozpiska Muniaka:)
1
@Poro6niec
Porto pewnie byśmy przeszli,
Benfica - ciężko powiedzieć bo to był okres jak u nas nie było de jong, pedri, christensen, dembele - a to spore osłabienia
0
@Firestone
jakie 2700 możliwych minut, w samej lidze było 2790 minut do zagrania (31 kolejek po 90), chyba że ktoś kontuzji nie liczy jak nie gra, ale to i tak pokazuje że wcale tak duzo nie grał, bo jak ktoś wyżej wspomniał taki Vinicius w samej lidze zagrał 2520 minut
nie róbmy z naszych sierot fizycznych, no chyba że ca. 3000 minut w sezonie to za duży wysiłek, ale to wtedy z czym do ludzi
0
@Marcelinho99
nie rozumiem? ja nie zastanawiam się czy wał, widzę że mają latać czartery z biur podróży ma latać LOT, dla mnie to tym lepiej bo blisko do lotniska a w mojej części Polski brakowało takiego lotniska bo wszędzie było ca. 2h minimum
4
@Przemek2323
bardzo dobrze że otwarli ten port, dla ludzi z mojego miasta np. znacznie bliżej i jeśli tylko będą loty to będę korzystał, a zawsze to bliżej niż Warszawa
0
@mateusz1989VeB
no ale byłby też bardzo fajne mecze jak się spięli z Realem 2 razy, Betis itp.
zobaczymy dla mnie w kolejnym roku nie bedzie już taryfy ulgowej i musi Xavi pokazać też coś fajnego w Europie i rozwój zespołu
1
@pioz123
Cancelo też by się przydał:) i ten młody Urugwajczyk
byłoby OKI bo oprócz doświadczenia przyszli by Cancelo, Fabrizio Diaz i Vitor Roque którzy jeśli by się sprawdzili to w kolejnych latach mogliby stanowić o sile zespołu
dobrze w każde okienko byłoby kupować w pozycjach gdzie jest brak też młodego perspektywicznego piłkarza na kolejne lata
0
@Survier
przerąbał walkę o mistrza z Messim i Griezmanem w składzie, reszty nie trzeba komentować
są fakty, i pomimo ze Xavi jako trener momentami irytuje to jest lepszym trenerem niż Koeman, ale niestety chyba obaj za słabi na poziom Barcelony
0
@Lanosss
no jak widać nie ma większych szans w PSG na LM
2
XAVI
Ja tam będę go oceniał po kolejnym sezonie, jak zdobędzie mistrzostwo i SPH to i tak będzie sukces W TYM SEZONIE, co do gry naszego zespołu to widać słabszą formę, w przeciwieństwie do tego co było w styczniu i lutym, widocznie nie do końca opanował jeszcze szczyt formy zespołu na odpowiedni moment, ale dzięki temu też przewagę w lidze zbudował
ale kolejny sezon to już musi być znów walka o mistrza i ćwierćfinał LM, wymagania już będą większe, doświadczenie jako trener zdobywa, kadrę ma, latem pewnie się wzmocni wymówek nie ma
jedynie marzy mi się powrót Guardioli na trenera, ale to chyba nierealne a szkoda, bo to jedyny trener którego w 100% bym chciał teraz
0
@MOLESTA
a które to było miejsce w tabeli? ile meczów wygrał z wielkimi rywalami jak Atletico czy Real?
no właśnie, a miał nawet Messi i Griezmann a mistrzostwa nie potrafil wygrac